Těhotenský test Livsane

mimisef
25. črc 2019

Ahojky máte někdo zkušenosti s těhotenskym testem Livsan ,mě včera ukázal pěknýho ducha... Pepino bílo,tak jestli dělá falešný...nebo nevím mě asi testy tohle dělají

elennka
25. črc 2019

@mimisef jsou to kvalitní těhotenské testy..

patmouse
25. črc 2019

Mne nikdy falesne neukazal,ale ja ho pokazde delala,az po slabe pozitivnim mamatestu, takze na livsane jsem pak za dva dny mela jasne dve carky...

mimisef
autor
25. črc 2019

Mě Pepino ukazuje jednu a tento takto tak nevím ?

mimisef
autor
25. črc 2019
mimisef
autor
25. črc 2019

@patmouse aha tak uvidím co bude děkuji

vladuska29
25. črc 2019

@mimisef mě osobně ukázal krásného ducha a těhotná jsem nebyla 😔 takže sním moc dobrou zkušenost nemám

mimisef
autor
25. črc 2019

@vladuska29 aha no já navty duchy mám smůlu tak jsem se chtěla ujistit zda tento test dělá nebo ne

radullah
25. črc 2019

@mimisef mě bohužel taky ukázal falešně, vždycky jsem si pak potvrzovala tyhle doušky ještě jinýmy testy

mimisef
autor
25. črc 2019

@radullah tak že se zase hodím do klidu,kamarádka dělala taky a ji vyšel čistý

radullah
25. črc 2019

@mimisef já měla taky smůlu na duchy, vykoukala jsem je skoro na všech testech, takže tě úplně chápu 🙂 Nemáš těsně před MS? To se falešní douškové ukázat můžou, jak se trošku zvyšuje fyziologická hladina hcg v těle...mám v mobilu sbírku falešňáků za celý rok :D Hned jsem je samozřejme fotila a házela do filtru v mobilu 🙈

mimisef
autor
25. črc 2019

@radullah mám to dostat 3.8 no tak asi proto

vladuska29
25. črc 2019

@mimisef třeba falešný není uvidíš. Alw mě bohužel falešnáka udělal a moji kamarádce taky. A kdy máš dostat Ms a kolik kdy jsi od ovulace

mimisef
autor
25. črc 2019

@vladuska29 já už ovu nehlídam testy to neukáží už se v tom ztrácím, akorát stres a minulý měsíc jsem měla na takovou jinou teď mě šíleně bolí prsa a ms má přijít za 9 dní tak že příznaky asi k timuza já zas silim brzy a zbytečně

vladuska29
25. črc 2019

@mimisef 9 dni je hodně brzy. Taky když jsem dělala tento test jsem měla příznaky a prd z nich bylo. Tím ale neříkám že u tebe to je to stejné. Zkus třeba za 3dny udělat další a i klasickej papírkovej. Budu držet palečky ať to dopadne tak jak si přeješ. Vim jaky to je čekat na //. Čekám na ně už 11mesicu 😔

mimisef
autor
25. črc 2019

@vladuska29 je to šílený já zatím 7 měsíců teď ta endo cysta tak že vychytat ovu na té happy straně 🙄 už si přijdu jak blázen už furt říkám nebudu testovat a stejně koupím ten test 😅

vladuska29
25. črc 2019

@mimisef jsem na tom stejně neboj 😃😃 taky vždy říkám nebudu počkám a nevydržím to. Ja mám už za sebou 2 revize. Předtím to šlo defakto hned a ted to nějak nejde. Ale my už jdeme v září do Sanusu kvuli tomu

patmouse
25. črc 2019

@mimisef No jestli mas teprv 9 dnu do ms,tak to je sakra brzo na test! 😉 ja teda ms nemela zplne pravidelnou,ale test jsem vzdy delala nejdriv 28dc, tyhle livsane jsem mela s peknyma dvema carkama zhruba 30dc 😉

patmouse
25. črc 2019

Taky zalezi kolik dnu od sexu je test delany. 😉 ja si treba delala test 9 dnu po sexu protoze jsem byla nedockava a bylo tam prd. Ani duch,proste jedna carka. A za dalsi 4 dny uz vypadal takhle...

patmouse
25. črc 2019

Nutno ale rict,ze na sobe ovulaci poznam. Takze sex byl samozrejme ve dnech,kdy jsem “vedela”,ze by se to mohlo podarit. Presto jsem tomu moc sanci nedavala,ale o to jsem byla nedockavejsi a testovala zbytecne brzo.
Budu drzet palce!

aselluska
25. črc 2019

@mimisef strávila jsem 8 měsíců s ovu testama a nic. Teď na to prdím, došly a z číny než příjdou je to další měsíc, takže nemám doma ani 1 ovu ani tt. Kašlu na to, jen měřím teplotu. A tento měsíc si slibuji, že si neudělám ani tt, dříve jak za 18 dní od zpoždění :D

werik153
25. črc 2019

@mimisef sama vidíš, že je ten test celý rozpitý - což znamená, že je vadný neplatný. Buď špatný kus a nebo ho špatně používáš.

miba10
25. črc 2019

@mimisef pokaždé jsem testovala testem Livsane a nikdy nezklamal ani neukázal falesne 🤷‍♀️😁

elennka
25. črc 2019

Tak ono se říká, že není falešně pozitivního testu (obecně), ale když se testuje brzo, zachytne se zvýšená hladina HCG (která je fyziologicky), a potom biochemické těhotenství - které by se jinak nezaregistrovalo, pokud by se netestovalo před zpozděním. Já jsem měla několikrát slabě pozitivní test (a vždy to bylo biochemické), pokud jsem nebyla těhu, tak test byla zcela negativní. Záleží na kvalitě testu, citlivosti a citlivosti barviva.
Ideálně je tedy testovat až po týdenním zpozdění (ale někdy se to vydržet opravdu nedá). Já mám lovení duchů za sebou, ale vím sama jaké to je. Já po tě letech snažení.. prostě je to buď a nebo.

mimisef
autor
26. črc 2019

@patmouse dělala jsem takto brzy protože ta předchozí ms byla taková jiná, samozřejmě 9 dní před ms bych test nedělala

mimisef
autor
26. črc 2019

@werik153 rozpitý není testy používat si myslím že umím ,mám už něco natestovano,dvě děti

patmouse
26. črc 2019

@mimisef Jasny,chapu 😉 Tak nezbyva nez cekat... pokud by tohle fakt byl duch,bude test silnejsi treba zitra... ale zas pokud uz bys byla tehotna pri te predchozi “divne” ms,tak ted uz by na testu asi spis byly dve cary...

mimisef
autor
3. srp 2019

@patmouse no právě ale už jsem měla i silnější duchy a před ms mi toto hold asi dělá....

marketkaaa30
6. srp 2019

@mimisef tak jak jsi dopadla? 😇🙏

mimisef
autor
6. srp 2019

@marketkaaa30 ahojky zkoušela jsem pak další a nic.....teď je nový měsíc já mám 3 zpoždění což u mě je dost neobvyklé....je mi zle sotva se hejbu, bolí mě hlava,celý dny spím,místo ms jen slaboucke špinění,dnes jsem byla na gynde aby mě radci zkontrolova jelikož mu nedávno našli cystu....testy negativní,cysta prý nikde...vzala mi krev a zítra uvidím,tohle mi nepřijde jako těhu příznaky

marketkaaa30
6. srp 2019

@mimisef aha, to mě mrzí 😔 tak snad budete zítra vědět víc 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru