Těhotenství. Je nějaká šance?

terezzza2001
31. srp 2024

Dobrý den jdu si pro dotaz….. 22.8. Jsem si dělala těhotenským test byl tam duch druhy den jsem si dělala znovu test a byl tam duch šle viditelný jenomže toho 22 jsem začala špinit v patek už krvacet tak jsem volala na gyndu ten mi řekl ze mám jet na pohotovost…. Tak jsem jela jen doktorka na ÚV nic neviděla a tam test negativni říkala ze to mohlo odejít s krvi… říkám si tak dobře … po 6ti dnech jsem přestala špinit s toho jsem krvacela jen dva dny…. A včera jsem si ráno dělala test a byl tam taky duch proste tomu nerozumím a připadá si fakt jak Boba 2.9 mám jít na kontrolu myslíte ze tam nějaká šance je děkuji a nezlobte se 😉😉😉 příkladam foto testu ten dolní je včerejší

lencaa11
31. srp 2024

@terezzza2001 řekla bych spíš to vypadá že je to zbytek HCG no těžko říct no třeba test překvapí ale žádná změna na něm není vidět

zetpee
1. zář 2024

@terezzza2001 Podle mě šlo o biochemické těhotenství a teď máte zbytečky HCG v těle. Takhle se mi to stalo dvakrát taky akorát já měla i několikadenní zpoždění ale na ultrazvuku nic vidět nebylo kromě vysoké sliznice.

terezzza2001
autor
1. zář 2024

@lencaa11 děkuji za odpověď je mi to líto ale budeme se snažit dal ☺️

terezzza2001
autor
1. zář 2024

@zetpee Děkuji za odpověď ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru