Těhotná ikdyž proběhla menstruace?

nikca90
3. bře 2019

Ahoj, ve středu 27.2. jsem měla lehce pozitivní těhotenský test, ale menstruace měla přiít od 27.2. do 1.3. a také jsem 1.3. měla bolesti břicha a menstruace večer přišla, tudíž bych si normálně myslela, že se jednalo biochemické těhotenství a dál to neřešila, ale v 1.3. jsem si dělala ráno test a byl furt lehce pozitivní, když to dneska ráno už jsem na testu měla dvě velmi jasné čárky. Jsem teď z toho zmatená, stále lehce krvácím, ale těhotenstký test sílí. Co to znamená? K doktorovi půjdu během příštího týdne. Děkuju, Nikča

calvac
3. bře 2019

@nikca90 hodne zen ma menzes v tehu. Moje mamina mela menzes prvni dva mesice v tehu a ja jsem jeden mesic taky normalne menstruovala s pozitivnim testovanim. Mam doma jiz rocniho syna. 🙂

leniczka23
3. bře 2019

@nikca90 Muzes mit ms i pres tehotenstvi, mas foto testu jak byly carky dnes silne?
Ono totiz pred a pri ms se zveda hladina hormonu, vcetne hcg ktere je v tele zeny normalne priromno a dbesni citlive testy i na tento vzestup mohou reagovat, prpoto ma.tolik zen pred ms duchy na testech.

pajusunka
3. bře 2019

@nikca90 ahoj, ano klidně se to může stát. Moje kamarádka měla MS 3 měsíce a přesto byla těhotná 🙂

nikca90
autor
3. bře 2019

Moc děkuji za rady 🙂 Přikládám foto testu z dnešního odpoledne.

biton
3. bře 2019

@nikca90 přijde mi, že je čárka dobře vidět...potichu gratuluji....mohu se zeptat, kdy byla ovulace? Dekuji

sudylichozrout
3. bře 2019

@nikca90 tohle neni predmenstruacni fyzio hladina hCG, jak pise @leniczka23 (a ma jinak pravdu). Jsi tehotna, gratuluji 🙂

leniczka23
3. bře 2019

@nikca90 tak tohle rozhodne neni zvysena hladina hcg pri ms..budes tehotna..testuj jestli sili a pak bych se kolem 7tt objednala k Dr. Gratuluju😊

nikca90
autor
3. bře 2019

@biton no, za normálních okolností bych řekla, že okolo 14.2., ale nedělám ovulační testy. Vycházím jen z toho, jak jsem to měla dva cykly zpátky když jsem je ještě dělala. V únoru jsem, ale měla strašně moc stresu, tak si nejsem jistá, zda nebyla později. Dělala jsem si totiž digitální test a ten ukazuje 1-2 týdny od oplodnění, tak si říkám, že buď teda těhotná jsem a nebo je to zbytkové hcg po biochemickém těhotenství, ale zase mi příjde divný, že v pátek jsem tu čárku viděla jen na denním světle a teď je vidět hned.

Jinak děkuji za gratulace, uvidíme, moc bych si miminko přála 🙂

biton
3. bře 2019

@nikca90 děkuji za rychlou odpověď....je dobře, že čárka sílí...to je dobré znamení...gratuluji

ocetnicek
3. bře 2019

No ono to může být i tak, že krvácíte, protože je to mimoděložní těhotenství anebo se jedná o biochemické, tam se potom hcg může držet ještě 3 měsíce. Taky jsem měla pozitivní testy ještě měsíc po potratu. To vám řekne až doktor.

sudylichozrout
3. bře 2019

@ocetnicek ale po potratu test nesili. Proc hned straais mimodeloznim? Je tehotna, ma radost... Tak ji to nekaz moznymi cernymi scenari 🙂

astyna88
5. bře 2019

@sudylichozrout

třeba proto, že krvácení ke zdravému těhotenství prostě nepatří. Kdyby šlo o zahnízdování, tak už je dávno pryč a až poté by měla // na testu. Může jít o ledaccos (prasklá žilka, hematom), i o to mimoděložní a s tím bych si nezahrávala.

ah1234
5. bře 2019

Ja by som sa objednala k doktorovi čo najskôr, nech na to kukne odborník 🙂

nikca90
autor
5. bře 2019

Ahoj, já naprosto chápu tu obezřetnost. Já sama jsem realista a taky nevěřím tomu, že bych byla těhotná. Krvácela jsem v době, kdy jsem měla mít menstruaci (teď už ji nemám). Dneska jsem si dělala opět test a čárka silnější rozhodně je. Doktorka mě veme, až přesně za týden. Nic kromě toho, že mě stále bolí hlava mi není, tak nevím, zda něco takového řešit nějak víc urgentně 😕

marcelina14
5. bře 2019

@ocetnicek
@sudylichozrout
@astyna88

Přesně takhle jsem to měla já, věděla jsem, kdy mám ovulaci, s přítelem jsme se snažili. Přesto dorazila MS na den přesně, 3-4 dny jsem krvácela jako obvykle. Slabé bolesti břicha, zkrátka normální MS.
Cca. 8.den po jsem začala dělat ovulační testy, které byly neustále pozitivní, což mi bylo divné, tak jsem zkusila těhotenský a ten byl pozitivní. Jindy než z té ovulace před tou MS jsem otěhotnět nemohla, přítel jezdí pracovně pryč, tak těch příležitostí moc nebylo. Nakonec se z toho vyklubalo mimoděložní a přišla jsem o pravý vejcovod.

Ale mám kamarádku, která do 21.týdne těhotenství normálně menstruovala. Měla to tak prý i její mamka.

ah1234
5. bře 2019

@nikca90 ono je to na tebe, ja som typ človeka, čo by s tým v pohode išiel k inej doktorke, alebo dať sa mrknut do nemocnice, ale nemusí byť nutne kazdy to blázon 🙂 ak nezačneme znovu krvácať alebo mať iné komplikácie, tak je v pohode počkať

utrikocku
5. bře 2019

Bála bych se mimoděložního, klasicky jsem odkrvácela až nečekaně silně a za týden lehké špinění. Čárky, jak dálnice. Dle krve vysoké hcg, nic v děloze, nízká sliznice atd. Končilo to laparoskopickou operací.

maryship
25. bře 2019

@nikca90 ahoj. Jak jsi dopadla prosím? Řeším teď něco obdobného. 🙂 Děkuji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru