Těhotenství?

janches
30. srp 2022

Holky, jsem zmatená 🙂. Minulý měsíc jsem testovala 2dny před MS protože mi bylo hrozně divně. Oba dny slaboulinký duch, pak ale přišla menstruace, tak jsem si říkala, že nic... ale MS byla dost slabá 2 dny krev a 1 den špinění, normálně mám tak 6dni a ještě 2 špiním. Ještě pár dní mi bylo špatně a pak už celkem dobrý. Dnes jsem 3 dny před MS a pořád mi leží v hlavě, jestli teda nemůžu být těhotná, když byla MS tak slabá + občas bolest břicha, bedra atd... tak jsem dnes testovala a opět duch. A vůbec nevím co si myslet. Jen pro úplnost před 3 měsíci potrat ve 23 tt aj ještě jsem se o mimi nesnažili. Takže manžel si "dával pozor ".Myslí si, že to vždy stihl. 😁Takže to nechápu. Kdyby to bylo těhotenství už z toho minulého měsíce, tak už by to musela být poradna čárka a jestli z tohoto, tak by to byla hrozná náhoda. Co myslíte?

nitii
30. srp 2022

Já měla jeden měsíc asi biochemické, měla jsem zpoždění a na testu duch, ale po týdnu nesílil a přišla MS.. A hned další cyklus zase zpoždění, na testu slabá čárka a sílila, teď jsem 16.tt.. Takže náhoda ano, ale je to možné.. My se teda snažili, takže pozor jsme si nedávali 😁

helen_h
30. srp 2022

Z toho minulého měsíce to nebude, to bych fakt vyloučila. Jestli je to prosperující, čárka bude sílit. A nemohlo by to být teoreticky ještě nějaké zbytkové Hcg po tom potratu? měla jste už mezitím úplně bílé testy??

janches
autor
30. srp 2022

@helen_h to mě taky napadlo, ale minulý měsíc se mi ten duch zdál slabší. Jinak jsem předtím netestovala. Byla jsem 2x na revizi a pak všechny těhotenské znaky celkem rychle odezněly. Ale nevím...

vikysek0987
30. srp 2022

@janches Když teď čekáš MS,tak to vypadá na těhotenství z tohoto cyklu spíš ne??
Jinak držím palce, ať čárka sílí ❤️

sofie452
30. srp 2022

Přikláním se taky k tomu že budete pravděpodobně těhotná <3

janches
autor
30. srp 2022

@vikysek0987 bylo by to naprosto nečekané, ale byli bychom moc rádi, tak uvidíme. Děkuji, kéž by sílila 🙏

janches
autor
30. srp 2022

@sofie452 kéž by 🙂 🙏

ester_ka
30. srp 2022

Držím palce 👍🏻

janches
autor
3. zář 2022

Holky, tak nakonec to byla cysta... ☹️ testy nesílí, takže čekám na MS. Jen mě trochu zarazil přístup doktorky. Řekla že tam je cysta, ale že určitě odejde s MS a že to nebude vůbec řešit. Žádná kontrola po MS nebo něco. A že už se teda můžeme snažit o mimi. Je to normální? Co když tam ta cysta zůstane? Nemůže to být komplikce při případném těhu? Po všem, čím jsem si prošla bych ráda věděla, jestli je opravdu vše v pořádku...

l01991
3. zář 2022

@janches upřimně,pokud nejsi spokojena s Dr tak ji změň... ani tě nepozvala na kontrolu?Držim palce ať je vše v pořádku a brzo se zadaři 💗

janches
autor
3. zář 2022

@l01991 právě že vůbec nic. Několikrát jsem se ptala, co to znamená, že tam ta cysta je atd. a vždy mi řekla, že to nic není, že to nebude řešit 😕 ano, půjdu jinam, protože opravdu spokojená nejsem. Děkuji, snad ano 💕

l01991
3. zář 2022

@janches okamžitě ji změn,bo to neni normalni,kor po tvych problemech by tě měla sledovat o to víc...

janches
autor
3. zář 2022

@l01991 no nehledě na to, že je docela možné, že na tom co se stalo má trochu "zásluhu". Dokud nebyly problémy, byla fajn, ale teď to absolutně nechápu...

l01991
3. zář 2022

@janches jak tvou zasluhou?Však ty za ty problemy nemužeš,nebo ano?A i kdyby,měla by být profesionalni a neřešit z osobni stranky problemy ale z te profesni.... od čeho tam je?

janches
autor
3. zář 2022

@l01991 ta zásluha byla myšlena na ni... nerozpoznala hematom, tvrdila, že už tam žádný není a že můžu do práce...14 dní na to, jsem potratila protože tam ten hematom byl a kvůli němu se mi odloučila placenta😢 když jsem došla do nemocnice, tak ten hematom hned viděli, ale to už bylo pozdě.

l01991
3. zář 2022

@janches takže jeji chyba... co je to za dr.ktera nepozna-neřeši hematom v těhotenstvi?Držim palce ať najdeš dobrou Dr. a konečně to začnete řešit.

janches
autor
3. zář 2022

@l01991 děkuji, už mám vyhlídnutou, tak snad to klapne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru