Těhotenské testy slábnou?

misa572
31. pro 2016

Dobre rano, prosim o radu. O Vanocich jsem si rikala jak krasne tmavnou carky na testech. Posilam foto, dalsi nepopsane posledni foto je ze dneska. Mam strach, jakto ze ta carka nesili? Mam obcas tlaceni v podbrisku jako bych to mela dostat, prsa na dotek pobolivaji, bradavky taky. Posledni MS jsem mela 15.11. K doktoru jsem chtela jit 2.1. mam strach, nedeje se neco? Bazalni teplotu jsem prestala merit od 28. Jinak se stale drzela teplota vysoka.

lucky22
31. pro 2016

Ahojky. No je pravda, ze dnesla by carka mela byt asi silnejsi, ale muze jit jen o vadny test. Zkus si klidne udelat testik odpo nebo vecer. Me treba ze zacatku vychazeli silnejsi carky odpoledne nez rano. Jeden testik jeste nemusi nic znamenat. Ale asi ti vic rekne doktor nebo krev, takze si musis pockat do toho 2.1. Drzim moc palecky

cizinkaa
31. pro 2016

Ja popravde nevim, co s temi testy porad vsichni blbnete. Udelala jsem si jeden - vysel pozitivni. Dal jsem si pockala na doktora a zbytecne se nicim nestresovala.
Na co ted delate dalsi test? Aby jste se mohla nervovat jestli nahodou neni carka slabsi...?

ivular
31. pro 2016

@cizinkaa Přesně;) Taky by mě asi nikdy nenapadlo dělat test víckrát, když mi jednou vyšel pozitivní. Vlastně jsem to poprve viděla už jako maminka tady na MK.
Jako by ta sílící/slábnoucí čárka měla být nějaká diagnostická metoda;) Myslím, že výrobci těch testů by se hodně divili, co všechno se z nich těhotné ženy snaží vyčíst;)) Ale věřím, že vzhledem k celkové spotřebě testů při této logice, by to těm ženám rozhodně nerozmlouvali;))

78marcela
31. pro 2016

Ty vrchni jsou taky mamatesty?

misa572
autor
31. pro 2016

Moc děkuji všem za odpovědi. Uklidnily jste mě. Je fakt že plaším, jenže když všude čtu jak mají mimoděložní těhotenství nebo potraty dostala jsem strach. 🙂
@78marcela ano všechny jsou mamatesty

pet359
31. pro 2016

@misa572 chápu tě.... ale na druhou stranu to neovlivníš....špatné věci se mohou stát kdykoliv-bohužel.....

radus08
31. pro 2016

Ahoj, řekla bych že to bude v pohodě. Osobně se mi to též stalo že byla carka slabší a nic to neznamenalo. Člověka to pak akorát zbytečně rozhodí... 🙂

astyna
31. pro 2016

TAk já jsem si testy opakovala, protože máme v rodině mimoděložní a k doktorce jsem šla až v 8.týdnu. Pokud čárka slábne, zkusila bych nový test. Víc se dozvíš u lékaře.

leymea
31. pro 2016

Vubec se Ti nedivim. Ja dneska rano dostala taky sok. Je pravda, ze nemuzu srovnavat zaschlej s cerstve udelanym, ale zalekla jsem se. Hodila jsem to za hlavu a proste doufam, ze bude vse v poradku a uz na testovani kaslu. Az dorazim domu tak porovnam znova, kdyz uz bude zaschlej 🙂 pak hodim foto.

lucinka58
31. pro 2016

@misa572 Ahojky, vypadá slabší, ale je fakt, že buď je to vadný test a bude to v pořádku a nebo přijde opožděně menstruace (čili samovolný potrat). U mě to bohužel v září dopadlo na samovolný potrat.... Ale i kdybys teď hodila nohy za hlavu a nic nedělala, tak bohužel nyní nic neovlivníš. Je to prostě na přírodě a na genetice embrya v tobě..... Buď je v pořádku a všechno bude OK nebo je špatné a tím pádem příroda vybere jestli má být nebo ne.... Drž se a přeju ať je vše v pořádku a byl to vadný test.

fitzyk1987
31. pro 2016

Mě vycházela na tomhle testu pořád slabá čárka... Koupila jsem si jiný a okamžitě silný kříž, že nebylo pochyb 🙂

lucy_89
31. pro 2016

@leymea
@misa572
Holky, tohle se mi stalo ted v zari. Proste jsem se nechala zblbnout tady vsema tema testovatelkama... Nejprve mi carka krasne silila. Pak jsem si test udělala nekdy zac. 7.tt a najednou pouze slaba carka (udelala jsem si pak jeste asi dalsi 3 testy, i jine znacky a vsecko slabe)...uplne me to vydesilo, hodne na fórech píšou ze pak prisla ms a bylo po tehotenstvi... Najednou jsem mela i pocit ze mi vymizely tehotenske priznaky... U dr jsem byla poprve až nekdy v 9tt. A vse bylo v poradku.. ted jsem cca 20.tt a zatim vse dobre. nekde jsem i cetla, ze pokud je hladina tehotenskeho hormonu hcg uz vyssi, tak ten tehu test nema takovou kapacitu na to, aby to zobrazil a uz haze jen slabsi carky... Tak vam obema moc držím palce, at je u vas vse v poradku!!! 🙂
Pokud budu znovu v budoucnu tehotna, tak udelam max 2 tety na zacatku a konec..

misa572
autor
31. pro 2016

Moc děkuji za uklidnujici zpravy. Verim ze vse dopadne dobre. Kdyz ne osud to za me vyresi. 2.1 vam podam info jak jsem dopadla. 🙂

leymea
31. pro 2016

@misa572 ja si to zduvodnila. Ten horni mam ze ctvrtka. Od ctvrtka az vlastne do ted hodne piju, protoze jsem nemocna. Vypiju x caju za den. Tak mozna byla vic zredena moc 🙂 ale k doktorce jdu v utery 3.1. Tak dam taky vedet 😉

lucy_89
31. pro 2016

@misa572
@leymea
Holky a i kdyby to nevyšlo - tak lepší teď - to by vám třeba i odešlo samo bez nutnosti revize a další měsíc to může vyjít a být už vše ok... než mít nějaké problémy třeba až později... Držím moc palce 🙂

misa572
autor
31. pro 2016

@lucy_89 Presne todle jsem si taky rikala. 🙂 Ale urcite vse dopadne dobre. 🙂

leymea
31. pro 2016

@lucy_89 mas pravdu, ale trvalo nam to pres rok. Predstava, ze budu cekat dalsi rok me desi. Tak foufam, ze je vse v poradku 😉

misa572
autor
1. led 2017

Tak holky, bohuzel jsem zacala krvacet a musela na pohotovost. Zrejme se jedna o potrat ale musi vyloucit mimodelozni tehotenstvi. Na stenach mam zbytmy gestakacniho vacku. ☹ Nabrali mi krev a za 3 hodinky zavolam na vysledky. Podle toho jak mi bude mam prijit na kontrolu v utery.

lucinka58
1. led 2017

@misa572 tak to mě mrzí..... Mě to taky potkalo jak už jsem ti psala...... Ale nedávej si nic za vinu. Hlavní je teď, aby to všechno odešlo teď a mohla jsi to brát jako opožděnou menstruaci 🙂 My dostali týden po potratu povolenku se snažit znovu - a hned ten cyklus jsem byla znovu těhotná 🙂 A zítra nás čeká NT screening, tak doufám, že to bude v pořádku. Tobě přeju ať se brzo zadaří znovu!!!! ❤

misa572
autor
1. led 2017

To je krasna povzbuzujici zprava. 🙂

leymea
1. led 2017

@misa572 to me mrzi ☹ preju Ti, aby se zase co nejdriv zadarilo 🙂

leymea
2. led 2017

Holky, proste mi to nedalo a dneska jsem testovala. Ani to neni ranni moc a vysledek je krasny 🙂

leymea
2. led 2017

Pro porovnani. Nahore ze soboty, dole z dneska 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru