Těhotenský test Lady max, máte zkušenost?

9sarka
28. pro 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s těhotenským testem Lady max? Uděla jsem si už čtyři, každý jiný den a na každém se mi ukázal světlý druhý proužek, tak nevím co to má znamenat. Předem děkuji za vaše zkušenosti s tímto testem 🙂

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
9sarka
autor
28. pro 2016

@ttm Byla bych šťastná kdyby to tak bylo 🙂 je pravda, že jsem to měla dostat před šesti dny a stále nic a asi už třetí den mě na dotek pobolivaji prsa.. vím, že to je i v návodu, ale chtěla jsem se pro jistotu zeptat. Nevíš ještě prosimtě jestli to doktor pozná třeba i když jsi jenom ve druhém týdnu?

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
9sarka
autor
28. pro 2016

@ttm mockrát ti děkuji 🙂

no_title
28. pro 2016

já používám jen Lady Max. Dneska mi vyšel slaboučce pozitivní test, mám 1 den vynechanou MS, tak si to můžeš porovnat. Jen si musíš dávat pozor na tzv. rysky, jsou na všech testech i na nepoužitých, poznáš je podle toho, že jsou mnohem tenčí než ta druhá čárka. Pokud jsou obě cca stejně široké, i kdyby ta druhá byla sotva znatelná, tak je to pozitivní výsledek. Podle holek z fb skupinky tam dušík je, je vidět spíš zdálky, tak taky tiše doufám 🙂

9sarka
autor
28. pro 2016

@no_title tak budu držet palce ať ti to dopadne. Mě to vyšlo takhle

no_title
28. pro 2016

@9sarka krásně, tak to máš jasně pozitivní 🙂 Já to tak jistý ještě nemám 😀

9sarka
autor
28. pro 2016

@no_title tak snad nam to konečně dopadne a tobě také 🙂

lucinka58
28. pro 2016

@9sarka Já ti to řeknu - jsi těhotná 🙂 Přesně takovouhle čárkou jsem začínala já 🙂 Jinak Dr.max nedělá falešňáky 🙂

lucinka58
28. pro 2016

@9sarka K doktorovi pokudd nekrvácíš nemá cenu chodit dřív jak v 7-8tt. To už je vidět i srdíčko a aspoň Ti doktor může těhotenství potvrdit. Pokud chceš potvrdit HCG hormon, tak si buď zajdi jako samoplátce do laboratoře nebo také ke gyndaři. Ale je fakt, že pokud není nějaký problém a těhotenský test bude sílit, tak je to zbytečný 🙂 Teď by doktor viděl jen zvětšenou sliznici a nic víc...

9sarka
autor
28. pro 2016

@lucinka58 děkuji moc za názor 🙂 snad bude čárečka sílit.

julliee
12. srp 2017

Můžu se přidat? Dělaný dnes z odpo moči a vyšel mi takto

majkylove
12. srp 2017

@julliee je tam 😉

wendissek
12. srp 2017

Me dneska takto

julliee
12. srp 2017

@majkylove děkuji moc 🙂vypadá to tedy nadějně??není ta čárka moc slabá? ještě tomu nemůžu uvěřit jsem zaskočená 😉 😀

julliee
12. srp 2017

@wendissek to vypadá nadějně 😉 🙂 už máš zpoždění ms? Nebo ještě ne?

wendissek
12. srp 2017

@julliee já sem dnes 7 den od vložení embryjka na potvrzení z krve mam jít 17.8

julliee
12. srp 2017

@wendissek aha tak to vypadá vážně nadějně moc moc držím palečky🙂 😉

wendissek
12. srp 2017

@julliee dekuji já tobě taky ted jen aby se to chytlo poradne a udrželo az do konce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru