TT duch?

kristymaty
5. srp 2018

Ahoj holky, mám takový dotaz. Manžel mi koupil těhotenský test LadyMax. Udělala jsem si je oba jeden dopoledne , druhý večer - u obou jsem měla slabého dušíka v limitu do tří minut. U prvního prcka tphle neznám, v den MS jsem měla dvě dálnice jak hrom a bylo to jasné. Teď jsem v rozpacích trochu. Samozřejmě zítra ráno zkusím další - jiný test. Jsem 30DC, dva dny bych už měla menstruovat, každopádně nemam pravidelnou MS, tak se nevzrušuji tolik. Je LadyMax spolehlivý? Či jak to mám brát ? Jako chybu?

Příznaky tehu neberu v potaz, ale když už tak mám týden bolavé , citlivé bradavky a pobolivani podbrisku na pravé straně.
Nevím, nemáte někdo zkušenost? Já tohle u prvniho neznala😄😄😄

kristymaty
autor
5. srp 2018

Omlouvám se za chyby🙈

jitaha
5. srp 2018

Tak především by se měl test dělat ráno, kdy je hodnota HCG v moči nejvyšší. Zkus ráno a uvidíš 😉

leniczka23
6. srp 2018

@jitaha to ale neni pravidlo..znam spousty zen co.maji tt silnejsi odpoledne a ne rano.
@kristymaty dr max testy ted delaji takove falesnaky ze udelal ducha i memu muzi..takze zkus jiny test treba za dva dny. Kdyz bude silnejsi je to nadejne.

jitaha
12. srp 2018

@kristymaty zkoušela jsi znova testovat?

kristymaty
autor
12. srp 2018

@jitaha Ano😌

lady5
12. srp 2018

Já myslím že to je jasné. 🙂

jitaha
12. srp 2018

@kristymaty super. Gratuluji 😊

kristymaty
autor
13. srp 2018

@lady5
@jitaha Děkuji holky, 3. 9. mám jít na kontrolu. To bych měla být v osmém týdnu
🌞💖

jitaha
13. srp 2018

@kristymaty 😍 takže se potkáme v dubnovkach? 3.9.jdu také k Dr. 😊 Tak si napíšeme 😍😍

kristymaty
autor
14. srp 2018

@jitaha Doufám, doufám. Je to všechno tak křehké. Jdeš na první kontrolu taky toho 3.9? ❤️💖😍 Supeer, už je vytvořena nějaká skupina?

jitaha
14. srp 2018

@kristymaty jdu na první. Budu mít ten den dovolenou. Jindy se z práce asi nedostanu a asi je to i předčasné. Kolik jsi t+d? Já 4+4.. skupina je vytvorena, ale musíš v nastavení -> děti -> přidat těhotenství. Pak se do skupiny dostaneš 😊

kristymaty
autor
14. srp 2018

@jitaha Ja take na první, není kam spěchat. Jinak bych měla dnes být 5+3tt. MS jsem měla 7.7... Chodíš do práce, to je super, člověk přijde na jiné myšlenky. Já jsem stále s prvním prckem doma, bylo mu dva teď v červenci. 😄😌

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru