Těhotná na druhy pokus? Co myslíte?

flowerstone
16. srp 2020

Ahoj dámy v 8. června tento rok jsem samovolně potratila (nebyla ještě srdeční akce jen teho. Vak) doktor mi pak potrvrdil ze to bohužel odešlo. Byla jsem nešťastná protože jsme se snazili 10 měsíců.

No teď Ubehl měsíc a měla jsem první MS (mám je docela nepravidelný) tak jsem nikdy nevěděla kdy testovat. No tenhle měsíc meskam 4 den (zcela normální) a zkusila jsem si test jen tak (první měsíc co jsem to vůbec neřešila) a vybehlo na mě tohle .. teď odpoledne. Co myslíte? Úplně mi to nepřipadá jako hodně slabý duch. 🤨

deaneira29
16. srp 2020

To už není duch, ale krásná čárka 😉 zvlášť když jsi dělala odpoledne

flowerstone
autor
16. srp 2020

@deaneira29 no úplně mě polilo horko (kvůli tomu ze jsem před 2 měsíci potratila) tak se mi tomu asi nechce věřit a nebudu se asi už hned radovat ..

deaneira29
16. srp 2020

@flowerstone úplně chápu zkus za dva dny ráno a o víkendu už bych klidně zkusila digitální, držím palce

leniczka23
16. srp 2020

Jsi těhotná, gratuluju a držím palce ať je vše ok.

flowerstone
autor
16. srp 2020

@deaneira29 nezdá se vám ta pozitivní čárka taková divna ale?😃 na kraji te čárky je taková silnější červená a na druhy straně moc ne 😃 ale už mi asi hrabe z toho .. jinak děkuji ale radovat se budu až za par tydnu 😇
@leniczka23

katule1990
16. srp 2020

@flowerstone Tohle se stane vždy, když test zaschne, měla jsem to přesně taky tak 🙂.

leniczka23
16. srp 2020

@flowerstone naprosto vzorový pozitivní test..klid😉

klokanka31
16. srp 2020

@flowerstone Jsi těhotná gratuluju 😉 a buď hlavně v klidu 😊 já čekala na mimi 13 let, povedlo se až na 3.pokus. Loni v červenci potrat, a koncem srpna znova těhotná, a teď se po mně válí 3 měsíční princezna. Ono se říká že po potratu to je "pohnojené" ☺

flowerstone
autor
16. srp 2020

@klokanka31 😅 tak snad ano. A snad to dobre už dopadne... nevite kdy zajit na gyndu? Jestli mám zavolat doktorovi ze jsem možná znova v tom . Myslím to tak, ze jsem minule samo. Potratila tak jestli se resi doktor nějak dřív 😃😃

jjasmina
16. srp 2020

Gratuluji to je jako já loni, loni duben SP a v červnu zase těhu, těhu bez komplikací, krom 9ti měsíční nevolnosti 🙂 Dr klidně zavolejte stejně vás objedná na 6-8.tt 🙂

flowerstone
autor
16. srp 2020

@jjasmina to je super (podle mě si mi už jednou komentovala nějaký můj příspěvek ) 😅😍..
jen se trochu bojim protože mě občas poboliva břicho jako před tím :( pocit ze to mám dostat..

kacenka115
16. srp 2020

@flowerstone jsi těhotná, já měla takové čárky u obou kluků. 😉 Podobné bolesti jsem měla u prvního, nechtěla jsem se ani testovat (však to hned dostanu ne) a bylo to těhotenství. Držím palce ať všechno dobře dopadne. 🙂

flowerstone
autor
16. srp 2020

@kacenka115 dekuju moc 🙂 a za uklidnění též (chlapečka si přeju 😇) ale samozřejmě na tom nezáleží jen ať jsme všichni zdravi

jjasmina
16. srp 2020

@flowerstone pobolival mě podbřišek , věř , že tentokrát to bude v poho 🙂

klokanka31
16. srp 2020

@flowerstone Já byla v 7.týdnu na gyndě, bylo už krásné srdíčko. Sice uvažovali kvůli mému prvnímu mimoděložnímu těhotenství o návštěvě v 5.tt, ale byla jsem bez problémů, a tak jsme to nechali na ten 7.týden.

klokanka31
16. srp 2020

@flowerstone A neboj se že tě bolí břicho, já při tom posledním povedeném těhotenství měla velké bolesti břicha i v kříži, jak těsně před ms, čekala jsem na ní dva nebo tři týdny, furt nic, a najednou na testu dálnice ☺

krupka3
17. srp 2020

@flowerstone Mne je trosku smutno z toho, ze se chces radovat az za par tydnu... Minule ten zarodek asi nebyl ok, proto ho telo vyloucilo. Tentokrat muze jit o uplne zdravy zarodek, a ty mu uz ted vysilas myslenky jako ze radovat se radsi nebudes. Kazdopadne bolesti podbrisku jsou normalni, a na gyndu je vhodne jit tak 7/8tt, to uz ti dr s jistotou potvrdi i srdecni akci, jinak tam budes zbytecne chodit kazdy tyden znovu a znovu a budes leda vic nervozni, ze jeste nebylo nic videt.

flowerstone
autor
17. srp 2020

@krupka3 samozřejmě se usmívám 🙂 ale už tolik neplaším... možná je to i kvůli příteli, který děťátko také moc chce a minule byl z toho špatný... chtěla jsem jen říct, že slabší čárka nemusí ještě “nic” znamenat..připadalo mi, že jsem to minule zakřikla i když vím že člověk nikdy nevi! Jen chci být teď víc opatrnější holky 🙂 ...tesim se až mi to potvrdí doktor a já se začnu znova pořádně těšit.
Dnes rano jsem si delala znova test a připadalo mi zbarvení stejný jako včera odpoledne.. a jak říkám myslím, že obavy jsou v tomhle případě přijatelný 🙂
@klokanka31
@jjasmina ❤️

agony28
21. srp 2020

@flowerstone Ahoj tak jak to s tebou vypada?ja tvoje pocity plne chapu o miminko jsme prisli 1.7 ve 13tt a myslim si ze moje reakce bude uplne stejna proste dokud clovek neporodi neni vyhrano..

flowerstone
autor
21. srp 2020

@agony28 ahoj, poprvé na gyndu jdu v pondělí 🙂 ale nevim poslední tři dny mám takový občasný pobolovani brisku :( mám výtok občas čirý bílý a dnes trosilinku byl i hnědší a pak bílý ... tak nevim jsem z toho hotova ze se rozjede ms...a dekuju za optani ... a co vy? Snažíte se hned? Ve 13 jsi po revizi?

agony28
21. srp 2020

@flowerstone ano ale už jsem musela i "porodit " a koukám upsala jsem se bylo to ve 14tt🤦‍♀️ promiň jsem jelito jojo chceme to hned zkusit takže zase snažení jsem 18Dc tak uvidíme bojím se že nám to nepůjde:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru