Test Dr. Max comfort. Zkušenosti?

boruvkovy_kolac
12. dub 2021

Ahoj holky, nemate zkušenosti s tímto testem? Dělá se obrys čárky jako je na fotu na každém testu nebo to mohu považovat za ducha?

makkyv
12. dub 2021

@boruvkovy_kolac považovala bych za ducha, s tímto testem mám jen tu nejlepší zkušenost.

boruvkovy_kolac
autor
12. dub 2021

@makkyv děkuji 🙂

leila7
12. dub 2021

Ahoj také jsem měla a tehu jsem nebyla je to obrys udělej test nový tento stojí za houby

12misulkq
12. dub 2021

@leila7 Nevím jak dlouho mas do m/s nebo po.... ale ze začátku si myslím, ze je lepší testovat obyc papirkama, protože tyhle plastový(jakýkoliv) mi přijdou ze začátku naprd

zdenule23
12. dub 2021

@boruvkovy_kolac ahoj já měla duch na testech z dr maxe a pak na plastovén testu opět z maxe po 2 dnech krásná čárka viz foto a teď už mám na uz potvrzené těhotenství jen se čeká na ❤

pepickovapavlinka
13. dub 2021

Za mě je lepší papírkoví test tyhle plasťáky (všechny ne jen DrMax) dělají falešnou //

leila7
13. dub 2021

@12misulkq ale já nepíšu že jsem před MS nebo po ms píšu že tyhle testy dělají rádi duchy .delala jsem test v den ms ale už před půl rokem.

12misulkq
13. dub 2021

@leila7 promiň to mělo být autorce....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru