Těhotenský test Pepino. Co myslíte?

zuzalinkak
6. pro 2014

Ahoj holky, dělám si test prvně v životě a nějak nevím. Dva dny zpožděná menstruace, ale pocity v podbříšku jakoby měla přijít. Na testu byla hned patrná slabounká čárka a po minutě taky a teď po delší době je tam čára jako blázen! Testovala jsem teď odpoledne. Máte některá s tímto testem zkušenost? Nějak nevím jestli tomu věřit s těmi pocity v břiše, které říkají, že co chvíla přijde menstruace.

nonacek
6. pro 2014

@zuzalinkak Já s pepinem špatný sami falešný duchové...😆 ale testovala sem brzy a duch byl nepatrný... ale jestli mas tak zvanou dálnici... na testu,tak Vítej mezi tehůlkamy držím palce✌

zuzalinkak
autor
6. pro 2014

@nonacek Když já ani nevím jestli jsem testovala brzy, připadám si úplně jako amatér :D Mám dva dny zpožděnou menstruaci, tak těžko říct. :D

ladie
6. pro 2014

Za mě jsou Pepino 100%. Když jsem nebyla těhotná, tak nic, když jsem byla, tak //. Žádní falešní duchové jako u mamatestu.

zuzalinkak
autor
6. pro 2014

@ladie Fakt? 🙂 Tak já to zítra zopáknu a uvidím. 🙂

maudn
6. pro 2014

Testovala jsem pepinem, když jsem nebyla tehu a vždy negativní

nessik
6. pro 2014

@zuzalinkak pokud je tam čára jako blázen, určitě jsi těhotná a pocity na menstruaci jsou na začátku těh. úplně normální,měla jsem to tak pokaždé 🙂 😉

monikafrystakova
6. pro 2014

bolesti v podbrisku, jako, kdyz ma prijit MS je opravdu normalni 🙂 ja si taky myslela, ze je to spatne, ale vsichni me uklidnili, ze je to normalni 🙂 ze se mi jen roztahuje deloha 🙂

nonacek
6. pro 2014

@zuzalinkak ne tak to brzy netestujes. Většina žen testuje v den vynechány MS.

nonacek
6. pro 2014

@monikafrystakova kolik dni po ovu te začalo bolet v podbřišku?

monikafrystakova
6. pro 2014

@nonacek zacalo mne pred tydnem.....

zuzalinkak
autor
6. pro 2014

@nonacek. Já myslím, že zhruba 13. Myslíš, že to k tomu patří?

lexton
6. pro 2014

@zuzalinkak za mě pepino OK, a pokud silná čárka, tak těhu .-)

nonacek
6. pro 2014

@monikafrystakova a kolikátý den jsi po ovu?

nonacek
6. pro 2014

@zuzalinkak určíte bud v klidu

monikafrystakova
6. pro 2014

@nonacek jsem 21 dni po ovu.....

nonacek
6. pro 2014

@monikafrystakova hm ... a test byl pozitivní kteréj den po ovu?

monikafrystakova
6. pro 2014

@nonacek myslis jako tehotensky kdy byl pozitivni? ja testovala , az 14 dni po ovu

nonacek
6. pro 2014

@monikafrystakova ano ten jsem myslela. Dík za info. Jsem akorát také v čekacím obdoby,tak zbyrám,zase onformace😉

monikafrystakova
6. pro 2014

@nonacek nemas za co 🙂 ja taky myslela, ze je neco spatne, ze me to porad boli.... vcera jsem sla radsi do nemocnice a tam mi rekli, ze je vse ok, ze jsem v 5tt+3 a ze v tehotenstvi je to normalni..... tak jsem trochu klidnejsi....

nonacek
6. pro 2014

@monikafrystakova tak to je suuuuuper,přeji ti hodně štěstí ať to dotáhnes až k porodu 😉

monikafrystakova
6. pro 2014

@nonacek dekuji moc.... porad se jeste neraduju.... spis se porad bojim..... 😒

nonacek
6. pro 2014

@monikafrystakova neboj se a snaž se byt v klidu a pohodě a u živej si ten jiný stav a s tim strachem si to nekaž😉

monikafrystakova
6. pro 2014

@nonacek ok, tak dam na tebe 🙂

nonacek
6. pro 2014

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru