Som tehotná? Červená a priesvitná čiarka

monnem
2. zář 2015

Ahojte, v posledné dni ma pobolieva brucho a často močím, tak som si len pre istotu urobila tehotenský test. Jedna čiarka červená a druhá priesvitná. Stalo sa vám to už? Poraďte mi prosím. Som nervózna 😖 Ďakujem.

monnem
autor
2. zář 2015
jamia
2. zář 2015

@monnem Nepíšeš, že bys měla zpoždění MS, pokud si děláš test ještě před vynecháním, může být čárka takto slabá.

zabka23
2. zář 2015

@monnem ahoj ta jedna čárka znamena že těhotna nejsi musela by být ještě jedna podtím ! 🙂 aby jsi byla těhotná 🙂

zabka23
2. zář 2015

@monnem ikdyž řeknů tu jedno zajdi k doktorovy na gyndu a ukáž mu ten test poradítí ale možné teda ten náznak k temu así bude 🙂

andrrriiik
2. zář 2015

To je divná čárka.Přijde mi to jako ryska,nebo vadný test.

hudala
2. zář 2015

Když je těhotenství úplně na začátku čárka začíná jako duch (velmi slabý náznak druhé čárky) 🙂 postupně sílí a když už je to jasné, čárky jsou stejné (stejně silně zbarvené). Doporučuji udělat jiný test třeba za dva dny a bude třeba jasno 🙂

andrrriiik
2. zář 2015

@hudala Mě to ale jako duch nepřipadá.Ta čárka je moc tenká,a šedá 😒

quentinek
2. zář 2015

@monnem To vypadá na vyrysovaný kanálek v místě kde má být čárka. Některé testy to dělají. ( nastudováno z jiných diskuzí 😀 )Pokud by test byl slabě pozitivní, čárka by byla silnější,toto je moc tenké. Zkus jiný test třeba za 2 dny. 😉

monnem
autor
3. zář 2015

Ďakujem 🙂

prdecek
3. zář 2015

také si myslím, že to druhá čárka není, spíš vadný test. Zkusila bych jiný a nejdřív v den vynechané MS.

handangervidda
3. zář 2015

To rozhodně není duch, ten test je negativní.

martinkamoj
3. zář 2015

Holky, dnes na mě vykouklo tohle.. Myslím, že dušík tam je aaa vzhledem k tomu, že jsem nedostala MS i pravděpodobné 😉

andrrriiik
3. zář 2015

@martinkamoj No to je jasně pozitivní test.Gratuluji 😉

maxinkaa
3. zář 2015

@martinkamoj Potichounku gratuluji 🙂

martinkamoj
3. zář 2015

@andrrriiik
@maxinkaa Děkujii 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru