Těhotenství. Mohl covid posunout ovulaci na později?

meda204
28. bře 2021

Ahoj holky, jsem tu nová. Doma máme už dvě odrostlé děti. Třetí jsme neplánovali,ale nechavali jsme tomu volný průběh.
Od 24.2.jsme byli v karanténě, protože jsme byli v kontaktu s pozitivní babičkou. 3.3. jsme byli na testu na Covid a všichni pozitivní. Menstruace měla přijít 6.3. (mám ji pravidelnou po 30dnech), jenže ms nedošla, takže jsem si dělala 12.3. test a negativní, další jsem si dělala 20.3. a taky negativní, další v pondělí 22.3. zase negativní. Dneska jsem si dělala další test ( mama test 2ks v balení) a po limitu se mi ukázal mini duch. A teď nevím zda teda těhotná jsem, nebo ne. Kdybych byla těhotná tak bych musela být už cca 8.tt a to by byl test jasně pozitivní, ne duch. Ještě mě napadlo, zda mi Covid nemohl posunout ovulaci na později? Sex byl za poslední měsíc cca 2-3krat, bylo nám dost zle. Mohlo by to být těhotenství?
Zítra budu zkoušet další test, a objednám se k Dr. K Dr jsem nevolala dřív, protože jsem četla, že Covid MS dost rozhází. Děkuji všem za odpovědi, hezký den 🙂

gruyerre
28. bře 2021

@meda204 mohla jsi mít ovulaci dýl, ať už kvůli covidu nebo z jiného důvodu. Tak uvidíš, jestli budou testy sílit 🙂

meda204
autor
28. bře 2021

@gruyerre taky mě napadla pozdější ovulace, ale pokud mám teď ducha, tak ovulace musela být cca 14 dnů zpátky, což mi přijde jako blbost, že by se mi pomalu o měsíc posunula, ale uvidíme 🙂

mikejla93
28. bře 2021

Mám úplně na chlup stejný problém, po covidu meškám teda zatím méně ale taky je mi to záhadou. A testy bohužel negativní. Myslím že se ovulace mohla posunout, tělo bojovalo s chorobou a tohle mohlo posunout "na později".

meda204
autor
29. bře 2021

@mikejla93 tak mě přijde,že duch sílí, zkusím sem pak hodit fotku

hester92
16. led 2022

@meda204 ahoj, muzu se prosim te zeptat, jak ti to dopadlo? ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru