Test. Podle kterého proužku se mám řídit?

vera94
3. kvě 2024

Ahoj, holky chtela bych se zeptat delala jsem si test ten digi ale bohuzel jsem ho udelala spatne a po otevreni mam toto podle kteryho prouzku se mam ridit tam kde jsou dve carky je s tema dirkama bliz k sobe dekuji za info

anpineapple
3. kvě 2024

Brala bych to jako neplatné testy a koupila nový 😊

vera94
autor
3. kvě 2024

@anpineapple budu muset ja prave mela naposled ms 1brezna od te doby nic mela jsem vyvolavacku po te taky nedosla ms dostala jsem vytaminy na podporu pak jsme to zkouseli a dnes je to tyden od zkousky tak jsem si rikala jestli neni brzy kazdopadne zitra si pujdu koupit jeste test a v po deli budu volat k dr uz jsem z toho zoufala

anpineapple
3. kvě 2024

@vera94 to chápu 😕 každopádně bych zkusila testovat obyc papirkovymi, mají i nižší citlivost než ten digitální a navíc je to vyhazování peněz. Já vždycky měla digital až jako potvrzení 😊 držím pěsti!

vera94
autor
3. kvě 2024

@anpineapple děkuji moc 😊 6let se snažíme právě o 2 dítko a chtěla jsem to bez jakych koliv leku apod ale ted uz mi dosla trpělivost a uz sem si nechala poradit tak jsem koupila fertiprona

j.a.n.i
3. kvě 2024

@vera94 No, testovat týden po styku je pitomost a je fuk jakým testem.

anpineapple
3. kvě 2024

@vera94 je to vyčerpávající co?😔 a hormonálně je všechno v pořádku? My si chvilku počkali na naše první a hodně mi právě pomohla hormonální jóga, věřím ze se zadarilo prave díky ní 🙏🏻 a taky dovolená 😁
Teď u dalšího se mi podařilo otěhotnět hned, ale bohužel to skončilo zamlklým těhotenstvím. Takže už se taky na další dvě čárky těším 🌸
Určitě to miminko v pravý čas přijde 🤍

vera94
autor
3. kvě 2024

@anpineapple no ja od te doby mam prave za sebou dva samovolne potraty a jeden mimodelozne a to uz jsem to chtela vzdat uplne pri prvnim synovi to bylo kdyz to reknu blbe hop a hned na poprve se zadarilo a hormonalne ano delal mi veskery testy a vse bylo ok

vera94
autor
3. kvě 2024

@j.a.n.i no nevim mam treba kamaradku a ta si delala test cca 8-9 den a uz ji to trosku ukazalo tu druhou carku

vera94
autor
3. kvě 2024

@j.a.n.i ted jsem koukala jelikoz mi dr rekl ze si to mam vse zapisovat tak zitra to bude 9dni mame vzdy zkusit pak treba zas si dat pozor aby v tom nebyl nejaky zmatek

lencaa11
3. kvě 2024

@vera94 to jsou negativní testy ty čárky tam jsou vždy

vera94
autor
3. kvě 2024

@lencaa11 aha tak dekuji ja právě ho udelal spatne mel byt na vysku a ja ho polozila a pak se mi tam ukazala jakoby knizecka tak si rikam kurna co to je tak jsem to nejak zacala studovat no zitra si koupim ty papirove a uvidim 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru