Těnu nebo netěhu?

matonka15
21. led 2022

Ahojte prosím 🙏 o ránu 15.12. 2021 som mala poslednú MS
Ovulku 29.12 meškanie mám 9 dní prvý test nič iné druhy duch a ostatné negatívne mam nafúknuté podbruško a pocit ako by som tam mala tenisovú loptičku😂😂 čo si o tom myslite?

journals
21. led 2022

Co si o tom má kdo myslet? Zkus zítra, pozítří ráno a uvidíš. Návod byl u testů přiložen? Telefon na gynekologa případně určitě taky máš... nechápu smysl takových dotazů kde vlastně ani není co poradit.

matonka15
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
klokanka31
21. led 2022

@matonka15 Na druhé fotce je krásný duch/spíš už slabá čárka 🍀

matonka15
autor
21. led 2022

@klokanka31 malo to byt naopak prvý vyšiel negatívne druhý je ten fialový a ostatné modré mám negatívne

mysh_me
21. led 2022

Modry je negativni, fialovy slabe pozitivni. Muze byt vadny, ale hlavne mi nejak nesedi ty pocty. Pokud uz mas 9 dni zpozdeni, mel by byt jasne pozitivni a ne jen jeden… asi bych radsi resila s lekarem 🤔

matonka15
autor
21. led 2022

@mysh_me po víkende mam skúsiť test a 2.2 som objednána

jjasmina
22. led 2022

No na 9 dní zpoždění je to hodně slabé

matonka15
autor
22. led 2022

@jjasmina v ten deň keď som si robila ten test to bolo menej dní 🙂

rulexnone
24. led 2022

@matonka15 já měla dokonce takto slabou čárku 10 den zpoždění a zatím je vše ok

matonka15
autor
25. led 2022

@rulexnone ja mam meškanie 13 deň test budem robiť zajtra alebo štvrtok 🙂

rulexnone
25. led 2022

@matonka15 držím palce 🙂

matonka15
autor
25. led 2022

@rulexnone ďakujem

janches
25. led 2022

Já jsme měla poslední MS 16.12 a včera mi gynekolog potvrdil těhotenství. Myslím, že čárky už by měly být výrazné...ale držím pěsti

matonka15
autor
25. led 2022

@janches juuj moja ale si mi dala nádej na 13 dní po MS posledna 15.12 zajtra skúsim test 🙂 a tebe gratulujem

janches
25. led 2022

@matonka15 zkus a uvidíš. Pokud jsi těhu tak už by tam určitě zítra mělo být všechno krásně vidět. Tak pak dej vědět, držím palečky ✊

matonka15
autor
26. led 2022

Ahojte tak meškanie mám 14 deň urobila som si test a bohužiaľ takto

janches
26. led 2022

Tak to je divné... 🤔 asi raději zajdi k doktorovi.

matonka15
autor
26. led 2022

@janches som objednána na 2.2

jjasmina
26. led 2022

@matonka15 občas je něco jako hormonální nerovnaha, stres, já mela ms přesnou jak hodinky a stejně se 4x stalo, že ms dorazila sama klidně po 2 týdnech nebo mi dr dala injekci na vyvolání

meesh
29. led 2022

Ahoj holky, s manželem se už 2 roky snažíme o miminko a nyní jsem po 3 balení Clostilbegytu. Byla jsem ve čtvrtek u gynekologa a tam mi bylo řečeno ze mám sliznici vysokou 12 mm. Cca tyden pozoruji nějaké změny - občasné bolest prsou(malá) akné na čelisti, bily hlenovy výtok, citlivější čich (cif nemuzu ani cítit), bolest břicha (malinka). Nyní jsem v 28 DC (12 dni po ovulaci) a začala jsem strašně malinko krvacet (spíše jen zbytky na papíru vždy). MS má přijít cca za 2-3 dny. TT jsem měla, ale cca 4 dny zpátky negativní…což ale doktor říkal že se nediví. Myslíte, že to muže být uhnizdovani vajíčka nebo začínající dřívější menstruace?? Test si plánují kdyžtak udělat za 2-3 dny…

matonka15
autor
30. led 2022

Ahojky tak už je to 18 deň čo mrcha mešká testy negatívne podbruško nafúknuté sem tam tvrdšie a citlivé prsia ma začali bolieť včera vytok čistý mam navaly zima teplo a z kontroly nič pretože muž zistil že je pozitívny tak karanténa istá 😂😂 a čo vy baby ako sa darí vám??

janches
30. led 2022

@matonka15 Ahoj, to je teda situace. Snad bude vše v pořádku a brzy už budeš vědět, na čem jsi. Mě včera začalo být hrozně špatně. Problila jsem celou noc a dnes jsem úplně mimo. Tak špatně mi nikdy nebylo... 🤮

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru