Těhotná pár dní před MS? Kdy testovat?

kristynahn
7. kvě 2015

Ahoj holky 🙂 Tak my se snažíme už rok, ale příliš jsme to neřešili. Cyklus pravidelný 30 dní, téměř na hodinu, nikdy jsem ale zatím nezkoušela přesně zjišťovat ovulaci. Dnes 40 DC a bez menstruace, tt 33DC, 37 DC a dnes a stále negativní ☹ Snažili jsme se jak byl čas, 7,8,11,15,16,17,22 a 28DC. Je možné, že bych otěhotněla až tak na konci? Fakt je, že jsem až ke konci pozorovala nějaký hlen (až před nedávnem jsem si přečetla o určování ovulace podle hlednu). A pokud by to tak bylo, kdy by se měl ukázat tt pozitivní? Dneska jsem už nevydržela a objednala se k DR. V říjnu jsem měla cysty na obou stranách a tenkrát jsem měla taky zpoždění asi 12 dní, ale to jsem cítila, že je něco špatně, nafouklé břicho, bolestivá prsa, celkový diskomfort. Teď nic. Nechci se upínat na myšlenku, že to vyšlo, ale myslíte, že je nějaká naděje? Stalo se vám to některé? Díky moc za případné názory, je mi jasné, že víc se dozvím v pondělí u dr.

janesafari
7. kvě 2015

Já to tak měla...vysadila sem antinu a první MS normál došla...Tak sem byla trošku zklamaná a dál sme pracovali na mimi a při jednom sexíku sem začala špinit...tak si říkám-Aha a je tu další...A pak zas nic a další den zase špinění...A tak sem si udělala test a na něm dálnice...
Podle mých výpočtů i podle tt i podle UTZ vše odpovídalo tomu ,že sem otěhotněla hned před tou první MS...A hned to bylo i znát...V 6 tt zvětšená prsa a vyboulené břicho a už sem to v práci musela tajit-průkazku mě gyndařka dala až v 9 tt a už sem i zůstala doma.Do práce sem své mistrové donesla fotku s UTZ,napřed jen hleděla a nechápala,a pak sem jí k fotce doložila neschopenku...Sice sem chtěla ještě chodit do práce,ale 12-ctky denní i noční bych nedávala 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru