Udělalo se mi blbě z řízku, jsem těhotná? 😃

sedmikraska000
15. bře 2015

Dnes jsme měli na oběd brambory s řízkem a mě se z řízku udělalo blbě, malém jsem se po.. :D
Myslíte si, že můžu být těhotná?? :D

tichackova
15. bře 2015

Zrovna jsem si rozbila svou vesteckou kouli, takze bohuzel nevim

sedmikraska000
autor
15. bře 2015

Tak já se ptám proto, jestli, když byl někdo těhotný, tak mu bylo blbě z masa??

bajana
15. bře 2015

a ked ti niekto napise, ze ano, bude to znamenat, ze si tehotna? 😀 😀 😀
@sedmikraska000

mafeska
15. bře 2015

@sedmikraska000 jo je mi blbě i když těhotná nejsem, maso mi smrdí. To fakt nic neznamená, pokud to plánujete, zkus test a uvidíš 😉

mandala
15. bře 2015

@sedmikraska000 Může být, já se na maso nemohla ani podívat a cítila ho všude, i tam, kde nebylo. 😀

xxxslunickoxxx
15. bře 2015

Nejsi těhotná, znamená to, že budeš vegetariánkou 🙄

veraakubik
15. bře 2015

No je sice fakt,ze ted maso nemusim-od salamu po rizek a tehotna jsem,ale u tebe tezko rict..Tehotna byt muzes a nemusíš,to my ti tady nereknem.

rencaf
15. bře 2015

držíme ti palečky, určitě to vyjde, je vidět, že si to moc přeješ, tak to tak bude 🙂

alen_ka
16. bře 2015

sakra to je můj určitě těhotný taky, nedávno se poblil po té klobásce 🙂

suzanna123
16. bře 2015

není problém spíš v tom řízku? 😀

escapee
16. bře 2015

hmmm, myslím, že tě zklamu, těhotná asi nebudeš, já těhu jsem a řízky bych mohla jíst od rána do večera 😀

monyna83
16. bře 2015

@tichackova
@bajana
@xxxslunickoxxx
@alen_ka
@suzanna123
@escapee Holky, teda styďte se!!!! Každá z Vás při očekávání hledala sebemenší těhupříznaky. Proč se té slečně vysmíváte a jste ironické? Ano, je to zvláštní dotaz, ale tonoucí se stébla chytá. Ta holčina podřebuje podpořit a radu,ovšem odpovědi stylu rozbité věštecké koule, vegetariánství a extrém o zvracení manžela po klobáse...To je trochu moc, ne? Nehodlám moralizovat, jen mi to příjde víc, než zvláštní a pokuste se zamyslet, jak té holčině teď musí být...

suzanna123
16. bře 2015

@monyna83 ale prosím tě... 🙄

alen_ka
16. bře 2015

@monyna83 no mě přijde, že slečna to sama bere s nadsázkou a my se ji akorát snažíme dát s humorem najevo, ať zbytečně neplaší 😉 ale jinak ji to samozřejmě přeju, třeba fakt těhotná je 🙂

lencak80
16. bře 2015

mě v těhu nevadilo nic, ale kámoška nemohla maso ani cítit.... takže vše je možné a jelikož nevíme další okolnosti, tak se těžko radí a posuzuje....

sasanka033
16. bře 2015

@alen_ka
@monyna83
a mne teda regulerne prijde, ze to neni ani nadsazka, ale ze si madam dela prdel 🙂

guinea
16. bře 2015

@sedmikraska000 To je fakt obecná otázka. Těhotná být můžeš, a nemusíš. Když jsem otěhotněla, tak jsem o tom vůbec nevěděla asi až do 10 dne po zmeškané MS, kdy mně napadlo si udělat test. Naopak asi před dvěma lety jsem jednou po cestě z práce (asi ve 4 odpoledne) musela najednou vylítnout z autobusu o několik zastávek dřív, a vyzvracet se do křoví (zatímco lidi v autobusu mně ještě chvíli pozorovali, než autobus opustil stanici ☹ ). Oběd jsem měla stejný, jako kolegové, těm nic nebylo. Před i po této události mi bylo normálně, dobře. Z jídla se mi nedělá špatně nikdy, tak celkově jsem dost zdravá. Těhotná jsem nebyla. Čert ví, co to bylo 😀

monyna83
16. bře 2015

Asejc jo, když mě ty hormony tlačej na mozek a přišlo mi jí hrozně líto...Je teda fakt, že jsem četla už takovou spoustu "zvláštních" otázek, že jsem ani nepomyslela, že by se mohlo jednat o nejapný žert. Ať je to jak chce, držme jí palce, ať to dopadne, jak si sama přeje... 🙂

monni88
16. bře 2015

Nevěděla jsem, že jsem těhotná, mohla jsem být ve 2-3týdnu, dostala jsem na talíř pořádně vysoký hovězí steak a tohle jídlo fakt miluju.. jen to zavanulo, když to přede mě položili, myslela jsem, že to je moje poslední chvilka a že zajedu pod stůl. Vůbec jsem to nechápala, maso krásný, čerstvý 😀.. hm a pár dní na to slabá čárka na testu. To samozřejmě nevypovídá nic o tom, že je to ukazatel těhotenství. 🙂

escapee
16. bře 2015

@monyna83 a jako za co bych se měla stydět, za to, že jsem napsala svůj názor a svojí zkušenost? já si srandu nedělám, těhotná jsem a na řízky mám chuť pořád...podle mě je z příspěvku naprosto jasné, že si dotyčná dělá srandu, stačí se podívat, jakým stylem je to napsané a na ty smajlíky...pokud to tak není, pak se klidně omluvím, ale určit těhotenství z toho, jestli mi chutná nebo nechutná řízek, je už samo o sobě dost úsměvný...

monyna83
16. bře 2015

@escapee Ok, zarazilo mě, jak si u ní okamžitě zazdila, že těhotná není...
Nic, hlavně žádné emoce 🙂

misula29
16. bře 2015

pocit zvracení po přejezení je prvotní příznak těhotenství 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru