Test po 8 dnech zpoždění. Mohla bych být v tom?

bublinkakocicka
7. zář 2021

Ahoj prosim dnes je to 8 den zpozdeni udelala jsem ted test a mylsim ze carka na me kouka ale nevim.jenze dnes jsem zacala trochu pri utreni krvacet myslite ze bych jeste mohla byt v tom?lehce me boli prsa a swm tam podbrisek

marselina
7. zář 2021

@bublinkakocicka na te jedné trosku vidim, ale na 8mi denní zpoždění mi to přijde slabe hodně slabe.

nikjean
7. zář 2021

@bublinkakocicka Test je negativní a právě se ti rozjíždí MS.

klokanka31
7. zář 2021

@bublinkakocicka Je tam slabý duch, ale myslím jestli nepůjde o biochemický těhotenství 🤔

jjasmina
7. zář 2021

@bublinkakocicka negat a rozjíždí se ns

bublinkakocicka
autor
7. zář 2021

@jjasmina nevim Snad ne neboli mi nic

bublinkakocicka
autor
7. zář 2021

Zeny tak jsem prestala spinit a zacinaji me dost bolet prsa.vzdy kdyz jsem zacala trochu krvacet ms do par minut prisla v normalni sile ted vubec nic.prestalo to i po utreni.

pajushka1
7. zář 2021

@bublinkakocicka skočte si na krev a hned budete vědět na čem jste. Ale po 8mi dnech zpoždění by to na testu jít vidět mělo... v červenci jsem měla přesně tohle, týden zpoždění,duch na testu a pak přišlo nejdříve špinění a pak se rozjela ms, dle doktora biochemické těhotenství. Hned těm měsíc po ms jsem otěhotněla a nyní jsem 9+2tt.

mydlova
7. zář 2021

@bublinkakocicka tento test dělá falešné duchy. Mě ukázal několikrát ještě silnější..

mydlova
7. zář 2021

@bublinkakocicka kup si clearblue digitálni a mamatest

bublinkakocicka
autor
7. zář 2021

@mydlova kouoila jsem slunicko ale byl spatny presto jsem ho udelala ale je cepy rozpity a zniceny takze jeste mam jedena jedesn intime.tak zkusim asi rano z ranni moci nebim treba prijde ms ja vzdy kdyz jsem dostala spineni a pak hned prisla ms do par minut a ted nic prave.

katherine177
7. zář 2021

@bublinkakocicka Intime má míň barviva,Mamatest je nejlepší nebo Facelle z Rossmana

katherine177
7. zář 2021

@mydlova pokud na papírkových 10Uml není skoro nic , Clearblue 25Uml bude negativní, zbytečně vyhozené peníze

mydlova
11. zář 2021

@katherine177 to ano ale nemusím pak řešit jestli je to duch nebo čárka. Clearblue ukáže jasné Ano/ne.

mimi1004
11. zář 2021

Já jsem měla jasnou dálnici už 3 dny PŘED menstruací, takže tady to vidím bledě resp. negativní.

lilian2111
11. zář 2021

Bohužel, z tohohle těhotenství určitě nebude, ms si můžeš blokovat právě takhle…. Psychika je mocná čarodějka. 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru