Těhotenství? Stejné zkušenosti?

anonym9359
1. bře 2021

Dobrý večer, jdu si pro radu.
S přítelem se snažíme o miminko a 21.1 jsem dostala poslední menstruaci. Cyklus mám 27 takže jsem očekávala menstruaci 17.2 jenže nedorazila. Udělala jsem si test a byl tam pidi dušík za 3 dny jsem si ho dělala znovu a byla slabá 2 čárka. Nakonec jsem si po 2 dalších dnech udělala clear blue a vyšel pozitivni 1-2. Vychází mi to tedy podle dr. Na 5+4 ale dnes jsem byla na kontrole a dr. říkal že vidí pouze zvětšenou sliznici. Nabral mi krev a říkal že na těhu to nevypadá. Má někdo prosím s tímto zkušenost? :(

anetttie
1. bře 2021

@anonym9359 snad to nebude mimodeložní z krve to musí zjistit že tam těhotenství někde je.Držím pěsti ať vám to vyjde. 🍀

ema90
1. bře 2021

@anonym9359 Tak v 5+4 jeste nemusi byt nic videt. Navic kdyby ovulace byla pozdeji, tak muze byt tehotenstvi i mladsi.
Krev by vam mel nabrat alespon dvakrat, zda se hcg zvysuje, pokud se jedna o prosperujici tehotenstvi.
Jinak je tam moznosti vic, i mimodelozni bohuzel.

anonym9359
autor
1. bře 2021

Dnes mi bral krev poprvé. Bohužel chtěla jsem dále vyckavat ale dr. Rozhodl že mi dá vyvolavačku. Začala sem po 2 hodinách špinit :( měly jsme velikou radost.. Asi jsme se radovaly brzo.

anonym9359
autor
1. bře 2021

Říkal že je možna hormonální porucha ale mám natekle prsa a po zmáčknutí mi vyteče mlezivo a ráno mě trápí nevolnosti. Obzvlášť po tolika pozitivních testech se mi nechce věřit že těhotná nejsem.

anonym9359
autor
1. bře 2021

@anetttie děkuji 🙂

velkabublina
1. bře 2021

@anonym9359 vyvolávačka těhotenství, pokud je, neublíží.

anetttie
1. bře 2021

@anonym9359 akorát tedy nerozumím tomu proč když vám vzal krev aby se zjistilo jestli to těhotenství tam je, tak proč vám dal hned vyvolávačku.Já se pomáli radovala v pátek kdy jsem měla pozitivní test, bolavá a zvětčená prsa a včera mrcha dorazila. 🙄

levandule_k
1. bře 2021

@anonym9359 Tak jsi mu to měla říct, že vyvolávačku nechceš. Není tvoje povinnost si nechat dát.

velkabublina
1. bře 2021

Agolutin je monokomponentní přípravek s obsahem progesteronu, který je přirozeným hormonem s důležitými fyziologickými funkcemi. Progesteronu se také říká těhotenský hormon. Více napoví např. strejda Google. Vůbec bych se kvůli vyvolávačce nevzrušovala, pan doktor asi ví, co dělá.

anonym9359
autor
1. bře 2021

@anetttie no tomu taky nerozumím.. Já už mám testu pozitivnich asi 6 a druhá čárka se krásně vybarvovala A stále tam je. Prsa mě bolí dost a celkově změny na prsou jsou dost viditelné. Jee to je mi líto :/ tak ať se brzo zadaří 🙂

anonym9359
autor
1. bře 2021

@velkabublina nene to já se neděsim te vyvolavačky. Spíše si říkám že z toho hcg usoudil že těhotná nejsem a já mám příznaků habakuk. Samozřejmě vím že to je i v hlavě taky a že je to precejen příroda, ale chtěla jsem vědět jestli se s tím někdo setkal. Nerada bych házela flintu do žita úplně

anetttie
2. bře 2021

@anonym9359 tak uvidíte přeji hodně štěstí 🍀

anonym9359
autor
2. bře 2021

@anetttie děkuji i vám 🙂

lidija1234
2. bře 2021

Ahoj jsme na tom skoro stejně, akorát mě doktorka objednala až na 12.3., že by zatím nic neviděla tak teď mám teda trošku strach. Budu držet palce a dejte vědět jak jste dopadla.🙂

anonym9359
autor
2. bře 2021

Tak já jdu už 8.3 tak snad :/ pořád špinim a začínám mít bolesti v podbřišku takže asi bohužel. Nadějiale pořád mám protože je to opravdu lehké špinění. Jsou to nervy 🙂 tak držím i vám palce a ať je vše v pořádku 🙂 já dám pak vědět jak to dopadlo v pondělí.

velkabublina
2. bře 2021

@anonym9359 zkus testovat, jestli čárka bude slábnout, tak je to jasné

pajasala
3. bře 2021

Ahojky jak ti dopadla krev?

anonym9359
autor
4. bře 2021

Ahoj 🙂 na krev mám jít až v pondělí ale těhu test už byl dnes pouze s 1 čárkou.. Takže asi bohužel :/

anetttie
8. bře 2021

@anonym9359 tak jak?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru