Stres nebo možné těhu?

elizbth
21. črc 2022

Čauky! Beru antikoncepci a měsíc zpátky jsem vynechala 1 prášek (2. týden) všude jsem četla že se chránit nemusím a jak se nic nestane. Den po uvědomění zapomenutí jsem měla sex. Par dni mi nebylo dobře pak jsem byla 2 dny zaneprázdněná a špatně mi nebylo teď když opět mám volný čas nevolnost se vrátila a bolí mě sem tam v podbrisku. Stale mě to stresuje a tak mě zajímá jestli to mám pouze ze stresu nebo to muže být těhotenství. Samozřejmě jediná cesta je test ale ten nemám momentálně dostupný a ještě více jak týden nebudu tak se nechci užrat stresem. :D děkuji za všechny názory

susmevem
21. črc 2022

Pochybuju, že ti tu někdo napíše něco jiného, než se si máš udělat test... těhotná být můžeš a nemusíš. Jestli máš vždy po vysazení HA měsíčky, tak prostě počkej, jestli přijdou...

novamamina
21. črc 2022

@elizbth dva týdny nebudeš mit čas koupit test... Takže je ti tak 15 a jsi někde na táboře vid?, 🤣
Cetla jsi příbalový leták antikoncepce? Pokud ano, tak si ho přečti znova, pokud ne, přečti si ho.

l01991
21. črc 2022

Praaaazdniny,co dodat...

jola777
21. črc 2022

U jedné zapomenuté pilulky je možnost otěhotnění úplně minimální - to ti řekne každý gynekolog. Takže žádný stres - beztak ti je špatně z něj. 🙂

lencaa11
21. črc 2022

@elizbth je to 50/50 stres je velký zlo pro tělo a nebo to může bejt tehotenstvi to opravdu bez testu nezistis

elizbth
autor
21. črc 2022

@novamamina ano četla jsem ho. A na táboře nebudu pouze nebydlim ve městě a nemám řidičák

jjasmina
21. črc 2022

@elizbth MHD

zrzeckas
21. črc 2022

@jjasmina ne odevsad se jen tak dostanes busem do mesta.....

novamamina
21. črc 2022

@elizbth a co tam píšou při jedné vynechane pilulce?

elizbth
autor
21. črc 2022

@novamamina psala jsem ze jsem všude četla ze je to v pořádku. Mám si vzít obě a nemusím se chránit jinak. Což jsem splnila

novamamina
21. črc 2022

@elizbth tak vidíš. Takže zbytečná diskuze

elizbth
autor
21. črc 2022

@novamamina zajímají mě zkušenosti jelikož mi je po měsíci od toho špatně a nikdy jsem na nevolnosti netrpěla.

zlaticko22
22. črc 2022

@elizbth tak osobně bych se tím tolik neužírala. Ta šance, že bys otěhotněla je opravdu minimální... Pokud jsi při vynechání neměla ještě i jiné okolnosti, které by mohly snížit účinnost. Třeba jako užívání antibiotik, zvracení, průjem? Jestli ne, tak se trochu zklidni. Ta nevolnost, kterou máš teď může být způsobena tím stresem. Je to dost pravděpodobné. Moc na to myslíš. Jakmile budeš mít možnost, zajdi si koupit test a budeš mít jistotu hned.

elesse
22. črc 2022

Na těhotenské nevolnosti je ještě brzy, začínají spíš tak 7-8 týden. Byla bych v klidu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru