Těhotenství?

29. kvě 2023

Zdravím. Jsem momentálně dost ve stresu. Užívám antikoncepci, ale použila jsem tento měsíc i Pharmatex. Během 7 denní pauzy v sobotu jsem začala špinit a následně i slabě krvácet. To trvalo do neděle oběda a následně to přestalo a znovu jsem začala špinit večer a také asi dnes do 9 ráno. Teď už nešpiním ani nekrvácím, ale pozoruji stopy krve na děložním čípku. Takže jsem špinila 2 dny.. Sex byl 21.5 a to mi test asi nic neukáže však? Pokud bych otěhotněla 11.4 ukázal by test výsledek 18.5? Tehdy jsem si dělala poslední test a byl negativní.

lencaa11
29. kvě 2023

Myslím že jste i v pauze chráněna je možné že vám nesedl pharmax těžko soudit test by vám ukázal cca 14 dní od sexu 11.4 sex tak to by už do konce května bylo jasný

chybadel
29. kvě 2023

Pokud bys otěhotněla 11.4 tak bys už měla těhotenství potvrzené, ale asi si myslela 11.5.To by už mohlo ukázat něco na testu kdy tedy pokud toto nebyla menstruace, pokud si nejsi jistá tak zkus test znovu

autor
30. kvě 2023

@chybadel Myslela jsem 11.4, ale jen kvůli tomu Menzesu. Test jsem si dělala toho 18.5 protože jsem se obávala že jsem mohla otěhotnět z toho 11.4, ale test vyšel negativní. Jinak byl styk až 21.5 a to mi test asi nic neukáže. Ten si udělám až v neděli.

autor
30. kvě 2023

@chybadel plus to, že já ani Menzes mít nemusím nebo to může být jen jemně pár denní špinění a kvůli tomu jsem ještě nervóznější. Navíc chráním se dvojími způsoby, to už by byla jaká smůla pokud by obě selhaly🤦‍♀️

chybadel
30. kvě 2023

Už by si těhotná byla z dubna tak už by ti to tedt 18.5 ukazal.. pokud teď čerstvé záleží jak dlouho bys těhotná byla… zkus test pokud mas tušení těžko říct.. ale pokud nějakou antikoncepci mate je tam minimální moznost, ze by selhala kor dvě pokud ste měli.. pro klid na duši si udělej test

autor
30. kvě 2023

@chybadel Těhotná můžu být nyní maximálně tak 8-9 dní. To mi test ještě asi neukáže nic, jestli si ho můžu udělat i zítra ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru