Slabá MS, hnědá, sliz. Měla jste to tak některá?

svlocka
17. lis 2014

Ahoj mela jsem ms zpozdeni tri dny tak jsem si myslela ze neprijde ale pak prisla ale slaba,koncila v patek uz jen takove hnede silne a i sobotu pak v nedeli po styku jsem zase krvacela a dost me bolelo bricho a k veceru zase dost hnede a i dnes.a mela jsem takovy sliz i.nevite mela to nektera?nemuzu byt i presto treba v tom?

ninikry
17. lis 2014

@svlocka Proc si neudelas test?

svlocka
autor
17. lis 2014

Nechci zbytecne ho kupovat a stejnak se chystam k dr.chtela jsem jen vedet zda to nektera mela a nazor.no je to divny 😒

makula18
17. lis 2014

Já to takhle měla minulý měsíc a nic z toho nebylo. 😒

svlocka
autor
17. lis 2014

A muze byt?

makula18
17. lis 2014

@svlocka každý jsme jiný, ale já těhotná nebyla. 🙂

weru88
17. lis 2014

Taky jsem měla takovou menstruaci, když jsme se snažili o mimi... A těhotná jsem nebyla. Potom jsem na otěhotnění přestala myslet, přišla normální menstruace a další měsíc // 🙂

teenyel
17. lis 2014

@svlocka já bych těch 40,- kaček investovala a udělala si test...ale kazdopádně pokud se ti něco nezdá, určitě doporučuji doktora, nechci strašit, ale takhle se kámošce projevovalo mimoděložní....nemusí to být vůbec nic, ale jistota je jistota, test bych udělala a nechala se prohlédnout 😉 dej vědět, jak jsi dopadla 😉

svlocka
autor
17. lis 2014

@teenyel to urcite dam,pokud mi to vyjde tak si zajdu ve stredu,test jsem si delala behem ms,a mela jsem tam ducha ale slaboucky.pak jsem netestovala.tak uvidime 😒

teenyel
18. lis 2014

@svlocka tak drzim palce at sili a at u dr. vse v poradku 🙂

svlocka
autor
18. lis 2014

@teenyel diky ale mama testy delaji duchy uz jsem to tak jednou mela a nic.:(

teenyel
18. lis 2014

@svlocka tak koupit jinou znacku 😉 ja kupuji v benu testy, ktere jsou v baleni 6+2 a prodavaji je i samostatne. A obe tehu mi ukazaly brzy a spolehlive 🙂

svlocka
autor
18. lis 2014

@teenyel skusim koupit a uvidime,ale ms byla divna slaba a na zacatku vzdy spinim a jak jsem mela to zpozdeni tak jsem vubec ty dny nespinila.az ke konci jak jsem psala

svlocka
autor
18. lis 2014

@teenyel a to mam vzdycky silnou a bolesti dva dny ani nemluvim a ted jak byla nic,jen takova cista

svlocka
autor
18. lis 2014

@teenyel a vcera me bolelo bricho od pulky dolu ☹

teenyel
18. lis 2014

@svlocka fakt by bylo nejlepsi navstivit mudr 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru