Slabá čárka na těhotenském testu. Vypadá to na těhotenství?

26. kvě 2022

Ahoj holky, vypadá to podle vás na těhotenství? Test (mamatest) jsem si nedělala z ranní moči, ale včera večer. Děkuji.

ferda90
26. kvě 2022

Ahoj, určitě, tohle už je celkem hezká čárka, držím palce ať je vše ok 🤗✊

lencaa11
26. kvě 2022

Vypadá to // pěkně 🤰💜

adepickova
26. kvě 2022

To už vypadá na hezkou čárku 💖držím pěsti 🍀

danvitka
26. kvě 2022

Není vůbec slabá, takovou jsem měla celé těhu 👍

jjasmina
26. kvě 2022

Pozitivní ❤️

autor
26. kvě 2022

Děkuji za odpovědi, já jsem myslela, že ta čárka musí být stejně hrubá, jako ta kontrolní 😁 Tak to jsem teda nečekala. Koncem května mi bude 34 a vypadá to, že se to oplodnění podařilo na druhý pokus, co je vzhledem k mému věku překvapující. Chlap bude mít radost.

lencaa11
26. kvě 2022

Postupně by měla bejt časem více tmavší kdyz budete testovat

eloana
26. kvě 2022

nemusi- to je u ovulacniho testu - tehotensky je pozitivni i se slabsi carkou

autor
26. kvě 2022

Dnešní test z ranní moči (na fotce test dole, ten nahoře je ze včerejška). Zdá se mi to, nebo tam je o malinko silnější čárka? 🤔

lencaa11
26. kvě 2022

Ten dole silnější 💜💜🤰

eloana
26. kvě 2022

je silnejsi

karkulka1283
27. kvě 2022

Taky bych řekla že zesílila ale lepší je testovat obden 🙂

nevimne
28. kvě 2022

Já mám 37 a otěhotněla jsem víc jak po deseti letech a podle doktorů byla šance na přirozené početí nula 🙈 tak člověk s tím počíta že to nejde a pak bum 😂

autor
28. kvě 2022

Holky, taky jste na začátku těhotenství tolik spaly? Já už třetí den po sobě usínám pravidelně přes den kolem 11-13 hodin na dvě hoďky. Přijde na mě hrozná únava a prostě usnu na gauči. Je tohle normální? Doteď jsem měla naštěstí volno ale jsem zvědavá, jak to budu dávat od pondelka v práci... 🤔

eloana
28. kvě 2022

Joo je to normalni po 12 tydnu se to zlepsi

adepickova
28. kvě 2022

Ja tedy tohle těhotenství, jsem hrozně unavená, na začátku jsem hodně měla potřebu spánku, nyní jsem 35tt a únava čas od času se drží 🤣🙏

karkulka1283
28. kvě 2022

Jo taky jsem hrozně unavená, hlavně první dva týdny.. ty jsem prospala.. teď jsem na konci 8tt a je to asi o 20% lepší 🤣

autor
1. čer 2022

Ahoj holky, tak jsem dnes večer začala krvácet a mám něco jako menstruaci o 11 dní zpožděnou. 3 testy byly pozitivní, už jsem se tešila a teď tohle. Může to být potrat? Měla bych být v šestém týdnu 🤔🙁😭

lencaa11
2. čer 2022

Bohužel může a nemusí někdo krvácí i v těhotenství uvidíte až bude po krvácení co jak bude mohlo se jednat možná o biochemické těhotenství držím palečky 💜

eloana
2. čer 2022

muze i nemusi -radeji bych sla k doktoru -prohlidnou te a uvidis

autor
2. čer 2022

Ahoj, tak jsem byla na vyšetření a doktor má bohužel podezření na mimoděložní těhotenství. Vzali mi krev na potvrzeni těhotenstvi, zítra jdu na další kontrolu, pokud budou vysoké hodnoty HCG tak budu muset na operaci a odeberou mi vejcovod :( Mám hrozný strach, co bude :(

lenka27
2. čer 2022

Třeba to bude spontánní potrat, pokud nic neviděl v děloze, přece to nemusí být hned mimoděložní. Uvidíš podle hodnot HCG. Já měla mimoděložní, ale z přirozeného těhotenství, z umělého to snad není tak obvyklé, aby uvízlo ve vejcovodu, nebo co říkal doktor?

lenka27
2. čer 2022

Tohle jsem našla: Po IVF je asi 2% riziko mimoděložního těhotenství. Byla by to dost náhoda ty 2%.

autor
2. čer 2022

@lenka27 ja nejsem po umělém, ale po přirozeném oplodnění. A právě, že viděl nějaký útvar ve vejcovodu, ale říkal, že by to mohl být i zánět, ale nevím. Zato v děloze neviděl nic. Jsem v 5tt+8, to už by tam snad něco bylo. A co je pak to v tom vejcovodu? 😭😭😭 Asi umřu. 😭🙁

autor
2. čer 2022

@lenka27 Leni a tobě teda vzali vejcovod? Nebo jak se to u tebe vyřešilo?

autor
2. čer 2022

Oprava, jsem v 5tt+6, ne 8, nějak jsem se přepsala

lenka27
3. čer 2022

no vzali mi vejcovod, výsledek hystologie byl, že embryo bylo příliš velké a nemohlo se přes vejcovod dostat, poté manželovi zjistili abnormalitu spermií (spermie měly velké hlavičky) tak prý asi proto. A pamatuješ si hodnotu toho HCG?

lenka27
3. čer 2022

no já četla předtím oplodnění tak jsem si to špatně spojila, promiň

lenka27
3. čer 2022

a trpěla si na ženské záněty? a nemůže to být ještě cysta třeba, ta prý také vykazuje těhotenským testem. Máš těhotenské příznaky?

autor
3. čer 2022

@lenka27 ještě ho nevím, dozvím se dneska.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru