Těhotná po menzesu. Měl někdo stejný nebo podobný průběh?

luckanemcova1
23. bře 2021

Ahoj holky, nez jsem dostala menzes jsem myslela, ze jsem tehotna. Vetsi prsa, bolest podbrisku, spineni cca 12 den od styku (1den), zilnate prsa...den prichodu ms jsem si udelama test, vysel negativne. Menzes probehl klasicky, vcera mne skoncil a zacaly mne opet bolet prsa a podbrisek. Udelala jsem si dnes rano test a hned dve carky. Dneska jsem mela jit na gyndu kvuli jinemu problemu, tak jsem volala doktorovi a rekla mu to a on ze mne vezme za tri tydny, ze dneska chodit nemam. Vim, ze muzu jen cekat, co bude...zda jsem tehotna byla a odeslo to nebo i pres menzes jsem tehotna...🤷🏻‍♀️Mel nekdo stejny nebo podobny prubeh. Doktor rekl, ze nejspis tehotna nejsem....ale ze uvidime

kvetuska145
23. bře 2021

@luckanemcova1 mas ten test? Dej foto

luckanemcova1
autor
23. bře 2021
gracinka7
23. bře 2021

Někdo menstruuje i v těhotenství, takže těhotná být můžeš. Udělej si test třeba ještě za týden a uvidíš. Držím palce.

misak48
23. bře 2021

Řešila jsem totéž před Vánoci. MS normálně proběhla, ale já měla nutkavy pocit, že prostě jsem těhotná, takže jsem 4 dny po MS zkusila test a byl pozitivní. Ale můj doktor mě teda chtěl vidět ještě ten den a když nic nebylo na UTZ (což se dalo čekat), tak hned dělal odběry na HCG a po dvou dnech znovu, aby viděl, jestli roste. Bál se totiž mimoděložního...

luckanemcova1
autor
23. bře 2021

@misak48 a jak to dopadlo?

keksik002
23. bře 2021

@luckanemcova1 gratuluji 🙂 mamka mela menses do 5.mesice ;)

misak48
23. bře 2021

@luckanemcova1 je vidíš, já to nedopsala 🤦 byla jsem tam prvně v pátek (4 dny po MS), v pondělí znovu na krvi a ty dvě hodnoty HCG byly asi 230 a 340. V úterý pak další kontrola a to už byla na UTZ vidět dutinka v děloze. Teď jsem v 19tt a všechno je ukázkové 🙂

luckanemcova1
autor
23. bře 2021

@misak48 tak to moc gratuluji🥰

ellendeny
23. bře 2021

@luckanemcova1 ahoj já menstruovala dva měsice a pak jsem byla překvapená když mi doktorka řekla že jsem ve 3 měsíci 😬

misak48
23. bře 2021

@luckanemcova1 díky 🙂 držím palce, ať to taky dopadne nejlépe jak může 🍀

rebekabebe
23. bře 2021

@luckanemcova1 řekla bych že takhle silný test po MS ukazuje krásné těhotenství držím palečky a určitě se ozvy co a jak 🍀🍀❤️

luckanemcova1
autor
23. bře 2021

@gracinka7 ja jsem to prave u prvniho tehu nemela, ani zadne spineni, problemy.tak uvidime. Snad to vyjde🙏

lenda93
23. bře 2021

Já si teda myslim, že není moc co řešit, test je 100 procentne pozitivni 😊 jestli si nejsi jistá, tak jdi jako samoplazce na test hcg a po dvou dnech opakuj, nestojí to svět 😊😊

losice32
23. bře 2021

Ahoj, moje máma se mnou menstruovala do 6. měsíce

gramar
23. bře 2021

@ellendeny Ideální způsob jak proplout prvním trimestrem 😍

luckanemcova1
autor
23. bře 2021

@ellendeny tak to bylo docela prekvapko

ellendeny
23. bře 2021

@luckanemcova1 to teda ano 😅

kvetuska145
24. bře 2021

@luckanemcova1 Je to tam 🙂 Gratuluji 🍀

luckanemcova1
autor
25. bře 2021

@kvetuska145
@gracinka7
@misak48
@keksik002
@ellendeny
@rebekabebe
@lenda93 holky, tam zacinam hnede spinit, tak uvidim, jak to dopadne🤷🏻‍♀️A uz tomu moc neverim
@losice32

kvetuska145
25. bře 2021

@luckanemcova1 To špinění nemusí nic znamenat, nekdo špiní po celou dobu v tehotenství, znám hodně holek. A pokud to není červená jasná krev, tak by to mělo být vše ok. Držím moc palce at vše dobře dopadne, a kdyby náhodu mělas šílené bolesti, tak bych možná jela na pohotovst to zkontrolovat 🙂 Tfuj tfuj🍀

luckanemcova1
autor
25. bře 2021

@kvetuska145 dekuji moc, dam vedet😉🙏

misak48
25. bře 2021

@luckanemcova1 hele já týden po potvrzení dutinky byla na pohotovosti, tekla že mě jasná krev skoro proudem. A byla to jen prasklá žilka, mimi v pořádku....

luckanemcova1
autor
25. bře 2021

@misak48 mne ted trochu zacala test cervena krev, nevim zda volat na gyndu nebo nechat tomu volny prubeh.

misak48
25. bře 2021

@luckanemcova1 tak když si zavoláš, tak ti minimálně řeknou co a jak. Mohly by napsat Utrogestan a Ascorutin. Ascorutin si můžeš koupit i sama v lékárně

luckanemcova1
autor
25. bře 2021

@misak48 nakonec mne doktor vzal. Zadne tehu nevidi. Vzal mne krev, zda nemam mimodelozni. Rekl, ze testy jsou castou falesne pozitivni. Ted jsem si zkusila udelat druhy test a opet dve silne carky. Jinak jeste rekl, ze spis vypada, ze dostanu menzes,coz ten mne v utery skoncil. Asi jsem magor nebo uz fakt nevim. V pondeli budu mit vyslekdy krve

gracinka7
25. bře 2021

@luckanemcova1 to je divný. Každopádně budu držet palce.

misak48
25. bře 2021

@luckanemcova1 no jestli říkal, že to vypadá na MS, tak musel vidět vysokou sliznicí. A ta je v začátku těhotenství vždycky (můj Dr taky na tom prvním UTZ nic jiného neviděl). Tak držím palce 🍀 jdeš za dva dny ještě na kontrolní odběr krve?

luckanemcova1
autor
25. bře 2021

@misak48 v pondeli budu mit vysledky dnesniho odberu a pak se uvidi. On s tehotenstvim nepocita vubec myslim. Jsem sama zvedava. Od odpoledne skoro nekrvacim, jen pri utreni na wc. Jj videl vysokou sliznici.!to rikal.

luckanemcova1
autor
25. bře 2021

@misak48 a hlavne rekl, ze by v 6tydne dle me MS uz ta UTz neco videl

misak48
25. bře 2021

@luckanemcova1 hele já to měla fakt přesně takhle. 4 dny po MS pozitivní test, ale zdaleka ne tak silná čárka jako tvoje. Ten stejný den na UTZ jen vysoká sliznice. Odběr HCG ten den těch asi 230. To bylo v pátek, přes víkend jsem dělala testy, které sílily. V pondělí znovu krev a 640. A v úterý mi sice řekl, že na UTZ ještě asi nic neuvidí, že je to HCG ještě nízké (bývá vidět cca od hodnoty 1000), ale že uvidí - byl to totiž poslední den, kdy před Vánoci ordinoval. No a už tam bylo vidět těhotenství. Měla jsem přijít po novém roce po 14 dnech, ale mezitím bylo ještě to krvácení, takže jsme si strihli pohotovost, kde ale bylo vidět, že je dutinka větší a už tam byl i váček. A po tom novém roce už byla vidět i srdeční činnost 😉 mimochodem jsem dohledala fotky těch testů, takhle slabé byly - jedna značka je 4 a 6 den po MS, druhá 5 a 7

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru