Špinění po MS. Máte zkušenost?

27. čer 2024

Ahoj holky.19.6 jsem měla klasickou menstruaci která trvala 5 dnů a dnes jsem začala zase špinit.Máte někdo zkušenosti z čeho to může být?🙄Nikdy předtím se mi to nestalo.Předem moc děkuji

lujhu
Autor odpověď smazal
Zobraz
martulka88
28. čer 2024

Já to měla něco podobného před 3ma lety. Normálně 7dnů MS a po 14 dnech, místo ovulace přišla menstruace - opět 7 dnů. A za další dva týdny se nám zadařil druhý syn. Špinění může být i uhnízdění. Pokud je to jednou takto výkyv, byla bych v klidu. Pokud se to nerozjede MS za cca 2 týdny (v původním termínu), zkus TT. Pokud by se ale opakovalo MS a pak i špinění nebo by jsi měla velké bolesti, hned gyn. - můże to být horm.nerovnováha, nějaká cysta apod. Uvidíš, jak se to bude rozvíjet.

autor
28. čer 2024

@martulka88 já chlapa nemám.Ale tohle jsem měla opravdu poprvé,tak jsem zvědavá,dnes už nešpiním. 🙂

martulka88
28. čer 2024

Tak pokud se ti to bude opakovat, zašla bych na gyn, ať tě zkontrolují. Já to měla takto jednou, přičemž to byla regulérně menstruace.

autor
28. čer 2024

@martulka88 já se chystám naštěstí na preventivku,tak jsem zvědavá,ale tak snad to nic nebude🌹

lujhu
28. čer 2024

Taky se přidám, asi 2 týdny po ms jsem začala špinit pár dnů pak to přestalo a teď mám zas růžový výtok , a lehké píchání podbřišku, ovulaci jsem vůbec tenhle měsíc nezastihla 🙆 testy jsem zkoušela a byly negativní, ms mám dostat 4/7 ale nepočítám stím mám nepravidelný cyklus 35-47 dní, Ale minulý měsíc jsem 29 dní cyklu což jsem byla překvapená, myslela jsem taky na hormonální nerovnováhu, nebo tak , měl stím někdo zkušenost?

0805nikol
28. čer 2024

Ahojky, toto jsem měla, může se jednat o hormonalni nerovnovahu, pokud se to stane jednou tak se s tim telo vypořádá, pokud to bude častěji zašla bych si určitě ke gyn. dá ti prasky na srovnani🙂 pokud se nesnazis zrovna otehotnet

autor
28. čer 2024

@0805nikol ahojky.Nee nechystám,jsem bez chlapa 😅.Mně ještě napadla i ovulace, protože mě dnes dopoledne začal bolet podbřišek jako při MS nebo teda pak ta nerovnováha,tak uvidíme ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru