Snažíme se o druhé miminko. Je možné, že by se zadařilo hned po dobrání antikoncepce?

klara015
6. říj 2022

S manželem jsme se rozhodli že bychom se začali snažit o druhé dítě. Našemu synovi bude 5let a také by bral sourozence ( brášku, holku nechce 🙂 ) S 1. dítkem jsem otěhotněla velmi rychle v prosinci jsem vysadila HA ,to jsme se ještě chránili a od ledna už probíhalo snažení a v únoru 19.2 jsem zjistila těhotenství.

Nyní
HA jsem vysadila 11.9 potom 4 dny ms,nějaké snažení bylo.
A teď k dotazu. Je možné že by se zadařilo ihned po dobrání antikoncepce?
Občas mám bolesti břicha,prsa se mi zdají bolestivá,vystouplejší,svědivé bradavky. Podprsenka co mi vždy byla mě teď tlačí, bolí. Říkám si že se mi tělo rovná po antikoncepci. Manžel si myslí že už těhotná jsem 🙂 .
Já tomu nevěřím,že by to proběhlo až tak rychle.
MS bych měla dostat v příštím týdnu (beru podle toho jak sem brala antinu) Cyklus nemám ještě srovnaný, při HA 22 dní prášky, potom 4-5dní MS v té 7 denní pauze.
Děkuji za odpověďi

po antikoncepcei

lucie7324
6. říj 2022

@klara015 řekla bych,že je to klidně možné, znám některé ženy, které otěhotněli téměř hned po vysazení,nevím co je na tom pravdy,ale říká se,že žena je dokonce hned po vysazení antikoncepce o hodně plodnější. Každopádně přeji mnoho štěstí ať se zadaří co nejdříve 😊

klara015
autor
6. říj 2022

@lucie7324
No tak uvidíme co z toho bude,v příštím týdnu bych měla dostat MS, tak se případně zkusím otestovat.
Ani by mi nevadilo kdyby to bylo tak rychlé 🙂

klara015
autor
6. říj 2022

@lucie7324
A Děkuji

palja
6. říj 2022

@klara015 myslím, že to možné je. Taky znám pár žen, co hned po vysazení antikoncepce otěhotněly. Držím palce 🍀❤️

klara015
autor
6. říj 2022

@palja
Děkuji,tak uvidíme no.
V příštím týdnu zkusím test.
Jeep byla bych ráda kdyby to vyšlo.

87pavlina
6. říj 2022

Moje známá je zdárný příklad. Byla mimo civilizaci, došla jí antikoncepce, takže ji asi týden nebrala. No a když přijela domů a začala brát další platíčko, tak zjistila, že už to je vlastně zbytečný, protože byla těhotná 😀

honatko092
6. říj 2022

Jasně, že je to možné, já vysadila antikoncepci na začátku února, byla jsem na kontrole u doktorky kolem 16. 2., ta mi řekla jen tak meziřečí, že bude teď někdy ovulace, no a z jednoho styku 18. 2. jsem otěhotněla, takže po 18 dnech od dobrání prášků 😀 Teď začínám 36tt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru