Tak co myslíte? Jsem těhotná?

nanyh
16. lis 2015

Je tam duch nebo ne ? 🙂

heluskal
16. lis 2015

@nanyh je a podle mě ne duch, ale slabší čárečka 🙂

nanyh
autor
16. lis 2015

@heluskal ted nevím kam radosti vyskočit dřív 😀

verusak87
16. lis 2015

Gratuluji 🙂

heluskal
16. lis 2015

@nanyh Do stropu, ale opatrně na hlavu...Potichu gratuluji a přeju, ať je všechno v pořádku a jak má být 🙂

maja2512
17. lis 2015

@nanyh gratuluju, který jsi DPO?

nanyh
autor
17. lis 2015

@maja2512 Bohužel vůbec nevím, nebylo to plánované 🙂 jen mi nepřišla menstruace a test mi ukázal toto.

pajinahk
17. lis 2015

gratuluji těhuko

lasicacek
17. lis 2015

Ahoj holky, potřebuji poradit. 🙂 Brala jsem antikoncepci Minisiston ale asi jen dva měsíce a půl vysadila jsem jí kvůli častějšímu krvácení. Ale zase tak vážné to nebylo, abych třeba krvácela denně nebo tak ale každý týden aspoň jednou. No vysadila jsem ale celý rok jsme se snažili o dítě než jsem jí začala užívat tak jsem teda vysadila a hned po vysazení přišla dvoudenní ms. Od té doby nic už je to měsíc a pořád žádná ms čekám ale místo toho mně bolí jen bradavky malinko prsa a bradavky více zčervenali a trochu ztmavli. Dítě si moc přeji a tak na sobě rozpoznávám různé symptomy. Výtok se mění z průhledného na bílý a z bílého zas na průhledný jako horská dráha... Po vysazení jsem samozřejmě měla nechráněný sex a to alespon dvakrát... Břicho mně pobolívá jako bych to měla dostat dobrý týden ale pořád nic tak se ptám zda už by se třeba nemohlo zadařit..????? Prosím o přečtení a nějaké názory. Modlím se aby ms nepřišla. ☹ 😒 Díky moc. Mimochodem testy jsem dělala dva týden po sobě a oba nega.

pampalin
17. lis 2015

@nanyh Není tam duch, je tam slaboulinká čárečka! Potichoučku gratuluji!!! 🙂

nanyh
autor
18. lis 2015

Děkuji moc. Dnes jsem si dělala další. Je silnější o trochu.

nanyh
autor
18. lis 2015

Jen to jde špatně vidět na ty fotce a lépe mi to vyfotit nejde. Ale ja to vidím 😀

nanyh
autor
18. lis 2015
pampalin
19. lis 2015

@nanyh Neboj, je to vidět na obou dost dobře. 🙂

maja2512
19. lis 2015

Hezky sílí! Jsem 12DPO na testu nic, to už by měl byt aspon duch ze? Takže z toho nic nebude.

nanyh
autor
19. lis 2015

@maja2512 počkejte si jestli dorazí MS. 🙂 12 dni je ještě brzy i na ducha si myslím. 🙂

maja2512
19. lis 2015

@nanyh u syna jsem měla myslím už 9DPO. Za 2 dny by měla MS dorazit. Mas nejake příznaky?

nanyh
autor
20. lis 2015

@maja2512 bolest zad a podbřiška 🙂

nanyh
autor
20. lis 2015

@pampalin Včera jsem byla na gynekologii, ještě nic neviděl. Ale řekl že sliznici jako tehulka mam. Dnes jsem byla na krvi a čekáme na výsledky. 🙂

malloryy
20. lis 2015
Uživatel malloryy je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od malloryy.

Já si myslím, že by to mohlo vyjít 🙂 budu držet palce

pampalin
20. lis 2015

Takže je sliznice vysoká. No vidíš. Kolik bys teda teď měla být podle MS?

@nanyh

ma_jo
20. lis 2015

@nanyh držím palce, dej vědět, jak jsi dopadla 🙂

nanyh
autor
20. lis 2015

Moc vám holky Děkuji. Bohužel, jelikož daruji krev, tak mi občas ani menstruace nedorazila. Naposled jsem ji mela v září a v pulce října jsem tehu nebyla. Tento měsíc také nedorazila. Takže bohužel podle MS vůbec nevíme. Nebojte se holky. Hned jak to budu vědět tak to klidne zarvu do světa 😀

vaness5588
20. lis 2015

@nanyh jeeee taky jsem měla takovou 😅 a teď má prcek v bříšku 1,3 kila 😀 takže gratulace největšíííííí!!!!! 🙂 🙂

maja2512
20. lis 2015

@nanyh ještě je brzo na to ab něco viděl. Minuly měsíc u me doktor viděl na utz jen dutinku, 4 dny na to jsem začala krvacet v 5.tt. Ted zas nic. Testuju jak o život🙂 zitra MS.
@nanyh

nanyh
autor
23. lis 2015

Tak jsme tam. 🙂 A za týden nás čeká první setkání na ultrazvuku. 🙂

pampalin
24. lis 2015

@nanyh 🙂 🙂 🙂

maja2512
24. lis 2015

Gratuluju 😀 u mě se nekoná nic...

helenix
24. lis 2015

Ahojda holky, dnes již po třetí jsem si dělala těhotenský test a vyšel mi se slabou druhou čárkou. Bolí mě v podbřišku, prsa mě bolí z vnější strany a ze spodu. Menstruaci mám nepravidelnou. Myslíte, že jsem těhotná? Nevím jestli těm testům mohu věřit.. Ráda budu za každý názor 🙂 🙂

nanyh
autor
25. lis 2015

@helenix Já taky mela jen slabe čárky a bolest v podbřišku a záda. A bum je to tam. 🙂 Počkej cca. 2-3 dny a udělej si další test.

helenix
25. lis 2015

@nanyh díky za odpověď 😊 přikladam fotku včerejšího testu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru