Těhotenství?

15. srp 2022

Zdravím holky. Ovulace dle ovulačního testu 13.8. V den ovulace přerušovaný pohlavní styk s tím že hned po tom co se udělal šel hned dovnitř aniž by šel na wc nebo se oblékl nebo cokoliv jiného hned se pokračovalo. Včera den po ovulaci 14.8 na ovulačním testu slabší druhá čárka ale pořád viditelná byla a sex nebyl přerušovaný a udělal se do mě. Bolí mě stále podbřišek a tak se tady chci zeptat. Měla sem sex po roce a půl a vím že tady nejste vseznalci ale zkusím se zeptat. Myslíte že bych mohla být těhotná nebo mě podbřišek bolí jen z toho že delší dobu nebyl sex? Mockrát děkuji za rady. Bolesti cítím na vaječnících ale převážně na levém. Děkuji 🥺❤️

uzivatelkapetra
15. srp 2022

Za dva dny bys fakt těhotenství necítila.
Pokud dítě nechceš, zkus se zařídit dříve než pozdě.

vikysek0987
15. srp 2022

Ovulace nastává po pozitivním testu-to co popisuješ přisuzuji probíhající ovulaci, nebo příznakům po proběhlé ovulaci....

susmevem
15. srp 2022

Bolest podbřišku, zvláště vaječníků je projevem ovulace a je to docela dost běžné. Těhotenství by si nikdy nemohla cítit takhle brzy. Každopádně z obou těchto dnů být těhotná klidně můžeš, moc jsem nepochopila, jestli bys o to stála, či nikoliv. Každopádně teď ti nebude zbývat nic jiného, než čekat. Jestli bys těhu byla a nechtěla, tak to pochopitelně řešit dřív, než později...

jaja01k
15. srp 2022

A kdys měla pozitivní ovulační test? Jestli toho 13., tak 14. teprve jsi tu ovulaci měla a ty bolesti jsou od toho. Pozitivní test znamená, že k ovulaci dojde za cca 24-48 hodin.

autor
15. srp 2022

@vikysek0987 nikdy sem neměla během ovulace žádné bolesti ani sem ji nikdy nepoznala pozitivní ovulační test byl 13.8 přerušovaný styk ten den s tím že hned po tom co se udělal pokračoval zpátky a 14.8 byl styk že se udělal (miminko chceme) mohla by to být velká šance?

autor
15. srp 2022

@susmevem ano o dítě stojím

autor
15. srp 2022

@jaja01k ano 13. Já myslela že když je pozitivní tak je právě den ovulace. Sex přerušovaný byl 13.8 s tím že hned pokračoval zpátky. 14.8 byl styk už normální kdy se udělal do mě. Je to velká šance že by se chytit mohlo?

autor
15. srp 2022

@jaja01k 14.8 byl ovu test už dost slabý k večeru před stykem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru