Slabá čárka na testu. Mimoděložní nebo cysta?

7. kvě 2021

Ahoj holky,
Snažíme se s přítelem o mimčo. Minulý týden ve středu jsem dostala MS. Byla ale slabší než obvykle. Po ms mám dál citlivé bradavky, tlačí mě občas v podbříšku, bolí mě záda a lehce v podbříšku na straně, kde mi zbyl vejcovod (jsem po mimoděložním) a za pár dní by z té strany měla být ovulace. Protože menstruace byla tak slabá a v týdnu mi bylo dva dny zle, tak jsem dnes odpoledne zkusila těhotenský test. V limitu tam nic nebylo, tak jsem nechala test ležet v koupelně a když jsem se o dvě hodiny později vrátila, byla tam druhá slabá čárka. Na fotce to není vidět, ale je fialová. Myslíte že se mám bát opět mimoděložního nebo třeba cysta? Ve skutečnosti je čárka víc vidět.

tasimia
7. kvě 2021

Po limitu se to nepočítá.. občas se stane, ze to vybarví proto se na to nemá brát zřetel. Každopádně příznaky máš, zkusila bych ještě jeden.

squezy
7. kvě 2021

Zkus zitra z ranní moci

klokanka31
7. kvě 2021

Já u mimoděložního měla dálnici...zkus zítra další test

izzylka
8. kvě 2021

Mohlo to být i biochemické těhu 🤷🏻‍♀️ zkus další test, když tam nic nebude, neřešila bych to.

autor
8. kvě 2021

Holky díky moc. Dnes test bílý, tak to asi nic nebylo.

@tasimia právě u toho mimoděložního jsem měla taky nejdřív ducha po limitu a pak druhý den takovou čárku ještě v limitu. Bylo to ale asi dva dny před ms.

@klokanka31 já asi týden po vynechání ms sice ne úplně dálnici, ale testovací čárka byla jen trochu slabší než kontrolní. Dneska tam není nic, tak asi vadný test a nebo nějaký hormonální výkyv snad.

@izzylka biochemické mě vůbec nenapadlo, to by asi taky mohlo být. Dneska tam nic není, tak asi to bude dobrý.

klokanka31
8. kvě 2021

Tak to jsi mohla mít biochemko. Taky jsem ho měla...

autor
8. kvě 2021

@klokanka31 Snad ano. Ms přišla o den později, ale netestovala jsem, tak nevím, jestli už před menstruací tam nebyla čárka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru