Slabě pozitivní těhotenský test. Co myslíte?

nikola988
31. srp 2021

Ahoj holky , prosím poraďte my .
Jsem 3 měsíce po potratě a zda se my ze mám na testu slabého ducha .
Co myslíte ?
Děkuji

klokanka31
31. srp 2021

@nikola988 Je tam 🙂

maca917
31. srp 2021

@nikola988 ano něco tam vidím, ale vyzkoušej ještě další den, jestli čárka sílí 💪 😉

nikola988
autor
31. srp 2021

@maca917
Děkuji za odpověď , mám strach ze to zase dopadne špatně .
S přítelem by jsme chtěli miminko ale před 3 měsíci jsem musela na přerušení těhotenství v 11 tt .
Tak mám strach .
Už jsem si myslela ze jsem blázen a namlouvam si to :D

maca917
31. srp 2021

@nikola988 naprosto tě chápu, zažila jsem 1x zamlklé těhotenství v 8 týdnu 1x samovolný potrat v 6 týdnu a před 3 měsíci porod mrtvého miminka v 7 měsíci těhotenství. Ale pořád neztrácím víru a věřím, že to dopadne. Stejně tak jako tobě uvidíš. Je to opravdu náročné na psychiku, snaž se být v pohodě. Vím, že jsem tě teď asi vystrašila, ale co se stalo mě nemusí se stát hned tobě. Navíc se říká, že dva potraty jsou naprosto normální a až po 3 se to začíná řešit. Holt takový je život a patří to k němu. Každopádně většinou se už potrat neopakuje. Já mám určitý problém, díky tomu jsem měla ty potraty. Přeji ti ať ti to dopadne 😉💪

skarma007
1. zář 2021

ano, něco tam vidím 🙂

klokanka31
1. zář 2021

@nikola988 Neboj jednoho dne to vyjde a budeš mimčo mít 🍀

lalolita
1. zář 2021

@nikola988 vypadá to nadějně,ovšem nechci to zakriknout měla jsem před měsícem stejně a bylo to nejspíš biochemické.

nikola988
autor
1. zář 2021

@lalolita dneska jsem dělala další test čárka pořad slabá

nikola988
autor
1. zář 2021

@maca917 tak to mě mrzí je to nespravedlivé . Někdo má spoustu děti a nestar se o ne , někdo chce jedno dal by mu vše a nemá žádné .
A test opět pouze slabounky .

maca917
1. zář 2021

@nikola988 to máš pravdu. Nechápu proč to tak je. Ale věřím že to vyjde znova a tentokrát už úspěšně 😌
Nejlepší je testovat obden, pak je to vidět lépe.
Tak uvidíš. Přeji ti, aby ti to vyšlo. 😌 Dej pak zase vědět.

nikola988
autor
2. zář 2021

@maca917 Dneska ráno test pozitivní ale začala my slabá menstruace takže asi zase nic :(

maca917
2. zář 2021

@nikola988 aha, to mě mrzí 😞 ale někdy to k tomu bývá, tak ještě neztrácej naději. Pokud to není hodně silné krvácení

petula.bir
2. zář 2021

@nikola988
Já také měla pozitivní test a v den ms a další cca týden jsem špinila - (pokud je to hnědé špinění - je to lepší - zbylá krev z předešlého cyklu, pokud je to jasná červená krev asi bych to viděla na biochemické těhotenství)
A i po týdenu co jsem hnědě špinila mám nyní ročního chlapečka ❤️

nikola988
autor
2. zář 2021

@petula.bir tak to je super <3 .
Já trosku splnila hnědé ale i trosku světle krve.
Takže je to asi ztraceny :( no uvidím .
Ale tak snad to vyjde příště .

nikola988
autor
3. zář 2021

@maca917 tak menstruace je jako obvykle a na testu pořad jenom slaboucka čárka , takže tedka s toho asi nic nebude , tak snad příště .

lalolita
4. zář 2021

@nikola988 to mě mrzí,vím jaké to je,když čekáš,že to vyjde a ono nic.😣 Tak snad příště 🍀🍀❤️

maca917
4. zář 2021

@nikola988 to je mi líto 😞 ale neboj, určitě se to podaří příště 😌

nikola988
autor
4. zář 2021

@maca917 snad ano , ale už my to leze na mozek .
Doktoři nám řekli ze jsme oba zdravý , napřed zamlkle tehu , tedka tohle . ...

lalolita
4. zář 2021

@nikola988 jsme na tom stejně...snažíme se a zatím nic.

maca917
5. zář 2021

@nikola988 to se ti nedivím. Také jsem měla pozitivní test a potom začal slábnout a já potratila. Je to hrozný, když si myslíš, že to vyšlo a ono pak z toho nic není. Ale dle doktorů, jsou prý dva potraty normální a pak až po třetím se to začíná teprve řešit no.

nikola988
autor
5. zář 2021

@maca917 no to je pravé hrozny , 3x potratit a pak s tebou teprve něco řeši .

Ale ne je nespravedlivé , tolik žen co mají děti a nestaraji se o ne . A pak někdo kdo by chtěl alespoň jedno dal mu vše tak nemůže otěhotnět . Opravdu hnus tohle .

maca917
5. zář 2021

@nikola988 přesně tak. Je to nespravedlivé, ale já věřím že se nám to oboum povede 😌

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru