Těhotenský test. Jsem těhotná?

reginakrakova
18. srp 2022

Ahoj chci se zeptat na muj těhotensky test paní gynekološka říkala že nejsem těhotná a někdo říká že ano objevil se mi na testu duch mám tu foto tak prosím poradíte mi

lencaa11
18. srp 2022

@reginakrakova slabá čárka tam je teď jde o to že lékař nemusel ještě nic vydet je to brzo ještě bych testovala dál aby čárka byla víc silná

klokanka31
18. srp 2022

@reginakrakova Je tam krásná čárka, ale na gyndě asi ještě nic neviděla.

reginakrakova
autor
18. srp 2022

@lencaa11 jako ano ale jen chci vědět jestli jsem těhotná nebo ne, gynekološka mě ani nevyšrtrila nic poslala mě dóm že mi nic není

lencaa11
18. srp 2022

@reginakrakova tak těhotná bejt muzete slabá čárka tam je chce to aby se testovalo dál aby čárka byla silnější nebo udělat digitální test na 100% vám to řekne ještě krev zajit jako samoplatce na HCG

vikysek0987
18. srp 2022

@reginakrakova Gynekolog něco uvidí až později-chodí se většinou kolem 7.-8.týdne právě proto, aby viděl a věděl případně zda je i ❤️
Jak je psáno výše-dojít na krev jako samoplátce, nebo digitální, ten by už jistě ukázal,čárka na testu je celkem slušná.....

reginakrakova
autor
18. srp 2022

@vikysek0987 udělala jsem si digitální test a tam mi to napsalo že nejsem těhotná ale dělala jsem ho přes menzes, a na těch jinach testech my ukazuje pořád 2 čárky tak nevim co dělat

lencaa11
18. srp 2022

@reginakrakova digitální je 25 citlivost proto je negativní normální jsou 10 citlivost tak bych testovala dál prouzkama

reginakrakova
autor
18. srp 2022

@lencaa11 dobře a mam počkat až jak mi skončí menzes nebo i přes menzes? Protože digitální mi napsat nejsem těhotná ale na těch proužkach tak se ukazují 2 jeden celý a jeden takový duch

lencaa11
18. srp 2022

@reginakrakova počkala bych až po Ms bude to lepší když bude test silnější tak jde o těhotenství teď to může bejt taky biochemické tehu

reginakrakova
autor
18. srp 2022

@lencaa11 dobře a myslíte že bych mohla být těhotná?

lencaa11
19. srp 2022

@reginakrakova je to 50/50 buď ano nebo to odejde s Ms držím palce ☘️☘️

mydlova
19. srp 2022

@reginakrakova je ta čárka na testu růžová? Mi přijde jako šedá. Jako by to byla jen ryska. Já takových viditelnych rysek měla spoustu.. a tehu to nebylo

susmevem
19. srp 2022

@reginakrakova ... počkej na termín ms a testuj dál...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru