Těhotenský test, pozitivní nebo ne?

raaashaaa
23. pro 2016

Holky jdu si pro radu. Mám 6dnů zpoždění menses, což normálně nemívám a pravděpodobnost že jsem těhotná tam je. Včera jsem si dělala test od Pepina a vyšlo mi tohle. Nejsem si vůbec jistá jestli ano nebo ne, protože ta druhá čárka je strašně světlá. Díky za info a rady 🙂

henesee
23. pro 2016

@raaashaaa měla jsem ji stejně světlou (ale teda den před ms) a jsem 8+0 🙂 ale to nemusí vůbec nic znamenat, ovulace mohla být později, vylučuješ méně hcg atdatd 🙂 zítra nebo pozítří zkus další test a uvidíš, jak hezky sílí 🙂

raaashaaa
autor
23. pro 2016

Já mám právěže vše docela pravidelné a opožděné nebo dřív to mám tak o 1 max 2dny. A zrovna v době ovulace jsme měli s partnerem sex, ale o mimčo se nesnažíme, říkali jsme že je ještě čas. To by mě dostalo jestli jooo, střídám teď práci :D

henesee
23. pro 2016

@raaashaaa tohle je proste pozitivni test 😀

kamculkap
23. pro 2016

pozitivní a to zcela jasně a asi to tak má být, takže šťastné a veselé 🙂

raaashaaa
autor
23. pro 2016

No holky tak to je síla jestli je to tak.....uff...

astyna
23. pro 2016

čte vůbec někdo ty návody na těhotenských testech? 😀DD

raaashaaa
autor
23. pro 2016

Čte, ale prostě jistá jsem si nebyla, přišlo a stále mi to přijde že je to blbost. Zítra ráno vyzkouším ten druhý a uvidíme jaký bude výsledek. Prostě mě ta čárka přijde strašně světlá, ale kamarádka mi říkala že u obou dětí jí to vycházelo taky tak.

astyna
23. pro 2016

@raaashaaa

fakt je jedno, zda je čárka světlá nebo tmavá, hlavně, že tam je 🙂

yerry
23. pro 2016

@raaashaaa čárka tam je. Jsi těhotná
Na sile čárky nezáleží. Ona postupně při dalších testech bude tmavout Ják bude stoupat hcg.

raaashaaa
autor
23. pro 2016

Já tomu pořád nemůžu uvěřit holky, furt si myslím že kecáte :D Ráno si udělám ještě jeden test a kdyžtak přidám i zítra fotku 🙂

lindaatobias
23. pro 2016

@raaashaaa Tady není o čem debatovat - podle testu jasné těhotenství 🙂 Tohle ani není duch, kterého musíš lovit ze všech možných úhlů, gratuluju !! 🙂

raaashaaa
autor
24. pro 2016

Tak asi šťastné a veselé!! 🙂
Dnešní ranní, už pochybovat nebudu.

martis8
24. pro 2016

Gratulace velika 😘😘

henesee
24. pro 2016

Takovyto darecek jsem mela v roce 2010 🙂 uplne stejny a na den presne 😊 a taky necekany... krasne vanoce!! 😊
@raaashaaa

raaashaaa
autor
3. led 2017

Tak holky, včera za náma první ultrazvuk, už tomu človíčkovi tluče srdíčko 🙂

martis8
4. led 2017

juu gratulujuuu 🙂

pipatko92
5. led 2017

Ahoj zasílám foto a potřebuji znát názor .. co si o tom myslíte?? Děkuji za odpovědi

salenas
5. led 2017

@pipatko92 no co by, že gratuluji ke // čárkám 🙂

pipatko92
5. led 2017

Opravdu?? Dělala jsem si ještě jeden asi za 3 hodiny byly opět dvě a ta druhá byla méně viditelná

carmilla
5. led 2017

@pipatko92 Má se testovat ve stejnou denní dobu, tzn. s odstupem cca 24 hodin...Během dne se koncentrace moči mění, takže test z ranní moči nemusí ukázat totožný výsledek jako test z odpolední moči, kdy už jsi najezená, piješ...Tedy alespoň v časných stadiích těhotenství. Ve čtvrtým měsíci už ti asi čárky budou vycházet stejné v jakoukoli dobu. :D

pipatko92
5. led 2017

@carmilla děkuji 🙂

pipatko92
5. led 2017

@salenas děkuji tak jsem zvědavá jestli opravdu jsem nebo ne 😇

belaros
28. únor 2017

Ahoj holky, jsem 12 den po KET. Co myslíte?

adusku
28. únor 2017

@belaros
Myslim, že je to jasný 👶 🙂

misula29
28. únor 2017

@belaros co myslíš ty? 😀 vypadá pozitivně 🙂

belaros
28. únor 2017

Mám natekla prsa, někdy mě poboliva bříško, tak doufám, ze to vyjde 🙂

lucinka58
28. únor 2017

@belaros velká gratulace 🙂

belaros
28. únor 2017

Holky děkuji 🙂 uz jsem klidnější 🙂

belaros
2. bře 2017

Tak dnes ráno další testik 🙂

neviim
2. dub 2020

Ahoj holky, měla jsem dostat před 5 dny MS ale nedostala jsem ji, je mi 15 a bojím se že jsem těhu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru