Těhotenství. Vidíte tam ducha?

ananka
17. čer 2020

Ahoj holky! ❤️

Mám 3 dny zpoždění MS. Teď odpoledne jsem si udělala tt.
Prosím, zajímá mě Váš názor, jestli tam vidíte ducha?
Moc děkuji!

kmarie81
17. čer 2020

@ananka ano, dusík tam je, zkus zítra z ranní moči

jjasmina
17. čer 2020

možná tam dušík je, ale na tři dny zpoždění je to hodně slabé

mona91
17. čer 2020

@ananka zkus za par dni ráno stejnou znacku ať víš ze sili. Ovulace mohla byt později tak pro to je to slabé já měla ducha co nešel ani vyfotit týden po vynechání ale ovulace byla až 33.den 😂

ananka
autor
17. čer 2020

@kmarie81
@jjasmina
@mona91
Holky, moc díky za názor! 😉

kmarie81
17. čer 2020

@jjasmina to jo, ale každé z nás hcg stoupá jinak a navíc píše, že test dělala teď z odpol moči, jestli předtím hodně pila tak ta koncentrace bude taky dost zkreslená.

jjasmina
17. čer 2020

@kmarie81 To si nemyslím, já vždycky dělala test z odpolední moči, jen je možné, že ovulaci měla později

kmarie81
17. čer 2020

@jjasmina jak píšu vejš, každá sme jiná a určitě je tu plno holek, co se jim duch objevil dokonce i dyl a dneska už děcka vozí v kočárku. Duch tam je, toho vidíme asi všechny, samozřejmě to nemusí dopadnout, ale to nemusí dopadnout ani kdyby měla dálnice, jak nakreslené centrofixem.

renatkaa1996
17. čer 2020

@ananka taky ho vidim 🙂 ja delala test hned prvni den vynechani a mela jsem 2 silne carky 😄

mzacikova
17. čer 2020

@ananka duch tam je. Zkus ráno a stejnou značku.
Já měla třeba při 3 dnech zpoždění ukázkovou čárku, ale ono záleží kdy byla ovulace a taky každé z nás stoupá HCG jinak

nufik55
17. čer 2020

Ahojky holky. Jsem na začátku těhotenství, 4-5 týden. U dr jsem byla včera kde mi to potvrdil. Je to ještě hodně maličký. Dneska jsem začala drobet špinit, ne krev ale takový hnědí výtok. Je to možný, může to být z toho vyšetření, nebo se může ještě uhnižďovat? Měla jste to některá, a bylo to v pořádku? Je to moje první. Děkuju za odpověď

mzacikova
17. čer 2020

@nufik55 uhnízdění je cca kolem 8-10 dne. Někdy může být i dříve. Předpokládám, že Vám dělal sono a ne utz, že? Mohla prasknout jen nějaká cevka, ale špinění na začátku je běžné. Hlavně kolem data ms

nufik55
17. čer 2020

@mzacikova Ano sono mi dělal, jsem v období kdybych měla mít MS

mzacikova
17. čer 2020

@nufik55 to může být klidně obojí. Je to opravdu běžné. Řešila bych, kdyby to bylo silnější nebo to neustávalo. A taky kdyby byly bolesti

jasmina1992
18. čer 2020

@ananka ahoj jak jsi dopadla? Mám něco podobného.

svlocka
15. črc 2020

Ahoj holky prosím o radu vidíte tam něco? Test cca 10pred MS dělala jsem jen tak teď mám 2 dny MS a ještě jsem ne testovala. Děkuji za názor 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru