Těhotenství i přes negativní testy?

bella8889
26. únor 2017

Dobrý večer, snažíme se s přítelem o mimi. Mám zpoždění MS o 14 dní dělala jsem si testy už několikrát naposledy cca před dvěma dny, a všechny negativní, přijdu si nafoukla, občas mě cca 3 týdny poboliva v podbrisku, ale ne taková ta bolest před MS. Poslední cca těch 14 dni mi hrozné vadí ležet na břiše i když od jakziva tak normálně usinam, jinak bych neusnula, teď musím na boku nebo na zádech. Žádné jiné příznaky nepocituji. Začínám z toho být nervózní jestli mužů být tehu nebo jestli je to jen plany poplach, myslím si ze testy už by to ukázat měli a nebo ne??!! Děkuji za reakce

flamarion
26. únor 2017

Myslim, ze test uz by to ukazal. Jedine v pripade, ze bys mela ovulaci pozdeji...pokud pravidelne menstruujes a ovulace byla pred dvema a vice tydny, videla bych tehotenstvi jako nepravdepodobne...ale stavaji se ruzne veci...Mohla se ti nejak... zpozdit ovulace...Zkus to pustit z hlavy (v ramci moznosti) a dalsi test si udelej treba za tyden, pokud do te doby ms nedorazi...

bella8889
autor
26. únor 2017

@flamarion právě ze MS mám vcelku pravidelně plus minus třeba 2-3 dny. A minuly měsíc jsem ji měla normálně, a teď už 14 dni po očekávání nic, začínám spis mít pocit, dojem ze si to zpoždění způsobuji sama tím ze miminko hrozně chceme a jsem nervózní aby se to povedlo, ale to pobolivani v podbrisku a jakoby tlak je pro mě nové nikdy jsem to nezažila, a právě si myslím ze test už by to měl ukázat a o to víc sem nervózní, na gyn jít nechci abych nevypadala jak pipka, nemám s gyn moc dobré zkušenosti tak ze tak

voleskap
26. únor 2017

Pokud máš zpoždění 14 dní, šla bych k lékaři, aby Ti vyvolal MS 🙂 Navíc budeš mít jistotu 🙂 A jak pipka určitě vypadat nebudeš 🙂

flamarion
26. únor 2017

@bella8889 Tak vydrz par dni a testni znovu. Muzes zkusit test clearblue digital, je sice drazsi, ale urcite je to jeden z nejspolehlivejsich testu a ukaze jasny vysledek - zadne hledani duchu....

bella8889
autor
26. únor 2017

Děkuji moc za reakce, ten stres je nejhorší. Sama to moc dobře vím ze to není dobře se stresovat. Ale když člověk něco chce tak o to je to horší. I sem ve stresu z toho ze přítel už samozřejmě pomalu "rodí" :D a když mu řeknu ze jen planý poplach tak bude hrozné zklamaný. Což mi vůbec nepomůže!

lucinka58
27. únor 2017

Osobně si myslím, že je to možná hormonální nerovnováha... Ale určitě si zavolej k doktorovi a objednej se. Ten se na tebe podívá, udělá ti test HCG (případně si ho můžeš v laboratoři zaplatit sama) a píchne ti agolutin na vyvolání menstruace - ten nevadí ani v případě, kdybys náhodou těhotná byla 🙂 Drž se 🙂

bella8889
autor
27. únor 2017

@voleskap naposledy jsem si tak bohužel připadala, šílené bolesti v podbrisku, šla jsem na gyn říkala jsem ze mě hrozné bolí v podbrisku ze je to nesnesitelna bodava bolest, doktor mě začal vyšetřovat nejdřív přes zrcadla pak vnitřní ultrazvuk, a pak se začal povýšeně usmívat,( myslím si ze už je pro každou ženu nepříjemné jen to ze musí někde roztáhnout nohy do praku) a říká no to jako nechápu co vás tak muže neskutečne bolet když mate jen ovulaci, a všechno je v pořádku, a já mu říkám ale mě to vážně hrozné bolí jinak bych sem nesla a doktor mi řekl no tak to mate asi jen zařazené větry ovulace vás bolet nemůže a s povysenym úsměvem se na mě podíval a zamumlal si něco ve smyslu takovou hysterii jsem ještě nezažil :( opravdu jsem si přišla jak pipka. Stále hledám ideální gyn a nic!!!

bella8889
autor
27. únor 2017

@lucinka58 děkuji moc za podporu, zkusím počkat ještě týden udělám test a uvidíme pokud nepřijde MS zajdu k lékaři, ale vážně moc děkuji

pet359
27. únor 2017

@bella8889 ahoj, my když jsme se začali v létě snažit, tak jsem měla zhruba menstruaci jako ty...pravidelnou +2 - 3 dny.....no a měla jednou měla přijít kolem 25.6. a nešla...a nešla celý měsíc...až kolem 25.7. ....pak teda jsem počítala, že přijde kolem 25.8., přišla 2.9. a to si pamatuji přesně, protože to byla má poslední....po tom co se zase zpozdila v srpnu, jsem začala brát gynex, za prvé aby mi urovnal cyklus a bral ho i chlap se mnou...šli jsme tomu naproti a vlastně se hned zadařilo-myslím ale, že to bylo hodně tím, že jsme si to užívali a neměli sex za účelem těhotenství, prostě jsme byli v klidu a když se zadaří, bude to bonus....vím, že se to řekne snadlo, ale řekla bych, že to chce klid....jak dlouho se snažíte? jestli se snažíte půl roku, tak nešil....v průměru to trvá ten rok...p.s. do dneška nevím, proč to zpoždění, u dr. jsem nebyla-to samozřejmě není popud, aby jsi k němu nešla 😉

lavender19xx
27. únor 2017

@bella8889 to je nepříjemné, když je na takovém postu blbec.. Zkus ještě chvíli počkat, třeba pocvičit nebo delší procházku (pohyb tě bonusově uklidní 😉) a kdyby do týdne ms nepřišla, normálně si tam zajdi na vyvolávačku a o bolestech mu nemusíš vykládat nic. Řekneš mu jen fakta, 2-3 týdny zpožděná ms..
A samozřejmě výhledově přeji lepšího doktora, takového, se kterým pak projdeš celé těhotenství a nebude se ti před návštěvou zvedat tlak 😉.
(podle něj mám já zaražené větry deset dní v měsíci... nechala bych ho jednou menstruovat, aby změnil názor :D)

bella8889
autor
27. únor 2017

@lavender19xx v tu chvíli jsem byla tak naštvana ze bych mu nejraději něco omlatila o hlavu, ale ale v tu chvíli mi normálne došli slova a opravdu jsem si přišla jak blb, říkala jsem ze už jsem asi vázne blba když nepoznám zarazene větry. Pak jsem to doma říkala příteli a ten byl tak naštvaný ze jsem mela co dělat abych ho udržela domá , byl rozhodnutý tam na něj naběhnout a vysvětlit mu jeho arogantní chování.

sassanca
27. únor 2017

Ovulace nemůže bolet?! Ja se kolikrát nemohla ani posadit, jak me to pichalo. No to je vůl, urcite ho pak vymen. Ale pokud mas takové zpoždění a negativní testy, stejne te ta návštěva nemine

bella8889
autor
27. únor 2017

@sassanca upřímně doufám stále v to ze buď sem tehu a nebo MS ještě přijde protože se mi k němu ale opravdu nechce, vím ze mě to nemine tak jako tak ale stále se tomu vyhýbám po poslední zkušenosti, a to nebyla jediná! Jsem naštvaná už jen z představi ze bych tam měla jít!

elvira
27. únor 2017

A nevysadilas čerstvě antikoncepci? Někdy po vysazení trvá, než naskočí cyklus...
Jinak si myslím, že i kdybys měla ovulaci posunutou až třeba těsně před menses, tak by po 14 denním zpoždění bylo už na testu něco vidět.
Přikláním se spíš k hormonální nerovnováze.
Počkala bych ještě týden, a pokud menses nepřijde, začala bych to řešit - třeba bude problém s ovulací.

elvira
27. únor 2017

Jo - a na tvém místě bych opravdu intenzivně začala hledat nového gynekologa, kterému budu důvěřovat. Je to důležité i pro případ, že se ti to těhotnění nebude dařit, ale i když se podaří, tak abys věděla, že tvůj doktor ví, co dělá.

bella8889
autor
27. únor 2017

@elvira anti neberu už cca 5 let, nedělala mi dobře. Počkám týden a kdyžtak se objednám. Jinak nového gyn usilovně hledám pravé jsk říkáte už jen z toho důvodu ze když se povede tak v doktoru chci mít důvěru a ne se desit co provede!

pujolka26
27. únor 2017

@bella8889 ahoj, taky jsem to měla tak. 2 cykly pravidelné úplně na den (26 dní) a pak zpoždění týden...už jsem byla taky nervózní, co to je, že budu muset na gyndu vyvolat, to už bylo 9 dní, tak jsem si říkala, že když do po nic, tak jdu hned na gyndu a jak by to vyslyšelo, v neděli večer jsem to dostala. Testy jsem měla taky negativní.

lucinka2912
27. únor 2017

@bella8889 Ahoj, můžu doporučit, www.gynekologiechrastany.cz

flamarion
27. únor 2017

@bella8889 Takového doktora vyměnit. I kdybys měla zaražené větry, takový způsob komunikace s pacientem opravdu není adekvátní...Jasně, mohl mít jen špatný den, mohly ho bolet zuby, ale...Já mám gynekologa špičkového, takže pro mě žádná prohlídka neznamená zbytečný stres. Lepší je jít k doktorovi zbytečně se zaraženým prdem, než zanedbat nějaký závažný problém. To by si měl každý zdravotník uvědomovat.

diriglovabara
27. únor 2017

Ahoj, jsem 7 měsíců po vysazeni HA Dienile nizkohormonální. Necelých 5 měsíců se snažíme s manželem o miminko. Začala jsem si měřit bazální teplotu, když přišla ovulace 36,8, proběhl sex, a dnes je to 12tý den co měřím teploty 36,8/36,9 a včera dokonce 37,2. Dva dny je mi nevolno, na zvracení, točí se mi hlava, klepou se mi ruce a mám měká kolena. Včera se ale dostavilo krvácení-normální menstruace. Myslíte že je to těhotenství? Mužů byla těhotná? Testy mám stále negativní. Dekuju moc

keksikova1
27. únor 2017

Já se přiznám, že BT nerozumím, ale pokud přišla menstruace a TT jsou negativní, asi těhotná nejsi, ne?

dancamich
27. únor 2017

@bella8889 A odkud jsi? Já mám super MUDru.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru