Těhotenství a menstruace. Je možné, že to ještě dostanu?

lexa2000
2. kvě 2020

Ahoj holky,

udělala jsem si tt 6 dní před příchodem ms a byl tam vidět duch, taková slabá částka, 5 dní před ms mi clear blue ukázal 1-2 + a dneska lady max krásnou druhou čarku. Myslíte že je možné že bych to mohla ještě dostat? Měla jsem dneska ráno hnědý vytok ale test byl pozitivní 🤔 nebo je možné že se jen mimi uhlizduje (nidace?) ??
Děkuji za odpovědi

jjasmina
2. kvě 2020

@lexa2000 pokud testujete před ms, tak tu ta možnost je vždycky, stejně jako je tu možnost, že to dostanete i po termínu ms, 1.trimestr je prostě vždy jako sázka do loterie

jjasmina
2. kvě 2020

@lexa2000 já měla max růžový flek na intimce, pokud jsem začala spinit nebylo to dobré znamení, ale to neznamená, že to bude u vás stejný

lexa2000
autor
2. kvě 2020

Já teda na intimce nic nemám takže zatím asi dobrý 🙂

martina_cz
2. kvě 2020

Ahoj, já jsem špinila od termínu ms do 6+4 dr mi dal duphaston a po pár dnech to přešlo. Brala jsem ho asi do 10-11tt

nikishkaaaa
2. kvě 2020

@lexa2000 Podle mě je šance, že příjde ms minimální, viditelně těhotná jste. Samozřejmě stát se obzvlášť v 1.trimestru může cokoliv, ale tak bych neuvažovala. Radovala bych se z pozitivního testu 🙂 a u prvního těhu jsem taky špinila, šlo o uhnizďování a podle doktorky zcela normální, důležité je, aby nešlo o červenou krev. Moooc gratuluji, doufám, že také brzy najdu dvě čárky 😉

tasimia
2. kvě 2020

@lexa2000 ahoj ja jsem špinila asi do 13tt. A nic jsem ta to nebrala.. podle mě u tebe čárka bude sílit.

lexa2000
autor
2. kvě 2020

Moc vám děkuji holky 🥰 u mě to ani nejde poznat na intimce jen občas když jdu na wc tak na papíře jinak nic tak snad bude vše ok 🙂

bellisek
3. kvě 2020

Měla jsem pozitivní test již 24DC, také digi Clearblue 🙂 +1-2. Bylo to pondělí a v sobotu a neděli jsem měla růžový hlen, jen trošku (taky se přikláním k uhnízdění/nidaci). Píchalo mě na jedné straně a dokonce se mi spustila ty dva dny krev z nosu, což na to netrpím 😀. Další testy také pozitivní, nyní jsem 30DC, zítra zkusím opět Clearblue, zda se týdny posunou a zavolám na Gyndu. Moc držím pěstičky 🙂).

jjasmina
3. kvě 2020

@bellisek jj já jsem to měla stejně, po letech krev z nosu

bellisek
3. kvě 2020

@jjasmina Já si říkala, to je nějaké divné 😀 a manžel hned jestli nejsem těhotná...A pak jsem někde narazila na článek, že to opravdu může být k tomu 🙂

jjasmina
3. kvě 2020

@bellisek Já to měla stejně, byla jsem žiznivá, víc jsem chodila na záchod, ale to jsem přisuzovala tomu, že jsem víc pila, pak ta krev z nosu, ale když mi přestaly chutnat cigarety, tak jsem si říkala, že tady už fakt něco nehraje 😀

dat
5. kvě 2020

@lexa2000 ahojky, ja to tak mela skoro az do terminu ms jsem spinila .. Drzim palecky at je vse v poradku

lexa2000
autor
5. kvě 2020

Zatim je vse v poradku, akorat v podbřišku me obcas zaboli ale to je prý tím že se tam vše začíná připravovat 🙂

dat
5. kvě 2020

@lexa2000 spinila jsem cca 14 dniod ovulace ( do terminu ms), bolesti podbrisku me provazely cele tehotenstvi, nekdy fakt husty. I krvaceni atd jsem.mela (hematomy)... Ale vse dobre dopadlo.drzim ti palce 🍀🌻

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru