Těhotenský test v den očekávané menstruace

adel122
9. říj 2016

Ahoj holky, zeny, damy 🙂 jsem tu nova takze uvodem reknu ze se s pritelem snazime o mimi neco pres rok. Tim, ze se snazime uz dele a ze bylo hodne obrecenych duchu, tak vubec nevim co si myslet. Predevcirem jsem testovala a mela jsem slabeho ducha. Dnes jsem nevydrzela a udelala dva testy (jsem ten tsstovaci maniak). 🙂 ms mela prijit dnes. Prikladam foto vecerniho testu, co myslite, zadarilo se? 🙂

carmilla
9. říj 2016

Tohle vypadá jako pozitivní, žádnej duch. 😉 Nicméně - pokud bylo už hodně "obrečených duchů", proč se týráte zas a znova? Asi 20% případů gravidity nakonec nedopadne, menstruace se dostaví a žena o ničem ani neví...Lovení duchů je jen zbytečné trápení sebe sama. Ale tohle vypadá VELMI nadějně! 🙂

barabucha
9. říj 2016

No vypada to, ze ANO🙂 Ja mela v den, kdy jsem mela dostat menstruaci, testovaci carku uplne nepatrnou a bylo to tak🙂 Dnes jsou te "carce" pres dva roky🙂 Drzim palce a dej vedet az budes mit potvrzene.

adel122
autor
9. říj 2016

Carmilla ja vim no. Zakazala jsem si to a tak nejak si rikam ze si jeste pockam, zda ms nedorazi 🙂 ale clovek je uz z toho uplne zdegenerovanej 😀 dekuji za nazory 🙂

carmilla
9. říj 2016

@adel122 Mně je jasný, že se tomu těžko poroučí...Možná budu nemlich to samý a pak si budu nadávat. :D Každopádně držím palce, ať to tentokrát vyjde. 😉

bajuliss
9. říj 2016

Ja mela takovou carku az 4dny po spozdeni...ted jsem v polovine tehu 😉 moc preju, aby to vyslo !! 😋🍀🍀

kamculkap
10. říj 2016

za mě rozhodně pozitivní🙂 já to měla stejně a mám dva kluky. hezké těhulení 😉

adel122
autor
10. říj 2016

Holky, moc dekuju ale musim se priznat, ze tomu zatim nejak neverim 🙂 premyslela jsem i, jestli si nemam koupit pro jistotu ten digitalni clearblue... Ale zase si rikam ok, ten jeden test jsem udelala den pred ms a carka byla sice slabsi, ale viditelna. Vcera v den ocekavane ms uz byla silnejsi ale zase vecer a to mi nejde do hlavy :D

adel122
autor
10. říj 2016

No holky, tak jsem ve spatnym meste 🙂 clear tady asi tezko sezenu 🙂 tak mi pani lelarnice narvala mamatest, no co uz... Tak jsem si ty testy srovnala a uvidime... Prvni je z minuleho mesice - nic, druhy pred tydnem - neviditelna carka, treti dr. Max predevcirem, ctvrty dr. max vcera vecer a posledni mamatest dnes rano. Tak doufam ze pani menstruace si nerozmysli, ze prece jen prijde 🙂

barabucha
10. říj 2016

@adel122 Ja myslim, ze to tam je🙂 Jak jsem uz psala, mela jsem taky slaboulinkou carku v den, kdy mela prijit menses a bylo to taky vecer v osm🙂

adel122
autor
10. říj 2016

Dekuju za uklidneni 🙂 no tak jeste testnu pozitri pokud neprijde cervena mrcha a kdyz to bude ok, objednam se k dr. 🙂 holky a zpozorovaly jste nejaky priznaky na sobe? :D

bajuliss
10. říj 2016

no ja uz mela takoveho tucha (nejak jsme se o mimi nesnazili, jsme nazoru, ze dite prijde ve spravny cas, kdy bude chtit 🙂 ) no a tak 2-3 dny pred MS jsem mela takoveho tucha, zacala jsem mit citlive bradavky, byla jsem unavena, naladovejsi...a tak nejak celkove jsem to vycitila 🙂

adel122
autor
10. říj 2016

Tak ja jsem zpozorovala na prsou hodne zilky, co zilky, zily :D a ze stran me bolej a pry jsou vetsi 😀 to jsem zas tak nekoumala 😀 bradavky me teda taky ukrutne bolej pri dotyku. A je fakt ze mi pritel ted neco dvakrat ze srandy rekl a ja sla brecet 😀 ale to jsem pricitala teda tomu ze ma prijit ms 🙂

adel122
autor
10. říj 2016

Ted se ke me od kamaradky dostalo, ze pozitivitu muze na testu udelat i zanet :( takze mi zas dala brouka do hlavy. Booooze, lepe se snad nesverovat 😀 jeste ze se clovek umi zabavit, aby na to nemyslel 😀 (ironie) :D

carmilla
10. říj 2016

@adel122 Na takový malování čertů na zeď se vykašli! Tyhle testy vypadají jako jasně pozitivní, ženský tu kolikrát sdílejí cosi, co označují jako "dušíky" a já tam vidím naprostý prd, ale tady je úplně zřetelně vidět, jak čárka sílí!!!! 🙂 Naopak, ten nejčerstvější test bys měla tady sdílet, aby všichni viděli, jak vypadá opravdu pozitivní test. 🙂 Ale chápu, že po roce čekání už se to bojíš zakřiknout. Držím palce, ať JE TO TAM! 😎

adel122
autor
10. říj 2016

Dekuju, vy jste tady vsechny tak moc hodny, to se v te dnesni dobe jen tak nevidi 🙂 no ono ano, bylo a je tezke vzdy vydrzet, netestovat a pak zase rozhodnout se testovat s pocitem ze stejne bude snehobilo... 🙂 priste budu radeji mlcet 😀 to se sverite kamaradce, pak se za ni stavite v praci kde je i nase spolecna kamaradka a ta se na vas vrhne s tim, ze mam nejspis zanet 😀 sakra i kdybych mela... 😀

kamculkap
10. říj 2016

@adel122 no tak pardon, ale kdyby tomu tak bylo, tak mám pozitivní testy pořád 😀 ne vážně, tvá kamarádka má asi mylnou představu o tom, co zvyšuje hcg v moči 😀

adel122
autor
10. říj 2016

Ja jsem to drive uz taky nekde cetla... Ale zase si rikam okej, posledni rok jsem mela cykly pravidelny akorat posledni tri mesice se mi to natahlo na 30 dni, ale pravidelne 🙂 nebala bych se tvrdit ze snad i na hodinu 🙂 ale ze me vyvedla z miry, to teda jo 😀

adel122
autor
11. říj 2016

Tak holky nevydrzela jsem a koupila clearblue

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru