Těhotenský test. Co myslíte?

nickey7777
18. srp 2022

Ahojte děvčata, chci se vás zeptat jestli nejsem už blázen 😆
Dělala jsem si dnes ráno test a vyšel takto. Já i snoubenec tam vidíme ducha ale nejsem si jistá
31.7 jsem vysadila HA a 8.8 přišly MS ale byli jiném než jsem zvyklá

honatko092
18. srp 2022

Je mi líto, ale nevidím vůbec nic. Podle toho, co píšeš by to ani nevycházelo.

nickey7777
autor
18. srp 2022

@honatko092 na té první fotce to právě že trošku vidím i já a snoubenec taky tak už si nevím rady 🤷🏻‍♀️

honatko092
18. srp 2022

Nevím no, já vždy testovala až 2-3 dny po vynechání menstruace, jinak je to opravdu věštění a vždy ještě může vše odejít s MS.

kelerub
18. srp 2022

@nickey7777 Já vidím negativní test. A tím, že test rozebereš na molekuly, tam druhou čárku nevykoukáš.

ferda90
18. srp 2022

@nickey7777 já taky nic nevidím. Je fakt lepší testovat až jak nedorazí MS. Člověk si ušetří nervy.

lencaa11
18. srp 2022

@nickey7777 test po rozebrání je neplatni je to ryska jinak test je negativní tělo teď může reagovat divne -zmatene nemá HA tak že někdy se povede hned ale většinou to chvili trvá než se tělo srovná od HA 👍☘️☘️

izzylka
18. srp 2022

Ms byla jiná, protože už nebereš antinu, tělo bez ní funguje jinak 🤷
Na testu nic není a rada do budoucna... Nerozebírej plastové testy... Po rozebrání je tam skoro vždy vidět ryska 👍

nickey7777
autor
18. srp 2022

@izzylka to je právě ten problém tělo nepozná že už nedostane HA takže to že byla MS jinak není způsobeno vysazením jelikož i po celé 4 roky užívání HA jsem vysadila na 7 dni a během toho přišla MS
Takže MS kterou jsem teď měla byla klasická jako kdybych vysadila na 7 dni
Byla jsem s tím u gynekologa a řekl že neví čím muže být to že tahle MS byla jiná

lencaa11
18. srp 2022

@nickey7777 je to hormonama Ms v době kdy jste brala HA a měla vysazené Ha na 7 dní ano byla jiná teď je jiná že tělo potřebuje HA na které bylo zvyklé ale nemá ho tak že to může chvyli trvat test je negativní teď samohrejme nikdo neví zda bude třeba i za týden to může bejt // počkala bych a třeba za týden vyzkoušela test 😉

katule1990
18. srp 2022

@nickey7777 Negativni test. Jestli byla 8. 8. menses, tak pokud bys uz byla tehotna (coz pres antikoncepci asi ne), tak 10 dni po vynechani (divne MS) by byl test jasne pozitivni v pripade tejotenstvi. Jsi teprve desaty den cyklu, chvilicku po vysazeni antikoncepce. Pravdepodobne jeste ani neprobehla ovulace, natoz abys mela pozitivni test. Test si udelej v pripade vynechane menstruace, ale tim, ze jsi ted vysadila antikoncepci, muze byt cyklus nejakou dobu rozhozeny a ne tak pravidelny.

dominika963852
18. srp 2022

Ducha vidím

nickey7777
autor
18. srp 2022

@dominika963852 že jo děkuji

klpoiu
18. srp 2022

Pravděpodobnost těhotenství z tohoto cyklu ( začátek 8.8.) je žádná. Teprve přijde ovulace. A po vysazení HA tělo potřebuje nějaký čas,cyklus může být nějakou dobu rozhozeny, proto i " divná " ms. Pokud by si byla těhotná z minulého cyklu( vzhledem ke krvácení ale nepravděpodobné) neměla by si ducha ale regulérní čárku. A celkem nechápu proč si dělat test 10 dní od začátku cyklu. 🤔 To by si musela otěhotnět hned na začátku cyklu během krvaceni aby ti test ukázal teď aspoň ducha. Když už, tak počkej alespoň na termín další ms. Teď si spíše dělej ovulační testy,pokud se snažíte o mimco. 😉

nickey7777
autor
18. srp 2022

Tak děvčata tady mi poradila upravit kontrast fotografie ať to je lépe vidět
Tak co myslíte 😁 nebo jsem blázen už

susmevem
18. srp 2022

@nickey7777 .... na upravené fotce je vidět duch. Otázkou je, jestli to není ryska. Jinak fotka bez úpravy je negativní...

nihanin
18. srp 2022

@nickey7777 zkusila bych jinou značku tyhle plasťáky rádi duchaří

lencaa11
19. srp 2022

@nickey7777 to už musíte upravovat foto aby jste vydělá jako // vždy se test bere takový jaky je když se počura ne když se x krát rozebere a ještě foto upraví udělej te papírový test třeba z Benu ,Dr Max ,atd a podle toho uvidíte

klpoiu
19. srp 2022

@nickey7777 Já chápu že touha je někdy tak velká, ale myslím že víš jak funguje ženský cyklus. Nebo ne??

jana_001
Autor odpověď smazal
Zobraz
jana_001
19. srp 2022

Píši komentář ještě jednou, to co vidíš je možná max. kanálek. Na upravené fotce to asi čárka nebude. Pokud to je test livsane tak tam je čárka troška vedle. Časově to nějak nevychází ale možná se mýlím Přesnější odpověď ti dá test za pár dní

nik29
22. srp 2022

Ahoj holky, mate nekdo zkusenosti s Clearblue ultra prosim? Testovala jsem vcera odpoledne a vysel takto. Na Pepinu snehobilo

l01991
22. srp 2022

@nik29 takhle vypadal uplně muj prvni pozitivni clearblue (uplně stejny) a jsem v 36tt😃💗

l01991
22. srp 2022

@nik29 testuj ráno a cca co druhý den,měla by sílit

helen_h
22. srp 2022

@nik29 A kolik dní máš do očekávané menses??

nik29
23. srp 2022

@l01991 faakt? Tak to mam jeste nadeji.
Ja mela totiz vzdy snehobilo, tehotna jsem nikdy nebyla a delala jsem tenhle CB v sobotu. MS bych mela dostat tento tyden, beru druhy cyklus Gynex.na srovnani a podporu. Tenhle test jsem delala odpolko jeste s kazetovym Pepinem a Digitalnim CB, ale na Pepinu snehobilo a digi ma cistlivost 25, takze to, ze vysel negativnj chapu, asi je jeste brzy, kdyby bylo pripadne tehu. Ale tenhle dusik me zmatl, myslela jsem, ze to je jasna ryska, ale na svetle byl zbarveny lehounce do modra. Dneska koupim odpolko dalsi stejny Clearblue ultra a uvidim, jestli tam neco bude nebo jen falesnak. Kazdopadne dekuji🙂

l01991
23. srp 2022

@nik29 no nejlepši je fakt robit hned ráno,to je ještě hcg nezředěné,jinak fakt ten první jsem musela v mobilu upravovat aby bylo něco na fotce vidět😅

nik29
23. srp 2022

@helen_h Mela bych dostat MS tenhle tyden, snad.
Ja mela posledni pul rok silene cykly, z niceho nic jsem mela MS i 20dni v kuse a Cykly dlouhe 48-50 dni. Driv jsem mela celkem ukazkove cykly, MS 5 dni a 28-30 DC.
S pritelem miminku davame volny prubeh, ale da se rict, ze to je uz cca rok a pul, skoro 2 roky. Tak jsem nasadila Gynex, cetla jsem ze dela zazraky. Na srovnani cyklu a podporu tehu.
No a ted posledni MS jen 6 dni a dnes jsem 29DC. Tenhle Clearblue jsem delala 26DC, ale Ovu si nehlidam, tak tezko rict. Dnes odpol zkusim znovu ten samy test nebo zitra rano. Ale pokud bych byla tehu, tak by mela byt carka silnejsi i ted odpo ne? 🙂

nik29
23. srp 2022

@l01991 a nemate asi nekde fotku testu na porovnavacku ze? 😁 Docela by me to zajimalo, klidne k upravenou fotku.
Hodne holek psalo, ze jim delal falesnaky a takhle to.i vypadalo u nich jako falesnak. Tak tezko rict co to znamena u me, ale asi to nevydrzim a testnu jeste dnes a kdyby to byslo podobne jako v sobotu, tak udelam jeste jeden zitra rano. Jinak priznaky nemam. Jen trochu unava, ale to muze byt i z pocasi. A chodim teda casteji curat i kdyz tolik nepiju. Bradavky byly citlive na dotek, ale to mam i pred MS. Jinak nic no🤷‍♀️🙂

l01991
23. srp 2022

@nik29 jediny jsem našla tenhle ale vim že den předtim byl ještě mnohem slabši

l01991
23. srp 2022

Tady jsem našla,bez upravy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru