Těhotná?

klarunda001
15. zář 2021

Ahojky
Takže měla jsem sex naposledy 3.8 a 5.8 jsem to dostala normálně ještě před tím jse měla sex 24.7
20.7 jsem byla na gynde a řekla mi že proběhla ovulace z pravého vaječníků 26.6 jsem měla taky sex.
Podotýkám že se s partnerem chráníme ale kondom mu malinko skouzne občas ale nasadí si ho zase zpátky
Není to hodně vážně malinko a podotýkám že se ve mně ani s kondom nedělá.
Každopádně jsme dostala MS 9.9 se spozdenim. Ja mám cyklus většinou 28-31 a teď to bylo 36. Je možný že jsem to měla se stresu protože jsem dostala panicky záchvat a měla jsem nervy z letadla. Už se mi to stalo jednou v lednu to byl cyklus 38 a bylo to nejspíš že stresu . Začala jsem užívat toho devateho antikoncepci a čtvrtý a pátý den jsem to měla slabší i trochu třetí den. Je to divný dřív jsem to takhle slabé neměla. může to být po antikoncepci nebo můžu být těhotná.
?
Přijde mi že mam nafoukle břicho. Bojím se že bych mohla být těhotná z toho června nebo července
Test jsme si chtěla udělat v ten čtvrtek ale dostala jsem to tak nevím jestli si ho mám dělat nebo ne až to skončí.
Přijde mi to trapný to tady psát ale i tak bych chtěla poradit. Už jsem tneco takového psala ale ito jsem nebrala tu antinu

sudylichozrout
15. zář 2021

Ne, tehotna vazne nejsi. Spis asi moc bastis.

mimco
15. zář 2021

@klarunda001 já už normálně nemám slov🙉🤦‍♀️🥺😅
Byli jsme taky v tomhle věku takhle blbí?

marselina
15. zář 2021

@klarunda001 není lepší si udělat test než takto ukazovat bříško🤷🏼‍♀️

marselina
15. zář 2021

@mimco člověk kolikrát žasne jestli to lidi mysli vážně, chteji pobavit a nebo ….

te_reza
15. zář 2021

Sex jsem měla naposledy 3.srpna, před tím byl sex 24.července a 26. června byl taky sex 😂😂😂 když pominu,že frekvence je o něco zoufalejší než u mě, tak ten slovosled mě rozsekal😂😂😂👌

mimco
15. zář 2021

@te_reza 😂😂😂👍👍👍👍

maxulekapcule
15. zář 2021

Nene 🤣

tasimia
15. zář 2021

@klarunda001 vytahnu věšteckou kouli a řeknu ti, jak to máme asi vědět, nevíš? Já mám nafoukle břicho poslední měsíce pořád. Pokud si to dostala..

bazarekprodeti
15. zář 2021

Nechapu!!! Pisete ze pouzivate ochranu, antikoncepci, mate MS, tak co resite?Tak pokud jste tehotna tak to nafoukle bricho budou stejne větry, pac me se zacalo nafukovat bricho az po 4. mesici tehotenstvi😀 A určitě bych si prvni udelala ten test, pro vas klid, z fotek vaseho bricha se stejne nic nepozna...

izzylka
16. zář 2021

Normálně by se o tom mělo začít učit ve škole, páč poslední dobou ty dotazy jsou síla 🤦🏻‍♀️ to fakt tolik holek neví, jak to vše funguje? 🤦🏻‍♀️

Těhotná nejsi...používáte ochranu a normálně menstruuješ ... nafouklá/tloustnoucí můžeš být z té antikoncepce, je to docela běžný 🙈

mimi1004
16. zář 2021

Když jsem viděla 1. fotku, říkala jsem si, na co to asi bude reklama. Pak druhá a třetí... a sakra, to se vážně tazatelka fotí!? 🙊🙊🙊 Ale k tvému dotazu, čekáš osmerčata, dle vyboulení to ani jinak být nemůže, jedno takhle brzo bříško neudělá 🤣

teress1215
16. zář 2021

Tybrďo budu v neděli začínat 3 měsíc a bříško nemám ani já 😬 to by ve vás musel růst sakra obr .. a to já mám 48kg takže předpokládám že to bude vidět poměrně brzy. Pokud se chráníte je nepravděpodobné že by ste byla těhotná 🤷🏼‍♀️

nikjean
16. zář 2021

Já nemám slov 😅

klarunda001
autor
17. zář 2021

@izzylka měla jsem teď asi 5 dní spozdeni a menstruace byla slabší od třetího dne
Ale to může být tou antikoncepci
Dneska mám 9 den menstruaci což bude asi taky tou antikoncepci
Menstruji tak 7 dní
Dělala jsme si včera test a byl negativní ale nevím jestli má MS na těhotenský test nějaký vliv

izzylka
17. zář 2021

@klarunda001 těhotná prostě nejsi, hoď se do klidu 👍🏻

nat
17. zář 2021

@klarunda001 A to jako opravdu nebo je to legrace??Kdy se svět zaase vráti do normalu 😀 😀

klarunda001
autor
17. zář 2021

@izzylka díky asi bych měla jinak se z toho zbláznim😂

nihanin
18. zář 2021

Jsi těhotná a čekáš trojčata

nikjean
20. zář 2021

@klarunda001 Nezlob se na mě, ale pokud šílíš z otěhotnění i přesto, že užíváš HA, kondom a přesto všechno se do tebe ani neudělá, tak fakt ještě nejsi zralá na sexuální život, potažmo si trochu nastuduj rozmnožování, protože jestli tento dotaz myslíš vážně, tak je to fakt bizár a smutný zároveň.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru