Těhotenství i přes negativní test po vynechání MS

sarusev
4. únor 2015

Zdravím všechny maminky, potřebovala bych radu. Stalo se některé, že by měla už 4 dny zpoždění, těhotenský test negativní a přesto byla těhotná? S přítelem se snažíme o miminko už pár měsíců, cyklus mám přesně pravidelný 28 dní, nikdy jinak a najednou toto, tak sem z toho taková nesvá 🙂 nemá tedy někdo s tímto zkušenost? 🙂

den89
4. únor 2015

@sarusev Ahoj, já osobně s tím zkušenost nemám, ale kamarádka si dělala test který byl negativní, dokonce byla i u Dr. a ta ji řekla, že těhotná není .... a už má rok a půl starého kluka 🙂

sarusev
autor
4. únor 2015

@den89 Děkuji za zkušenost, Já už jsem z toho taková nešťastná, že se furt nic neděje ;)

markiis
4. únor 2015

Také se mi to stalo, měla jsem několik dní zpoždění při pravidelném cyklu, tak jsem si koupila balení dvou testů a výsledek u obou byl negativní, asi týden na to jsem zkusila balení Dest Pharm a už byl pozitivní... Paní doktorka potvrdila a za pár týdnů se nám narodí holčička. 🙂 Takže doporučuji ještě počkat a držím palce, ať jsou tam příště vidět obě čárky. 😉

sarusev
autor
4. únor 2015

@markiis Děkuji snad to dopadne stejný dobře jak u tebe 🙂

damaska
4. únor 2015

@sarusev Ahoj, přesně mám stejné starosti. Chtěli by jsme 3. miminko. Snažíme se první měsíc, zpoždění jsem měla jen 2x a jsou z toho moji 2 kluci a teď zpoždění 2 dny a nic a na testech taky nic, leda, že bych tam časem tu čárku vykoukala. Tak nevím co dál 😉

sarusev
autor
4. únor 2015

@damaska Ahoj 🙂 tak budu držet palce, aby to třetí vyšlo 🙂 jo s tou čárkou je mi to nějaké povědomé, člověk kouká a kouká až je z toho uplně popletenej 🙂)

sasha82
4. únor 2015

Já jsem u prvního těhotenství měla 1. den vynechání MS test negativní a po týdnu už byl // 😀 Otěhotněla jsem hned na první pokus den po poslední MS.

elielizabeth
4. únor 2015

Já si dělala u prvního těhotenství testů asi 10 a všechny negativní. Tak jsem si řekla, že mám zpoždění ze stresu, z dovolené... Nakonec jsem odpadla se silným krvácením a tak jsem u doktorky zjistila, že jsem na konci 9. týdne. Slyšela jsem, že některé ty papírkové testy nejsou moc spolehlivé...

mikracek
5. únor 2015

@sarusev Já měla slaboulince pozitivní test 4.den vynechání MS 🙂 ale jedna holčina tady na jiném fóru psala, že měla pozitivní TT až týden po vynechání MS....je to hodně individuální, záleží na tom, kdy proběhne uhnízdění vajíčka a to je u každé ženy a u každého těhotenství jinak 😉 takže nezoufej, šance nějaká je..

ledynka
6. únor 2015

Já mám spoždění už 18 dní a také negativní test.

stastnaivka
6. únor 2015

@sarusev Určitě nezoufej 🙂 Já tedy měla delší cykly, ale loni v létě jsem poslední MS měla na začátku července a pozitivní TT mi vyšel až na konci srpna tj. musela jsem otěhotnět někdy na přelomu července a srpna. Bylo to tedy napínavé celý srpen, no a na začátku května čekáme chlapečka🙂 Tak hodně klidu do čekání // 🙂

evly
7. únor 2015

Můžu se podělit o svou čerstvou zkušenost, mé cykly jsou tedy delší cca 34 dní, takže když jsem v lednu měla už 15 den zpožďo-49DC a tt negativní, vecpala jsem se na gyndu, na utz nic, test z moči negativní,vzali krev. Druhý den volám na výsledky a hcg prý 10,5 takže za týden znovu a uvidíme, ovšem den poté už jsem na testu měla ducha(51 dc,takže 17 dní po čekané ms), v týdnu teda na utz zatím pořád nic a hcg poskočilo na 320, takže ve čtvrtek znovu na ultrazvuk.... Takže klidně to může být. Přitom u dcery jsem měla ducha na testu už 2 dny před čekanou ms a v den ms už // tak budu držet pěsti a čekat novinky

damaska
7. únor 2015

@sarusev Ahoj, děkuji za držení palečků, ale bohužel MS dorazila. Tak snad se zadaří v únoru. 😉

lloupacek
19. únor 2015

ahoj, měla jsem slabého ducha až 16 DPO. jak jsi vůbec dopadla ?
@sarusev

radus90
19. únor 2015

Jáá mám stejnou zkušenost 🙂 . Ještě fakt nezoufej, já jsem to nedostala, dělala jsem si test druhý den od vynechání, negativní, pak týden po vynechání taky negativní, taky jsme z toho byli smutní, říkala jsem si, že kdybych těhotná byla, už by se to ukázalo a teprve asi 13. den od vynechání byla na testu slabounká, ale opravdu slabounká čárka, no a teď jsem ve 23tt 🙂 😀 , tak držím palce !!

marsrutka
19. únor 2015

když jsem měla všechny příznaky těhotenství, potila jsem se zvýšená teplota, hodně bolestivé bradavky, nevolnost, musela jsem často jíst, píchání v podbřišku a dokonce silný hustý hlen a já testovala i tři dny po vynechání menzes a on úplně bílý test, byl to šok a ejhle všechny pocity rázem zmizely s nega testem, nevěřila bych, jak touha po dítěti umí oblbnout člověka a tělo, jinak když jsem otěhotněla doopravdy, silná dálnice den po vynechání menstruace
@radus90 tak to mne překvapilo, že až tak dlouho, jinak gratuluji 🙂

lloupacek
19. únor 2015

@marsrutka a jeste mi povez zda jsi mela nejaky priznaky, kdyz jsi opravdu otehotnela...?🙂 je jasny, ze psychika je mocna a dela divy. me jediny priznak ktery zustal do ted (cekam na vysledek) jsou strasne citlivy bradavky, coz si teda nenamlouvam, jinak mi neni lautr nic. 😎

radus90
19. únor 2015

@marsrutka Děkuji 🙂 , taky jsem byla překvapená, ptala jsem se na to i doktorky a ona říkala, že to tak prostě někdy bývá...hlavně, že jsme se dočkali 🙂

marsrutka
19. únor 2015

@lloupacek sranda, měla jsem úplně ty stejné pocity, akorát že nepřišly před menzes, ale až po té, co se nedostavila se rozjely a začly sílit

lloupacek
19. únor 2015

@marsrutka takze kdyz jsi byla reál těhu tak tě bolely bradavky nebo prsa a pak uz to jen sílilo jo? 🙂

marsrutka
19. únor 2015

ano, ale nezačly bolet tak brzo a hodně před očekávanou menzes, ale až po ní,třeba nyní jsem byla přesvědčená, že jsem na 100% těhotná, dnes jsem měla dostat menzes, testovala jsem se včera a negativní úplně a prsa neuvěřitelně bolavá a bradavky, nerozumím tomu a mám pocit, že nejpozději zítra se mi spustí menstruace

sarusev
autor
24. únor 2015

Tak se ozyvam po delsi dobe, bohuzel v mem pripade byl duvod zpozdeni silna chripka :( Gratuluji vsem, kterim se zadarilo a tem, kterym ne, drzim palce at se zadari 🙂 jeste jednou dekuju holky 🙂
@marsrutka @lloupacek @radus90 @damaska @evly @stastnaivka @ledynka @mikracek @elielizabeth
@sasha82 @markiis @den89

lloupacek
24. únor 2015

@sarusev

mne zatím není k cemu, cekam do pátku jak dopadnu u dr.

kazdopadne tobe mnoho stesti v dalsim snazeni ... tfuj tfuj .... pro stesti

sarusev
autor
24. únor 2015

@lloupacek budu drzet vsechny palce co najdu 🙂

ditaw
25. únor 2015

Ahojte holky jsem v uplne stejne situaci. 18 dni meskam a testy negativni. Dnes mi doktorka rekla ze to tak byva a ze to nic neznamena. Ze musime pockat na vysledky krve do zitrka. Tak mi drzte palce.Ja vam drzim taky, a moc 🙂

lloupacek
25. únor 2015

@ditaw drzim palce moc a moc. me ceka doktor v patek, me pro zmenu testy slabnou ....

andriys
9. bře 2015

Já mám spoždění 10 dní, testy negativní, lehké špinění a dr.mi říkal, že mám vysokou sliznici a pravděpodobně jsem těhotná, ale z krve nic nepoznal. Prý pokud jde o uplný začátek těhotenství ještě se to nepozná ani z krve a ani test nic neukáže. Takže sama nevim, ale doufám, že to bude pozitivní 🙂 Držím palce i Tobě !

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru