Ty dlouhé nejistoty

megynka13
15. lis 2016

Krásný den,
napřed vás chci všechny pozdravit, jelikož jsem tu první den, stránku mi doporučila kamarádka, a tak doufám, že se tu rychle zorientuji. A teď můj příspěvek. 🙂 Již cca dva a půl roku se pokoušíme o mimčo a zatím nikdy nic, teď mám zpoždění již cca 3-4 týdny. Včera jsem si dělala těhotenský test a vyšel mi pozitivní - dvě čárky byly silné a objevily se tam okamžitě. Dnes jsem si pro jistotu dělala další, ten s časem a znovu vyšel pozitivní s 3+ týdny. Volala jsem na gynekologii, ale mají čas až v pátek, takže to ještě musím pár dní vydržet. Jsem nervózní, jelikož jsem četla spoustu o tom, že testy mohou být falešně pozitivní. Máte s tím někdo zkušenost? Mě se něco podobného stalo už asi před půl rokem, měla jsem zpoždění asi týden (max. dva) a museli mi píchat injekci na vyvolání menstruace. Ale i tehdy jsem si dělala jeden test a byl negativní. Tak se dost bojím, co bude teď a do pátku je tak dlouhá doba! 😖

ko87
15. lis 2016

Ahoj, jestli máš zpoždění už skoro měsíc a test jsi zkusila až včera, tak tedy klobouk dolů. Já bych to tak dlouho nevydržela a to jsem nemusela čekat dva a půl roku. Ty dva dny už proti tomu budou brnkacka. I když chápu, že po zjištění pozitivního testu se to do první kontroly neskutečně vleče. Já čekám už dva týdny a zítra konečně jdu☺
Jenom tedy jestli jsi otěhotněla teprve před třemi týdny podle toho druhého testu, tak asi v pátek ještě nic vidět nebude.

rehonka
15. lis 2016

Myslim, ze se zbytecne stresuješ 😉. Proste jsi těhotná a budeš máma 😉

lv
15. lis 2016

Běž na krev, dělá to snad každá laboratoř, změří hodnoty HcG. K lékaři bych šla až tak 6.tt, ať je vidět srdíčko. Tedy takto jsem to udělala, teď nemá lékař mic co zkontrolovat.

monikaa_p
15. lis 2016

@megynka13 když ti vyšel ten digitální pozitivně a dokonce 3+,tak uz doktorka uvidí. Mám to z vlastní zkušenosti 🙂 mě bylo srdíčko vidět až v 8tt. Je to individuální. Moc gratuluju a do pátku to budou nervy, ale je to taaaam 😉 🙂

megynka13
autor
16. lis 2016

Díky moc, ženy, trochu jste mě uklidnily 🙂 Já se právě nejvíc stresuji, že to bude falešně pozitivní, ale tak snad nebude a jen se stresuji zbytečně 🙂 Na digitálním bylo 3+, takže vlastně to může být i 5-6, jestli se nepletu, tak snad něco uvidí. Nebo mi to alespoň potvrdí, to mi k uklidnění zatím stačí 😀 Ještě jednou děkuji.

dzogobela
16. lis 2016

@megynka13 falesne pozitivni jsou testy, kde je videt misto druhe carky maly dusik a ne dalnice nebo dokonce gigi test 3+. Na to, ze se snazite tak dlouho, tak jsi toho procetla jeste malo 😀

lucky22
16. lis 2016

To 100% neni falesne pozitivni. S urcite ne ten digitalni. Jsi urcite tehotna a myslim si ze v patek bude na UZV uz neco krasne videt. Tak gratuluji 🙂

megynka13
autor
16. lis 2016

My už jedno mimčo máme, takže určitě nejsem nezkušená - jen prostě když se tak dlouho snažíte, tak se tomu nakonec bojíte uvěřit :D snad chápete, co myslím. Ale díky 🙂 v pátek budu vědět víc.

megynka13
autor
18. lis 2016

Tak se hlásím z kontroly. Jsem už dokonce 8tt. Máme strašnou radost! Děkuji všem, co mě uklidňovali 😉

ko87
18. lis 2016

@megynka13 Gratuluju a přeju, ať je vše v pořádku i nadále 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru