Test. Je tam bílo nebo duch?

nella18023
28. říj 2019

Koukám do toho tak moc, že uz mam vidiny, i kdyz stejne vim, ze tam nic neni.. ale i tak se zeptam, nic tam neni ze?
Jedna se o test Pepino.

kaora
28. říj 2019

Bohužel nic nevidím. Kolik dní po menstruaci jsi?

juliemichal
28. říj 2019

taky bohužel nic nevidím ☹

sudylichozrout
28. říj 2019

@nella18023 Fakt je nutne kvuli tomu zakladat novou diskuzi? Nemuzes to prilepit k nejake z tisice predchozich?

jaja01k
28. říj 2019

Ne, je to negativní.

balogis
29. říj 2019

Je to bílé nicméně Pepino ma méně barviva, mě ukázal jako jeden z posledních

krupka3
31. říj 2019

Mne se tam neco zda (potom, co jsem videla niz, ze ta carka byva dal nez obvykle) - jak to dopadlo?

balogis
1. lis 2019

@krupka3 Přesně tak, Pepino má tu čárku jak u těhotenských tak u ovulačních testů dál než všechny ostatní testy a oproti jiným má opravdu méně barviva.mamtest,Dr max i testy z Rossmanna ukazovaly už jasného růžového ducha a Pepino byl opravdu o lovení a mžourání.
@nella 18023 jak to dopadlo? Já kdyz na to teď koukám,tak chvílemi jako kdybych něco málo viděla

elenes
1. lis 2019

Holky a stalo se vám některé, že jste měly menstruaci 2 dny a byly těhotné..? Vzdy to mám cca 5 dní dost silné a bolestive. Teď jsem měla tahy, pichani pouze před ms a pak o ms jsem ani nevěděla. Nebrala jsem žádné léky, ani jsem nebyla nemocná, měla jsem ji silnou, ale o něco méně, než jindy, začala mi 30. a včera už jen hnědá jako konec ms, dnes cisto. Jsme v takové zapadlé dedine, nikam se odtud nedostanu, až v pondělí si koupím test.

nella18023
autor
8. lis 2019

@balogis tak jsem si dělala i objednaný test z krve a také nic, ms poté dorazila :/

rybka6
9. lis 2019

ahoj holky co myslite je to duch? Test je intimed cilivost 25...ms byla 26.10 ale hodne slabší než obvykle

sudylichozrout
9. lis 2019

@rybka6 Urcite. Jsi tehotna 🙂

eiram7
9. lis 2019

@rybka6 ja bych byla s hodnocením, zda jsi nebo nejsi těhotná, opatrná. Uvidis, zda za dva dny zesílí 🙂 ja měla tři dny zpět na testu Livsane 25 dosti dobře viditelného ducha a vypadá to spis, ze těhotná nejsem.
Ale moc držím palečky, aby to dopadlo, jak si přeješ 🙂
Prikladam foto jako důkaz 😀

sudylichozrout
9. lis 2019

@eiram7 tehotna jsi (byla), ale jde o tzv. biochemicke tehotenstvi, tedy tehotenstvi nepotvrzene lekarem, ktere neprosperuje a skonci driv, nez vlastne zacne.

eiram7
9. lis 2019

@sudylichozrout hele ja ještě ms nedostala (jsem 11 nebo 12 dpo), ale další testy jsou negativní. Uvidíme. Třeba se mýlím 🙂

eiram7
9. lis 2019

@sudylichozrout ale přijde mi divny, ze by Livsane citlivost 25 ukázal pěkného duha a na Mamatestu citlivost 10 by nic nebylo. Spis mi to přijde jako vadný test...

sudylichozrout
9. lis 2019

@eiram7 Tak mozne je vsechno 🙂 Ale drzim palce, do dalsich dnu 🙂

eiram7
9. lis 2019

@sudylichozrout normálně jsi mě nahlodala a šla jsem si udelat test 😀🤦‍♀️ Přijde Ti to jako duch?

sudylichozrout
9. lis 2019

@eiram7 Fotka neni uplne kvalitni, ale ano, prijde 🙂

eiram7
9. lis 2019

@sudylichozrout jojo, neslo mi to lip vyfotit. to je teda vtipný. Tak uvidíme, zda z toho něco bude. 😀Pak by byl ten test Livsane sakra citlivý

sudylichozrout
9. lis 2019

@eiram7 Ja mela pocit, ze Livsane jsouncitlivost 10, ne?

eiram7
9. lis 2019

@sudylichozrout v lékárně to spletli a dali mi citlivost 25

terezb98
9. lis 2019

Test Livsane dělaný po dvou dnech vynechání ms a dost jasný 😁 zkusila bych ho.🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru