Těhotenský test pozitivní, ale MS bolesti

nikolanikola5
8. led 2020

Dobrý den přítelem se pokoušíme o miminko strašně si ho přejeme dnes 8. 1.2019 měla dorazit menstruace a zatím nic ale příšerně mě píchá pochvě bolest krizi píchání nafoukle břicho a bolest jako bych to měla dostat od 23.12.2019 se pokoušíme o miminko zkoušela sem testy a všechny mi ukazují čárky slabé které zesilnuji postupně myslíte že bych mohla bejt jen mě odrazuje ta bolest jako by měla dojít menstruace dekuju všem za odpověď

ocetnicek
8. led 2020

Je tam duch, měl by silit.

majdalenka80
8. led 2020

@nikolanikola5 to vypadá nadějně. Bolest podbřišku je ze začátku těhotenství normální. Zkus další test za 2 dny, čárka by měla zesílit. Držím palce ☺️

nikolanikola5
autor
8. led 2020

@ocetnicek dekuju kdy myslíte že si můžu odeslat nový dekuju

nikolanikola5
autor
8. led 2020

@majdalenka80 moc dekuju akorát se právě bojím protože to mám dnes dostat a příšerně mě bolí břicho tak se právě bojím

majdalenka80
8. led 2020

@nikolanikola5 počkala bych dva dny a pokud by MS nepřišla, udělala bych si ráno další test. Pokud zesílí, je vše na dobré cestě.

nikolanikola5
autor
8. led 2020

@majdalenka80 dobře dekuju

lucca0
8. led 2020

Vidim. Drzim palce, at sili.!🍀

leniczka23
8. led 2020

si tehotna..gratuluju..😊

nikolanikola5
autor
8. led 2020

@leniczka23 myslíte já se právě bojím že je to duch ale ostatní které sem si delala předtím byly min slabé skoro nešli vidět tenhle už je a dělala sem si snad 5 testu a na vsech je čárka slabá ale dnes mám dostat menstruaci a strašně mě bolí břicho jako kdyby to měla dostat a strašně sem se rozjedla fuet něco musím jist bolí mě strašně v krizi a po hodině chodím na záchod

fafrle
8. led 2020

Máš je krásně růžové ale s obouma mám zkušenosti takovou že oba mi udělali falešný výsledek nebo spíše hodně viditelnou rysku.. Ale ty je máš krásné růžové tak testuj dal a ať do dopadne dobře 😊

fafrle
8. led 2020

@nikolanikola5 už jsem četla že některé bolel podbřišek v dny kdy měla přijít MS a bylo to těhotenství, mě osobně dr. Max několik měsíců zpět udělal skoro neviditelného ducha který se sílil ale pak dorazila MS.. A tento měsíc mi udělal zase malého ducha ale já ho dělala ještě před MS a ještě si na MS pár dní počkám ale test šel do koše a nevěřím jeho výsledku

nikolanikola5
autor
8. led 2020

@fafrle dekuju moc

dat
8. led 2020

Ja vidim dobrr, preji at sili carka 🙂 🍀

martina_cz
8. led 2020

Gratuluji, jsi těhotná 😊
Já jsem v 6tt a záda a břicho mě taky bolí jako na ms je to normální.

hanakos
8. led 2020

@nikolanikola5 hlavně testuj jednou značkou, aby jsi viděla, zda čárka sílí nebo ne

milujicimaminkas89
9. led 2020

Holky je to normální? Oba testy dělány za sebou hned. Ten kde jsou 2 čárky byl ponořen 15 sekund a ten kde je jedna čárka skoro minutu. Nechápu to...je to vadný test???

pulec2020
9. led 2020

@milujicimaminkas89 vždy se musíš řídit návodem! Dodržovat dobu kterou má být test ponořen. Jinak zbytečně vyhazuješ koruny za test a testy můžou být zkreslené.. 😉

milujicimaminkas89
9. led 2020

@pulec2020 Píšou 15 sekund právě no...a ten s 2 čárkama byl 15 sekund ten s 1 čárkou skoro minutu. Tak co to má znamenat? Myslím, že kdybych byla těhotná, tak se to ukáe i na tom druhém, který jsem tam měla skoro minutu ne?

nat
9. led 2020

@milujicimaminkas89 a neni treba mozne ze ten co tam byl minutu ze by byl az tak moc namoceny ze by to proste neukazalo?Preci jenom 1 min je dost

pulec2020
9. led 2020

@milujicimaminkas89 z vlastní zkušenosti doporučuji se na to moc neupínat a zítra rano zkusit další. Hlavně dodržuj dobu ponoření a rysku. 😉 Pak třeba zase další den nebo obden a uvidíš. Určitě bych tomu minutovému neprikladala žádný výsledek..

milujicimaminkas89
9. led 2020

@nat Nezbývá mi než počkat do zítra a zkusit ráno. A dodržím 15 sekund a uvidím...holky kéž by...

milujicimaminkas89
9. led 2020

@pulec2020 Děkuju, zkusím zítra...

haha_ja
9. led 2020

Já při obou těhotenstvích měla na začátku bolesti v podbříšku a říkala jsem si, že určitě přijde menstruace, ale v obou případech nedošla a byla jsem těhotná. Dokonce u prvního těhotenství jsem měla narůžovělý výtok. Testuj vždy ob den nejlépe. Držím palečky. 🙂

kacenka115
9. led 2020

@nikolanikola5 já u prvního syna měla fázi nebudu se testovat, bolí mě břicho, za chvíli to dostanu... No a teď tu u mě dovádí super klučina ;)

nat
9. led 2020

@milujicimaminkas89 budu držet palce aby tam pěkně 2 🙂

martina_cz
9. led 2020

@haha_ja a s tím výtokem to bylo v pořádku? Jsem 5+2 a mám ho taky, tak se trošku bojím aby to bylo dobré.
Děkuji.

saarunka
9. led 2020

Ahoj holky ,dnes jsem delala TT a zítra je to 14 dní co jsem mela dostat ms. Na gyndu jsem objednana az v breznu.. je mozne mit takto slabou carku po takovem spozdeni ?

mataharyy
9. led 2020

@saarunka mohla jsi otěhotnět o něco později, u prvního syna jsem první pozitivní test měla až v pátém týdnu (a to jsem poslední MS měla tři měsíce předtím). Zkus si zavolat na gyndu aby tě vzali dříve ;)

saarunka
9. led 2020

@mataharyy podle aplikace (posledni ms) to vychazi na 5+6tt tak nevím🤷🏻‍♀️

mataharyy
9. led 2020

@saarunka Ale tam je podstatné kdy byla ovulace, ne kdy byla poslední ms (tedy pro sílu toho testu), kdybych to tehdy brala podle ms, tak jsem nebyla v 5tt ale v 11tt 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru