Těhotenský test, vidíte tam něco?

misi_11
23. říj 2016

Ahoj ženy 🙂

mám prosím otázku ( možná zbytečná, ale přece 🙂 ) - vidíte tam něco? Případně přijde vám rozpitý ? Test není můj , ale kamarádky , která teď pobývá v zahraničí . Ms má dorazit tak za 3-4 dny .

Děkuji .

tammm
23. říj 2016

Nic ☹

misi_11
autor
23. říj 2016

@tammm děkuji za odpověď . Sama jsem už ve 20 tt a tak jí to přeju 🙂

petuliee
23. říj 2016

taky nic :( ale zkusila bychpo MS 🙂

misi_11
autor
24. říj 2016

@petuliee .. určitě jí to poradím, děkuji 🙂

petuliee
24. říj 2016

@misi_11 me se to u prvni dcerky taky ukazalo az po 🙂

misi_11
autor
24. říj 2016

@petuliee mě právě nedorazila ms a teď mám 5 měsíc 🙂 , ale četla jsem že se to stává . Já měla prostě vždycky za to , že buď MS dorazí a nebo ne , když jo , tak buhužel .. :( . Uvidíme a přeji ti hodně štěstí 🙂 pokud se taky snažíš o mimi .

petuliee
24. říj 2016

@misi_11 děkuji 🙂 no mě tenkrát u první nedorazila, ale testu trvalo nez si rozmyslel ze tam jsou // 🙂

misi_11
autor
24. říj 2016

@petuliee tak si dal asi na čas prcek 😀 a ty už se chystáš na 3, že? . 🙂 U mě to bylo jasný , byla jsem fakt divná a nechutnala mi káva a tak .. A ms jsi měla normální? JInak přiložila jsem ještě fotku OVU testu, nikdy tam nic neměla a teď najednou a četla jsem pak , že díky tomu holky poznaly těhu , tak nevím 🙂 .

tammm
24. říj 2016

@misi_11 a tenhle je tvůj nebo kamarádky? Trochu guláš tady 🙂

misi_11
autor
24. říj 2016

@tammm ne ne kamarádky , jak už jsem psala , já už mám tohle naštěstí za sebou 🙂)

petuliee
24. říj 2016

já se právě cítitla uplně normálně 🙂 jj snažíme se o 3 (4) o treti miminko sme přišli kvůli VVV to bylo jediny tehotenstvi o kterym sem věděla hned :D a bohužel všechno špatně :( v 6tt hrozici samovolny potrat, ve 12tt trizomie 21chromozomu a srdeční vada. Treba bude těhu urcite bych jí to moc prála 🙂

misi_11
autor
24. říj 2016

@petuliee tak ti přeju mooc štestíčka a zdravíčka 🙂 !! Bohužel , někdy to tak je :( ale je lepší to zjistit takhle brzy ne ? A co říkáš jak jsem se ptala na ten ovu test ? ja v tom mám trochu zmatek , dělala jsem si ho letos v červnu a pak těhu test a bylo to jasný-je z toho chlapeček 🙂 . Ale tady nevím no , ještě jak je takhle na dálku a pořádné testy tam skoro nemají .. A jak jsi na tom teď? Testuješ ? 🙂)

petuliee
24. říj 2016

cekali sme na vysledky pitvy takze sme ve snazeni uplnem ukazat tehu pry muze 🙂

carolisa
24. říj 2016

bohužel nevídím tam nic.. =(

misi_11
autor
24. říj 2016

@carolisa díky 🙂 že jsi se koukla . Co říkáš na ovu testík? včera mi pak ten test poslala ještě jednou a čárka byla lépe vidět... Nebo máš s tím zkušenost ? Ja fakt dělala jednou a pak už sem věděla, že jsem v tom .
Děkuji 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru