Test. Co myslíte?

natyy34
12. bře 2021

Ahoj holky, mám dotaz. Jsem po porodu 10 měsíců a menstruaci mám od porodu nepravidelnou, vždy přijde tak o 3-4 dny dřív nebo později. Předtím jsem měla mít menstruaci už jsem jí očekávala pořád mě bolelo břicho, pořád jsem si dávala vložku kdyby náhodou a ono nic, 4 dny na to jsem si udělala test a byl pozitivní. Teď mám tedy 10 měsíčního chlapečka a teď mi teda měla přibližně přijít menstruace, ale vždycky jsem byla zvyklá, že mě minimálně den dopředu bolelo břicho, tentokrát ne. Ve středu mě začalo pobolívat břicho, potom jsem cítila něco na vložce, šla jsem na záchod a bylo tam jenom maličké kolečko krve, od té doby žádná krev, žádné špinění a dnes mám test pozitivní. Tak nevím..

kocila
12. bře 2021

@natyy34 a otazka zni jak?snad test je jasny 😉

natyy34
autor
12. bře 2021

@kocila Jde mi o tu krev v tu středu jak píšu.

klokanka31
12. bře 2021

@natyy34 Gratuluju 🍀 nebo jsi s tím nepočítala? ☺

kocila
12. bře 2021

@natyy34 spineni v dobe MS se stava (telo jede automaticky a nekdy se stane ,ze zaspini)

verulevrtule
12. bře 2021

Tak na tohle čekám na testu každý měsíc 🤗

palja
12. bře 2021

Gratuluji 💞🍀

monii007
12. bře 2021

Takovouhle carku bych si take prala 😊🙏 gratuluji a ta krev nevadi. Kdyz uz se nic neobjevilo...

juliemichal
12. bře 2021

gratuluji 😀 taky jsem těhulka,podle poslední ms 4+5tt a neplánovaně 😀 doma mám půlročního chlapečka 😀 a těhu jsem se dozvěděla včera 😀 a tu krev bych neřešila,když byla málo.

natyy34
autor
12. bře 2021

@juliemichal Super, tak doufám, že bude vše v pořádku. A vám přeji hodně zdraví a gratuluji ❤️

juliemichal
12. bře 2021

@natyy34 určitě bude ♥ moc Vám držím palečky ♥ a taky přeji hodně zdravíčka ♥

barulina
13. bře 2021

To spineni je zrejme nidace

natyy34
autor
19. bře 2021

@juliemichal Snad ano. Předevčírem večer jsem měla na kalhotkách kapku krve, pak jsem si dala vložku a na vložce byla taky, okamžitě jsem jela do nemocnice. Prohlídl mě, řekl že krev není ve vnitř ale z venku. Rukavice byla už jenom mírně špinavá. Říkal že je mimi v pořádku a že srdíčko ťuká. Dostala jsem injekci, odebrali mi krev. Výsledky krve jsou v pořádku a beru urtogestan, acorutin a vitamíny pro těhotné. Mám mít klidový režim, nejlíp ležet. Doufám že bude vše v pořádku. V Pondělí mám kontrolu u své doktorky😢

juliemichal
19. bře 2021

@natyy34 tak to je super,že je vše v pořádku a už je i srdíčko ♥ který tt jsi?u mě byl jen váček a hematom,nad ním ☹ 31.3 mám další kontrolu.taky jsem vyfasovala utroš,ascorutin a magnosolv.

natyy34
autor
19. bře 2021

@juliemichal v Pondělí u doktorky srdíčko nebylo a na pohotovosti ve Středu už doktor říkal že srdíčko je a že krásně bije.

natyy34
autor
23. bře 2021

@juliemichal Tak jsem byla včera na kontrole a podle dr je vše v pořádku, místo ale 2 utrogestanu rano a vecer mam brat 4. Mam mit klidovy rezim pritel si vzal osetrovak na 9 dni, pak snad pomuzou babicky.

juliemichal
23. bře 2021

@natyy34 tak my jsme zase o týden mladší,bez srdíčka min středu jsem prý byla 5tt a dnes místo 6+3 jsem 5+2.tak fakt nevím mno... příští středu mám jít na kontrolu a tam se uvidí.hematom se mi už vstřebal.
a neboj u tebe to bude v pořádku ♥

milujicimaminkas89
25. bře 2021

Holky, co myslíte prosím? Jsem 31DC. Menstruaci mám tak 31-35DC. Už 3 den mě moc bolí záda. Prsa bolely, ale dnes míň. Co myslíte? Duchařím...🥺

juliemichal
25. bře 2021

@milujicimaminkas89 mno na tom spodním vidím pěkného dušíka 🙂 🙂 držím palečky 🙂

milujicimaminkas89
25. bře 2021

@juliemichal No ten vrchní je z rána a ten pod ním dělán teď a už je uschlý. Myslíš, že je šance? Nevím, proč mě tak bolí záda...aby to nebylo k menstruaci...

juliemichal
25. bře 2021

@milujicimaminkas89 budu držet palečky aby sílil ♥ snad to nebudou zase ty dušíky,co jsme spolu naháněly před 5 roky.. vím,že jsi to ty ♥ a furt na tebe myslím ♥ měla jsem tě hodně ráda,jen mě mrzí,že si na mě nepamatuješ.

natyy34
autor
28. bře 2021

@juliemichal U doktorky bylo po pohotovosti vše v pořádku a další kontrolu mám teď ve středu, přítel je na ošetřováku a jdu ho ukončit, doktorka se sice tvářila, že to prodloužíme, ale nevím no, peníze z toho jsou hrozný, ale zase mám být v klidu, takže uvidíme jak se domluvíme ve středu s doktorkou. Jinak jsem chtěla napsat, že já hematom neměla. Problém teď žádný kromě nevolností tak doufám že to tak zůstane 😩 podle menstruace bych teď měla být 7+5. Na kontrole bych měla dostat už těhotenskou průkazku a papíry na genetiku. Taky vám moc držím palečky❤️ Nejhorší je že se nedá dělat nic jiného jenom čekat.

natyy34
autor
28. bře 2021

@milujicimaminkas89 Ahoj. Na tom spodním taky vidím ducha, malinko, ale vidím. Držím palce❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru