Těhotenský test skoro týden před ms. Vidíte tam něco?

1. čer 2021

Dobry den prosim dnes mam jeste 6-7 dni do ms vim ze se asi nema testovat pred ms ale nedalo mi to protoze jsme byli v obchode tak se mi udelalo spatne az sem se musela bezet vyzvracet.s muzem se snazime ale nechavame tomu volny prubeh protoze ted jsem byla na operaci tak jsem to neresila.tak mi to nedalo a udelal jsem test myslim intime ze to byl.Vim ze me odsouditeze jsem testla pred ms.omlouvam se.mam doma jeste pepino ruzovy obal.co myslite vidite tam neco?

lenickakl
1. čer 2021

vidím negativní test

izzylka
1. čer 2021

Nic nevidím...je fakt ještě brzo 🙂

nazka
1. čer 2021

Já opravdu nechápu, proč si ženy dělají ty testy tak brzy. Než vzroste hladina hcg, tak to chvíli trvá. Tohle jsou zbytečné nervy, peníze.. A nemyslím to nijak zle. Ale týden před je fakt strašně brzo

autor
1. čer 2021

@nazka ja to vim ale nedelala bych test kdyby mi nebylo tak spatne.jeste jsem udelala fotku

klokanka31
1. čer 2021

Naprosto negativní

klokanka31
1. čer 2021

@nazka Já zas nechápu že na 100% negativním testu někdo něco hledá...🤔

autor
1. čer 2021

@klokanka31 kdyz se ri to nelibi proc otravujes??

suzettew
1. čer 2021

Nic sis z toho nedělej, já vím, co tam vidíš🙂 vidím to taky.. ale prostě to chce vydržet a testovat dál, dál a dál.. 🙂

izzylka
1. čer 2021

🙈 totálně negativní 🙈 zkus za pár dní...špatně ti mohlo být z čehokoliv....kolik dní jsi po ovulaci víš? Týden před ms to bývá většinou 5-6 dpo a to je nemožné, aby na testu něco bylo 🤔

suzettew
1. čer 2021

jo je pravda, že špatně ti určitě není z těhotenství, protože to by bylo spojené s hcg, které by ale vypadalo v té době jinak.. to už bys měla dálnici🙂

klokanka31
1. čer 2021

Se nerozčiluj, nemyslela jsem to špatně. Chápu když je na testu fakt duch, ale tady sama musíš vidět že je absolutně sněhobílý...

autor
1. čer 2021

@suzettew dekuji chapes me? Vidis tam neco?

autor
1. čer 2021

@klokanka31 fajn dekuji ja tam dicha vidim no ovu jsem mela hned po ms ms byla 8.5. A ovu jsem mela21.5.poznam ji kazdy mesic.

suzettew
1. čer 2021

joo, vidím tam takový minimální stínek.. ale je fakt brzy, prostě testuj dál a třeba to přijde 🙂

autor
1. čer 2021

@suzettew vidis nebo jen chces abych byla v klidu a byla spokojena ze nekdo vidi?ja ji tam vidim no zkusum zitra rano z ranni moci.dekuji ale

alilali
1. čer 2021

Píšeš, že ovulace byla 21.5., dnes je 1.6., co čekáš?

pampeliska1313
1. čer 2021

Je tam náznak něčeho, ale opravdu minimální, takže to může být i ryska - nehledě na to, že i kdybyste tam měla ducha, je to jedno, protože máte před ms a stát se může cokoli. To, že Vám je špatně nejspíš nebude souviset s možným těhotenstvím, může to být i vsugerované, i když si to nepřipustíte a máte třeba pocit, že na těhotenství tolik nelpíte.. Opravdu vydržte, budete mít větší jistotu po ms a ušetříte se tohohle duchaření, které často na motivaci moc nepřidá. Hodně štěstí.🙂

keksik002
1. čer 2021

Tady je negativní, ale to neznamena ze by jeste nemohl pozitivni byt.. Ja mela teda tyden pred MS uz pozitivni ale to je asi výjimka

jako_mala_holka
1. čer 2021

Nevidím nic, ale zatím je brzy, já měla ducha cca 5 dní před MS, to bylo asi 10-12dpo (dělala jsem ovulacni testy)... A špatně mi začalo být až tak dva až tři týdny po tom prvním pozitivním testu 🙂 každopádně držím palce

leniczka23
1. čer 2021

Vidím, ale je to takovej ten nicneříkající duch, pokud bude sílit může jít o těhotenství, z tohodle ale taky musí být vůbec nic.

autor
1. čer 2021

@leniczka23 dekuji uvidime co z toho bude nebudu se na to upinat vim ze testy lzou kolikrat a delaji duchy zbytecne zkusim z ranni moci a pak pockam na tu moji mrchu😀zle mi bylo asi z nervu bo nevim😁

leniczka23
1. čer 2021

Psychika je mocná, ale moc držím palce ať sílí 🍀🍀

autor
1. čer 2021

@leniczka23 dekujo moc nedavam tomu nadeji a nechci se na to upinat a hkavne myslet.dam vedet

europa00
Autor odpověď smazal
Zobraz
sebinka123
1. čer 2021

Na té 3 fotce na začátku vidím dušika. Ja jsem taky nikdy nevydržela a testovala brzy a stejně jako ty, tak mam ovu hned kolem 9-10 dne. Držím moc pěsti, ať sílí. A nic si z těch hnusnych odpovědí nedělej. Nechápu, proč má někdo potřebu být hnusný. Držím pěsti 🍀🍀🍀

bbarshaa
1. čer 2021

Já tedy nevidím nic, ale tak jak sama píšete je ještě brzy, ale je i brzy na to aby vám bylo zle z těhotenství 😉. To bývá až tak po 6tt... Každopádně držím palce ať to dopadne 🙂

nazka
1. čer 2021

Chápu. Ale tady opravdu nic nevidím. Jsem expert na nevolnosti a začalo mi být blbě asi 4 dny po vynechání MS..
Zkus opravdu až v den vynechane MS. Držím palce

autor
2. čer 2021

@nazka dekuji

autor
2. čer 2021

@sebinka123 nechapu taky no asi maji sve dny nebo nemaji deti nebo chlapa nebo se spatne vyspali moc dekuji ale moc tomu neverim.zkusim test

izzylka
2. čer 2021

A kdy teda byla ovu? Píšeš že hned po ms, která byla 8.5 a vzápětí, že 21.5 🤔
A hlavně nechápu, co se čertíš jak malá holka, že ti někdo napíše svůj názor...sama píšeš, že víš, že by se nemělo testovat tak brzo, a pak se tu rozčiluješ 🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru