Test. Může být pozitivní?

terysek042
25. dub 2020

Ahoj holky, snažíme se už půl roku o mimi a zatím nic. Dnes jsem den-dva po očekávané M/S. Na testu se mi zda, ze vidím ducha.. možná jen už si to vsugerovavam.. co myslíte?

leniczka23
25. dub 2020

@terysek042 Vidim ho taky, kdyz sem si trosku pohrala s fotkou je videt dost. Ovulace vis kdy byla? Zda se mi celkem slaby, na den dva vycnechane MS, ale kdyz mevim ovulaci nemuzu soudit. Kazdopadne musi ti silit. Drzim palce.

terysek042
autor
25. dub 2020

@leniczka23 Dnes jdu ještě pro clearblue digital.. tak uvidím. Ovulaci nevím, řekli jsme si s přítelem, ze to nebudeme řešit.. a teď se mu zpozdila m/s, což mívám cca na den pravidelně, bolí mě prsa teda příšerně(nemivam pms) a ani břicho nebolí jako před m/s .. 🤷🏻‍♀️

leniczka23
25. dub 2020

@terysek042 To vypada nadejne😊 tak drzim moc palce😊🍀🍀

jjasmina
25. dub 2020

Myslím, že tam něco je, ono dost záleží , kdy byla ovulace, čárka je dost slabá na to, že máte zpoždění.

piskoteka
25. dub 2020

@terysek042 👻 tam je. Já měla v den zpoždění čistě bílo, tak jsem myslela že se mi jen ze stresu posunula ms. No za týden kozy jak vozy a na testu dálnice. 😀 Tak za pár dní zopakovat a držím pěsti.

agneska7
25. dub 2020

Je tam a mě nepřijde slabý já mívám pozitivni test ( ducha) taky až 2-3 dny po vynechání ms

balogis
25. dub 2020

Hmmm vidím vidím ,a je to i hezky růžové tak bych řekla,že to asi klaplo ale jak je psáno výše,musí sílit.Drzim palce

krupka3
25. dub 2020

Duch tam je, ale zalezi, zda byla pozde ovulace nebo jde o biochem.teh. Urcite testuj dal a srovnavej, zda carka sili. Idealne stejnou znackou testu.

pro89
25. dub 2020

@terysek042 také vidím 😉 jakou mas značku testu ? Není to citlivost 25 ? To by mohli vysvětlovat , ze je to zatím jen duch 😉

2op
26. dub 2020

Ahoj tak co digitální jak to dopadlo?😊

terysek042
autor
26. dub 2020

@2op Digitální včera negativní. 🤷🏻‍♀️ Ale m/s stále nikde..🤷🏻‍♀️ Ještě počkám do zítra/úterý a zkusím ještě jednou. 😞

agneska7
26. dub 2020

A obyčejný papírový jsi zkoušela .?.... Já nevím ale těmto tycinkovym rozebranym já duchy moc nevěřím ....

2op
26. dub 2020

@terysek042 j myslím že ta druhá čárka byla ještě slabá na to aby ukázala pozitivní digital 😊. Zítra kup digital a více klasických proužkovych a až zesílí čárka tak pak zkus ten digital 😘😊

2op
26. dub 2020

@terysek042 já jsem měla takovouhle čárečku a ve stejný den jsem dělala digitál a byl pozitivní 1-2 😊

pro89
26. dub 2020

@terysek042 ten digital je také citlivost 25 ml tak je možné , ze to ještě nemusel pochytit .

hermij
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikysek24
28. dub 2020

@terysek042 ahojky zkus to znovu jeste a uvidíš ale myslim ze to tam je držím palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru