Těhotenský test po samovolném potratu. Jak dlouho je hCG v moči?

simonkapatrik
21. čer 2021

Ahoj holky chtěla bych se optat jak dlouho je hcg v moči prodělala jsem potrat před měsícem a ult nic vidět nebylo ale poprvé hcg bylo 100 a po druhé jen 3 menstruace neproběhla začly jsme se snažit hned dnes jsem si dělala test a je pozitivní po měsíci dekuji

nikjean
21. čer 2021

Interpunkční freestyle. To se nedá číst.

izzylka
21. čer 2021

Tak za prvé to nebyl potrat, ale biochemické těhotenství...a za druhé, hodnota hcg 3, už je negativní....
Pokud je teď test pozitivní (jako že fakt pozitivní, ne neviditelný duch), tak to bude pravděpodobně nové těhotenství 🤷🏻‍♀️

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@izzylka tak mám tedy blbou doktorku dnes ji volám a říká mi vezmeme krev pac tam zbyly minule 3 jednotky ...ale děkuji asi změním doktora

izzylka
21. čer 2021

@simonkapatrik hcg je pozitivní až od 5 jednotek 😊 ale na krev si klidně dojdi, alespoň budeš mít jistotu 😊

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@izzylka jj děkuji moc zítra v 9 tam mám být a jak říkáš aspoň budu vědět na čem jsem 😊

klokanka31
21. čer 2021

@izzylka Tak biochemické těhotenství je samovolný potrat...

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@klokanka31 a můžeš otěhotnět po potratu když ms jsem ještě neměla a je to měsíc po potratu

klokanka31
21. čer 2021

@simonkapatrik Můžeš, já měla biochemko v půlce července 2019, a na konci srpna 2019 jsem otěhotněla znova 🙂

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@klokanka31 a vše v pořádku ?😊😘my se začly snažit hned....takže si taky neprodělala ani menstruaci ?

klokanka31
21. čer 2021

@simonkapatrik Já krvácela jen u potratu a pak ms žádná, i když u mě to nebylo nic divnýho protože já měla ms tak 3-4x do roka ☺ a jj, bylo to v pořádku a mám z toho 13 měsíční dračici 🙂

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@klokanka31 tak to moc gratuluji😍😍 ♥️♥️♥️ právě že mám strach já krvácela také jen při potratu a na poslední kontrole řekla že mám hcg na 3 a měsíc nic žádná menstruace a dnes test 2carky a jedla sem kys.listovou 😊

izzylka
21. čer 2021

@simonkapatrik pokud jsi krvácela při tom biochemku, tak je to v pohodě 🙂 taky jsem měla biochemko a další ms už nepřišla...teď jsem v 11tt a zatím vše v pohodě 😊

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@izzylka tak gratulace a držím palečky 😘😘😘♥️♥️♥️ano hodně sem právě krvácela ptám se protože mám strach 🙁

klokanka31
21. čer 2021

@simonkapatrik Děkuju ☺ tak myslím že je to jasné a jsi znova těhotná 🍀ono se říká že po potratu je to pohnojený a povede se to hned znova ☺

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@klokanka31 děkuji moc jj zítra mě čeká ta krev 😔

klokanka31
21. čer 2021

@simonkapatrik Opravdu se neboj bude to dobrý 😉 🍀

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@klokanka31 Akorad mě hnusné bolí podbřišek ☹️

izzylka
21. čer 2021

@simonkapatrik hele ten starch už v tobě bude pořád 😊 já těch biochemek měla za poslední rok a půl několik a furt nějak nedokážu zpracovat, že se to už asi fakt povedlo 😊 a ani po porodu strach nepřejde...pak se budeš furt bát o mimčo 😊 podbřišek bolí i na začátku těhu. Víš co, nikdo ti nedá záruku, že bude vše ok, ale musíš tomu věřit 😊

klokanka31
21. čer 2021

@simonkapatrik To jsem u toho třetího těhotenství které dopadlo dobře měla taky. Krutý bolesti v podbřišku a v kříži. Jsem si myslela že každou minutou bude ms, a ono kulový ☺ a trápilo mě to několik týdnů.

klokanka31
21. čer 2021

@izzylka To je pravda, v těhotenství je hrozný strach, po porodu ještě větší...

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@izzylka tak budu tomu věřit 😘a nemyslet na to nehorší ♥️ jíš nějaké vitamíny nb něco na udržení ?

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@klokanka31 mě furt kručí v břiše když něco sním 😂ale ta bolest je jako před tím ...ale budu myslet a věřit že to už vyjde 🍀

izzylka
21. čer 2021

@simonkapatrik kup si kyselinu listovou. Jsou i různé vitamíny pro těhotné, ale listovka v podstatě stačí 😊

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@izzylka tu jsem jedla hned po potratu😊

klokanka31
21. čer 2021

@simonkapatrik Souhlasím s tou listovkou, prý je dobrý ji brát i v těhotenství 🙂

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@klokanka31 beru jednu tabletu ráno a večer 😊

simonkapatrik
autor
21. čer 2021

@simonkapatrik zítra jdu na tu krev tak napíšu ve středu výsledky 😘prosím🍀🍀🍀🍀🍀

maxulekapcule
21. čer 2021

@nikjean Taky jsem to nějak nepřelouskala 😃

simonkapatrik
autor
21. čer 2021
krasna_neznama86
21. čer 2021

V lednu 2019 biochemko a hned v únoru jsem byla znovu těhotná... 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru