Test negativní, bolesti v podbřišku, pocit nafouknutí

dloop
25. zář 2014

Ahoj holky, fakt si přijdu jako pošuk. Ale asi se mi zbláznilo tělo. 3měsíce zpět jsem přestala zobat HA. S manželem nejsme snaživky, až to jednou příjde tak to přjde. Ale po vysazení HA klasicky menstruace hned, pak s opožděním tři dny další mno a teď stále nic.. V uterý jsem dělala test, který vyšel negativně včera a dnes bolesti v podbříšku, nejdřiv klasika jak před menstruací a dnes trošku ostřejší bolest. Neustále pocit nafouknutí, prsa na ohmat citlivější a já starej nežrout trošku víc mlsám, poslední dobou se mi vyštěnilo i akne (nikdy jsem na to netrpěla). Co o tom holky myslíte? Mám ještě vydržet, zkusit test, nebo se hned ráno sebrat a jít k lékaři?

evulina77
25. zář 2014

může to být i těhotenství, ale taky nemusí. Já jsem docela trpěla po vysazení antika (brala jsem to 10 let), první tři měsíce to jakž takž šlo, ale pak to začalo. Problémy s pletí, dlouhé cykly, výkyvy nálad, noční pocení, furt nafouklá apod. Prostě moje tělo nechtělo naskočit. Srovnávala jsem to kontryhelem a postupně se dostávala na normální cyklus a po 10 měsících jsem otěhotněla. Ale nevzpomínám na to ráda a antiko už nechci...

maky_s
25. zář 2014

@dloop Ahoj, ještě vydrž a zkus test. Jak dlouho máš zpoždění? taky jsem měla test nejdřív negativní, ale tušila jsem, že je něco jinak a pak to přišlo 🙂 a dělala jsi test z ranní moči? mě ukázal jen ráno a dost slabě ze začátku..Pokud by si ale měla velké bolesti nebo krvácela, tak raději navštiv doktora..Jinak s tím akné, neměla jsem s tím potíže ,ale teď..samej pupínek, děs.. i takový ty bolavý.. 🙂 🙂

dloop
autor
25. zář 2014

mě to právě strašně leká, jsem zvyklá, že mé tělo funguje na jedničku, ale teď nějak blázní.

@evulina77 mno ja ji do sebe rvala baj očko 7 let, je pravda, že jsem víc plačtivá a najednou mám neustále teplé končetiny, které se mi běžně nedokrvují, takže bývám jako kus ledu, navíc mi bývá i teplo. Také jsem zvažovala, že za to může HA, ale myslela jsem, že by tělo blblo už od začátku a ne po 3měsících. Jestli je na vině HA, tak to už také nechci ani vidět.

@maky_s přes týden, proto jsem tak nervozní. Ne-e byla jsem nervoza a do rána nevydržela... Krvácení se vůbec nekona... Bolesti jen takove pícháni na levé straně u vaječníku. Plus jsem spavá víc...

Holky fakt moc díky za odpovědi :-*

nuali
25. zář 2014

Ahoj, zkusila bych zítra a v pondělí ráno nějaký citlivý test a uvidíš. Kdyby tam nic nebylo, tak k lékaři, ať vezme krev, popř. na vyvolávačku 😉

maky_s
25. zář 2014

@dloop Tak to zkus ráno, stačí obyč test..Mě se odpo nic neoběvilo a ráno tam vždy byly..a hodně slabé.. 😉 😉 a nebo cinkni na gyndu, doktor tě vyšetří vnitřním ultrazvukem a bude jasno.. 🙂 🙂

silwin
25. zář 2014

@dloop jak může tvoje tělo fungovat na jedničku, když ti cca sedm let řídí a potlačuje všechno HA? Teprve teď se tělo začíná vzpamatovávat a až se vzpamatuje, pak bude fungovat přirozeně. Trvá to dlouho, než se z HA tělo vzpamatuje, takový sr*... co do sebe člověk rve, to je děs. Taky jsem zobala asi rok a po každým prášku mi bylo blbě, zvracení... Teď to sice nefunguje na jedničku, ale aspoň přirozeně. Buď v klidu, pokud by to trvalo dlouho, je čas na návštěvu doktora, ale jinak je to běžný. A zkusit test, třeba se poštěstilo🙂

nuali
25. zář 2014

@silwin Ne nezbytně. Brala jsem HA cca 4 roky, po vysazení bez sebemenšího problému a po třech měsících těhotenství, zatím bez komplikací (ťuk ťuk)... Nejde to nějak zobecnit, každá to máme jinak 🙂 Pokud by měla zakladatelka problémy spojené s užíváním HA, tak by se to dle mého laického názoru projevilo hned po vysazení a ne po třech měsících. Ale nevím, já jsem měla všechno ok, tak netuším co a kdy se může stát 🙂

alenka_p
26. zář 2014

Podle mého jen hormonální nerovnováha po vysazení, může to chvíli trvat (i přijít s lehkým zpožděním), nechala bych to usadit, k doktorovi bych se nehnala (případně bych zkoušela čas od času těhotenský test)

hlinkovak
26. zář 2014

Ahoj .. 🙂 omlouvám se, že takhle lezu do dotazu jiné osůbce.., ale potřebovala bych poradit..
20. 9. jsem očekávala MS, vždycky mám už pár dní před velké bolesti, tentokrát asi dva dny před očekávaným datem byly menší a nebylo to úplně stejné.. drželo se to pár dní.. a teď už mám spíše tlak od třísel nahoru až k pupíku, pocit nafukujícího balónku, břicho nejde zatáhnout sem tam pobolívá, při vynášení koše jsem myslela, že se pozvracím, a to jsem na ty ,,vůně" si myslím zvyklá.. 😉 začali mi vadit vůně do zásuvky... dělala jsem si těhotenský test, ale byl negativní.. myslíte, že můžu být těhu..? nevím zda není šest dní po vynechání MS brzo zjišťovat.. 😕 děkuji za rady a názory

dyndula
30. zář 2014

@hlinkovak Tak snad ti někdo odpoví, já čekám na MS týden a nic a v podbříšku mě bolí, jakobych to měla do minuty dostat. HA jsem brala 10let, 4 měsíce už je nejím, ale že bych měla mít MS třeba po 35 dnech?

ashley27
3. říj 2014

Ahoj holky také se omlouvám že lezu do diskuze někomu jinému,ale potřebuju poradit. Jsem tady nová tak to prosím berte trochu s rezervou 😊... V březnu jsem přestala brát HA a od té doby mám cykly od 40-50 dní poslední dva cykly byly 47 dní. Dnes je to 52 a ms stále nikde,dělala jsem si i těhu testy ale jsou negativní. K doktorovi jsem se dnes nedovolala a už jsem zoufalá tak se chci zeptat i vás, myslíte že bych mohla být těhotná?? Žádné příznaky nemám kromě té ms a přijde mi že mám trochu nafouklé břicho jinak nic. Mimčo bysme moc chtěli. Děkuju za názory 😊

sasanka033
3. říj 2014

@ashley27 zlato, nic ve zlym, ale jak to mame vedet??? 😀 kdyz mas sex, muzes bejt tehotna. anebo taky nemusis🙂 TT mas negativni, tak cekej, bud prijde ms, nebo ne, protoze jsi tehotna, jen se ti posunula ovulace a na TT to jeste neni videt 🙂 jinak zpozdeni dva dny bych ani neresila, kdyz pises, ze to mivas v nejakym rozpeti, ktery je navic docela dost velky...

ashley27
3. říj 2014

Tak mě hned neukamenujte 😃 ale i tak děkuju za názor

sasanka033
3. říj 2014

@ashley27 neboj, to se nestane 😀 ale chapes...z toho, co pises, by jeden musel bejt vedma. a kdybych byla vedma, tak bych uz byla zatracene bohata 🙂 proste vydrz par dni, nebo si dojdi do lekarny a kup si par testu a delej je kazdy rano a uvidis! hodne stesti 🙂

janajens
3. říj 2014

Ahojky mam taky den zpozde i plno priznaku ale test 25 ml negativ 😒

ashley27
3. říj 2014

To jsem ráda 😃 já v pondělí zavolám doktorovi už kvůli těm dlouhým cyklům...nejhorší je že chci tak moc mimi že mi to dává naději no 😊 vždyť to určitě každá znáte 😉 ovulku jsem určitě měla bylo to poprvé co jsem měla ovu hlen s trochou krve byl totiž růžový a den před tím než se objevil hlen jsme měli s manželem nechráněný sex. Vím že mám dlouhé cykly ale poslední 2 byly 47 dní taky je to sakra moc ale teď je to 52 dní...už aby bylo pondělí a objednala jsem se k doktorovi 😊

cbabu
3. říj 2014

@dloop ještě zkus vydržet nebo zajdi k dr rovnou,je mozne ze máš nižší hladinu hcg stejně jako já, dr ti dá vyvolavacku pokud si tehu nijak ti to neublíží naopak podpoří zvýšení hcg, pokud nejsi tehu dostaví se ms.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru