Slabá čárka na těhotenském testu. Vidíte tam něco?

petta1
20. srp 2023

Ahoj holky vidíte tam něco? Z ranní moči je tam duch a z odpolední skoro nic vidět není.. A minulý týden MS.. Slabá ale trvala 5 dní..

lencaa11
20. srp 2023

@petta1 to vypadá že je to na dobre cestě udělala bych další den test ☘️☘️

petta1
autor
20. srp 2023

@lencaa11 no ale proč na odpoledním testu nebylo skoro nic vidět asi to je úplně na začátku.. Ale co ta MS..

lencaa11
20. srp 2023

@petta1 jsou ženy které mají víc test ráno někdo večer vyzkoušej te test zas zítra ta Ms mohla bejt nidace a nebo zítra ráno zajít na krev a budete vědět víc

petta1
autor
20. srp 2023

@lencaa11 není to brzo jít na krev že by nidace trvala 5 dní.

lencaa11
20. srp 2023

@petta1 není krev je dřív než test tak že budete vědět zda jste těhotná nebo zda jde o vadný třeba test

petta1
autor
20. srp 2023

@lencaa11 dobře a platí se za tu krev něco?

lencaa11
20. srp 2023

@petta1 ano cca 300kc ...

petta1
autor
20. srp 2023

@lencaa11 dobře děkuji

marselina
20. srp 2023

@petta1 krasny duch

tehulinka91
20. srp 2023

@petta1 udělala bych další test aspoň za 2 dny, hned z rána. Vadné testy nejsou, jakmile se oplodnění vajíčko, začne produkovat HCG hormon, ale může se stát, že se neuhnízdí, ale na prvních testech už HCG se zachytí a na dalším třeba už ne, stalo se mi to letos, testy co dělají falešnou čárku jsou vzácné a je jich minimum. Tak uvidíte za dva dny 😉

tehulinka91
20. srp 2023

@petta1 držím palečky 💚

petta1
autor
20. srp 2023

Mě teď napadlo jestli se neuhnizdili místo jednoho vajíčka dvě a jedno neodeslo s ms.. Ale to bude asi blbost.. Protože ten duch na těhotenském testu je víc vidět než včera.

lencaa11
20. srp 2023

@petta1 to ne to je blbost určitě udělej te zítra test a zajděte na krev a budete na 100 % vědět

petta1
autor
22. srp 2023

@lencaa11 čárka sílí můžu otěhotnět po ms.. Ale digitální test mi ještě ukázal minus

lencaa11
22. srp 2023

@petta1 tak digitální vám jeste nic neukáže to je asi brzo asi bych zašla na tu krev po Ms bejt těhotná můžete zalezi na okolnostech test je podobne stejný +- zatím

petta1
autor
22. srp 2023

@lencaa11 no pokud těhotná jsem a je to na začátku tak ty testy můžou být stejné ale pořád tam čárka je ale pokud by to bylo biochemické těhotenství tak by ta čárka už dávno zmizela.. To by nešla nahoru když po ms. Tam nebylo nic jsem z toho jelen..

lencaa11
22. srp 2023

@petta1 kup te ještě jiný test třeba https://www.google.com/aclk?sa=l&ai=DChcSEwjcwd... tento nebo z dm nebo zítra ráno zajděte na krev při biochemickem taky chvyli trvá než // nejsou na testu

petta1
autor
22. srp 2023

@lencaa11 dobře zkusím

petta1
autor
24. srp 2023

@lencaa11 tak tak to bylo biochemické těhotenství čárka klesla až zmizela tak teď sem si vychytala ovulaci podle ovulačních testu tak to snad vyjde.

lencaa11
25. srp 2023

@petta1 držím palce ☘️☘️

julie290
29. srp 2023

@lencaa11 Zeptám se na jednu věc. Včera večer jsem se naposledy napila těsně před 23 hod. (asi ve 22.50). A v 6 ráno jsem si udělala test. Použila jsem ranní moč?

lencaa11
29. srp 2023
julie290
29. srp 2023

@lencaa11 Děkuji. Nebyla jsem si jistá, zda byla moč dost koncentrovaná. Ale nepila jsem 7 hodin neboli asi je to ok

julie290
29. srp 2023

@lencaa11 Začalo mě píchat u vaječníku. Antikoncepci beru pravidelně. Dnes jsem si dělala ten test, 16 a 12 dní od sexu. Vyšel negativní ale bojím se že je výsledek neplatný neboť moč asi nebyla dost koncentrovaný a testovala jsem brzy. Ms jsem měla, silnější špinění. Je možné, že to píchání je uhnízdění?

lencaa11
30. srp 2023

@julie290 když je test negativní tak není co řešit pro svůj klid si test udělej te za par dní a uvdisete kdyby HCG bylo v moči tak vám to ukáže 🙂 píchání u vaječníku může bejt 100 jiných důvodu než tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru