Slabě pozitivní test - MS. Zavolat raději na gyndu?

moncici00
11. kvě 2022

Ahoj holky,
Dnes vzhledem k tomu, ze MNS mi chodí obvykle 25 den a ja měla k mému poměru “2 dny zpožděn”, jsem si udělala TT, druhá čárka byla ale slabší.
Ve 12 hodin jsem musela odejít z práce domu dřív, silene bolesti zad a podbrisku + zvracení.
Přišla jsem domu a začala krvacet, ale proste ne klasická MNS - jen světle červená, ale bez hrudek nebo jak bych to měla popsat.
Vím ze moje kamaradka měla menstruaci normální i 2 měsíce a pak teprve zjistila ze je těhotná - miminko nechtěla, ale stala se nehoda když pila opilá.
Tak nevím zda je tu šanci a mám zkusit ještě test po “MNS” nebo se proste neudrželo a teď odchází s MNS :( - bolesti této intenzity u MNS nemám, celkove na bolesti netrpim, a hlavně jsem kvůli tomu nikdy nemusela jít z práce domu :/ rada bych věděla zda nemám raději zavolat na gyndu :(

9radka9
11. kvě 2022

@moncici00 ano, já bych volala jestli se nejedná o mimoděložní, když je taková bolest a krvácení

moncici00
autor
11. kvě 2022

@9radka9 to doufám ze ne, vzala jsem si algifenove kapky co má moje sestra na bolestivou menstruaci a je to lepší :/ pokud by ale bolesti přetrvávali ještě v pátek, tak pojedu rovnou na pohotovost. Vím ze teta měla mimodelozni, ale ta skoro omdlévala a měla bolesti i přes ibalgin :/ ja si jen myslím ze to odchází tak je to bolestivejsi :/ na víc jsem dneska měla dost ošklivý rozhovor v práci s nadřízeným tak možná i nervy a vše dohromady :/

l01991
11. kvě 2022

@moncici00 holka,ja bych 2 dny nečekala... že tva teta to měla horši neznamena že se tě to netyka.Nemyslim to nijak zle ale raději zbytečně než.... bo dva dny je dlouho...

moncici00
autor
11. kvě 2022

@l01991 ja ani gyndarku teď nemám, můj skončil, mohu se objednat jinam ale ordinuji až příští týden 🤷🏼‍♀️ Ja si myslím ze jsem to klasicky dostala, už jsem měla i malé “cucky”, jen to asi nevyšlo a budeme se snažit dal 🙂 o proti odpolední mám bolesti menší, samozřejmě pokud se budou stupňovat, pojedu na pohotovost 🙂

l01991
11. kvě 2022

@moncici00 jasne,no snad to neni nic važneho a kdyžtak honem na pohotovost

moncici00
autor
11. kvě 2022

@l01991 také doufám, jedna holcina mi psala ze to takto měla až do 3. měsíce 🙈 ale kdyby mi bylo vážně zle tak jedu nebo rovnou volám rychlou :( zatím mi pomohl prášek a teď ty kapky a je to lepší naštěstí

anickaaa28
12. kvě 2022

Zkus test po MS ale spíš to bude biochemko když krvacis.Jinak pokud budou nejak extra velke bolesti jdi na gyndu.Muzes ještě zkusit test po te ms a pokud bude test vic pozitivní, rozhodne pak zajdi na gyndu a popis jim situaci.Jinak nemůžeš se spoléhat na to ze kamarádka a jiné to měly tak jak to měly. Každá jsme jiná......

moncici00
autor
13. kvě 2022

@anickaaa28 tak první Jen ta slabá krev a bolesti, včera odešlo par kousku sliznice a dneska mám po menstruaci, tohle moje obvyklá MNS není 🤷🏼‍♀️ Zkusím zítra ráno test, snažení neproběhlo jen jednou, nevím kdy přesně mám plodné dny. Tak to raději zkusím 😃

pajasala
14. kvě 2022

@moncici00 tak jak si dopadla? Já měla den před MS ducha a pak přišla a klasická bohužel. Duch tam ale stále je tak doufám že brzy zmizí.

anickaaa28
14. kvě 2022

@moncici00 No a jak to dopadlo?Je test vic pozitivni po te ms?Volala si na gyndu?

moncici00
autor
14. kvě 2022

@pajasala dneska jsem si delala test a bohužel nic 🙂 úplně bílo :(

moncici00
autor
14. kvě 2022

@anickaaa28 bohužel, negativní, úplně bílý :(

l01991
14. kvě 2022

@moncici00 nevyšlo to ale pokud to bylo biochemicke což si myslim že ano tak to ber i z druhe strany pozitivně,jsi schopna otěhotnět jen jak jsem psala bych dodala nějake vitaminy a uvidiš že to pujde💗

anickaaa28
14. kvě 2022

@moncici00 Tak biochemko. Nevadi podari se příště uvidíš a hlavni je ze víte ze to jde.

moncici00
autor
14. kvě 2022

@anickaaa28 děkuji, doufám ze už to přijde a bude vše Ok ☺️

pajasala
14. kvě 2022

@moncici00 aspoň že tak. Můžete se bez problémů snažit dal a určitě to vyjde.

pajasala
15. kvě 2022

Ahoj holky tak už mě to štve. Měla jsem ducha den před MS. První den spineni, další 3 dny klasická a den spineni. Dnes pořád duch. Kdy zmizí máte zkušenost? Při klasické MS mě vždy šíleně bolí břicho, v krizi a stehna teď mě nebolelo nic jen hlava.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru