Těhotenství po Postinoru. Je to možné?

nikikiki34
20. lis 2022

Holky, minulý měsíc jsem si musela vzít postinor, praskl nám kondom.. první menstruaci jsem dostala v termínu a teď očekávám druhou, je to 5 dní co mám zpoždění. Pro tt se ještě dva dny nedostanu ,tak jsem dva dny zkoušela ovu co jsem měla doma a jsou pozituvni, je možné že bych byla těhotná?

pampeliska1313
20. lis 2022

Po postinoru můžete mít rozhozený cyklus. Ale tt bych vzala jen pro jistotu.

elwe
20. lis 2022

@nikikiki34 jsou obě čárky stejně silné? Pokud ano, můžeš být těhotná, nebo mít po postinoru rozhozený cyklus a posunutou ovulaci.

lencaa11
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencaa11
20. lis 2022

@nikikiki34 asi bych to viděla na rozházeny cyklus ale TT si radši udělat

nikikiki34
autor
20. lis 2022

@elwe ano jsou stejne silné, dala bych fotku ale mi přidat

lienka159
21. lis 2022

kamoska ma po Postinore kluka, takze to je mozne....dala si ho par hodin po styku

werik153
22. lis 2022

@nikikiki34 tak co?

nikikiki34
autor
23. lis 2022

@werik153 tt je pozitivní

lencaa11
23. lis 2022

@nikikiki34 tak že prášek nezabral tak TT je pozitivní ?

nikikiki34
autor
23. lis 2022

@lencaa11 nejspíš ano, tento měsíc se to stát nemohlo

lencaa11
23. lis 2022

@nikikiki34 tak snad to dopadne vše v pořádku držím palce třeba se to nepotvrdí asi půjdete k lékaři někdy ani bohužel prášek není všemocný ☘️☘️😔

nikikiki34
autor
24. lis 2022

@lencaa11 dnes jsem byla na gynde a jediný co viděla byla extremne vysoká sliznice.. mám zpozdeni 10 den, nabrala krev tak uvidime

helen_h
24. lis 2022

@nikikiki34 Tím pádem to nesouvisí s tím stykem před Postinorem, kdyby to tenkrát bylo prosperující těhotenství, tak už by toho na gyndě viděla mnohem víc. Je to tedy stejně záhada.

helen_h
24. lis 2022

@nikikiki34 Schválně pak napište, kolik vyšlo hcg

pul_inka
3. kvě 2023

Jen by mě zajímalo,jak dopadla zakladatelka? I přes správné užití postinoru( cca 12 hodin po styku, žádný alkohol ani zažívací potíže po kterým klesá účinnost) mám doma 7.měsíční zdravé miminko. Nakonec jsem ráda,že postinor nezabral. 100% spoléhat se na něj člověk ale opravdu nemůže.

lencaa11
3. kvě 2023

@nikikiki34 jak jste dopadla ?

nikikiki34
autor
3. kvě 2023

@pul_inka bylo z toho těhotenství, podle hodnoty hcg to i sedělo.. nakonec jsem ale byla na ukončení, v té době jsem doma měla 3 měsíční a 3 letou dceru.

nikikiki34
autor
3. kvě 2023

@nikikiki34 ještě tedy dodám že se jednalo o mimodelozni, což mi celou situaci ulehcilo

pul_inka
3. kvě 2023

@nikikiki34 Tak to jste neměla na výběr. U mě šlo také o 3.těhotenství...Jen já mám ty dva už o něco starší,oba školáci,takže jsme se rozhodli si miminko nechat,když si to tak vybojovalo...Přeji Vám ať děti rostou 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru